Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#534658 Δεν μου αρέσει που ο μικρός συγκρούστηκε με ένα παιδάκι στο σχολείο και ήρθε μ' ένα μάτι σαν αυτό --> :vava:

:vava:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#534670 Μου αρέσει που ξεκίνησε ο μικρός προνήπιο.
Δεν μου αρέσει που μας υποδέχτηκαν με μια λίστα ΝΑ με το συμπάθειο για αγορά ειδών βιβλιοπωλείου, ατομικής υγιεινής κλπ. Δημόσιο σου λέει...
Δεν μου αρέσει επίσης που μας αγγαρέψανε να πλύνουμε κουρτίνες(και καλά όποιος πιστός προσέλθει). Μέχρι και απ' αυτές ξεκρέμασα. Με την βοήθεια δυο μαμάδων :shifty: . Και αυτό μου άρεσε... :shifty: (η γυναίκα σε διπλανή αίθουσα :innocent: )
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#534847 Σε καταλαβαίνω, αλλά εντάξει, μικρό το κακό. Δεχόμαστε καθημερινά τόση ακτινοβολία που, χωρίς να είμαι ειδικός, νομίζω πως είναι σταγόνα στον ωκεανό.
Περαστικά του και καλή ανάρρωση!

(γήπεδο να δει την ομάδα δηλαδή το Σάββατο γιοκ; :lol: εγώ το σκέφτομαι να πάω τον μεγάλο, να προθερμαίνεται για Μπενφίκα :lol: )
Άβαταρ μέλους
By gianik
#534861 Ασε, πηρε ο δικος μου κατι τετοια περσυ, δεν εμπαινε με τπτ το ποδι μεσα... Τα αλλαξαμε.

.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#534862 E αυτός είναι ο σκοπός ρε μάστορα. Να κρατάει και τίποτα. Άμπαλος πατέρας να σου πετύχει... :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#534864 Ρε Μανταλε των φτωχων, αυτο σου λεω, δεν εμπαινε καν μέσα το ποδι....

.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#534870 Και το δικό μου 100 κιλά γαϊδούρι πως μπαίνει δηλαδή? Έτσι πρέπει να είναι. Σφιχτό! Απλά θέλει μία αποφασιστική κίνηση και μπήκε. Αν δεν του χεις τέτοια, τουλάχιστον να τα δένει τα πόδια με τέιπ.