Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#476092
g8777 έγραψε:Κάνε ταρζανιες, και ούτε 6 χιλιάρικα δεν θα το δώσεις. :s_no


ενω χωρις, ουρα θα κάνουνε να το πάρουνε, τι να σου πω....
Άβαταρ μέλους
By g8777
#476099
KiloMeater έγραψε:
g8777 έγραψε:Κάνε ταρζανιες, και ούτε 6 χιλιάρικα δεν θα το δώσεις. :s_no


ενω χωρις, ουρα θα κάνουνε να το πάρουνε, τι να σου πω....



Τι; :help: :help:

Όχι;

Καινούργιο είναι, μην δεχθείς κάτω από 7 κ :protest:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#476102
QsisVTS έγραψε:δεν έχω δει καθόλου χιόνι φέτος, αυτή τη στιγμή βγαίνεις έξω με κοντομάνικο


Στα κεντρικά και νότια τους έχει ταράξει στο χιόνι (κλειστά σχολεία, αυτοκινητόδρομοι κλπ), ενώ εδώ πάνω είναι στέγνά με ήλιο. ...και -6° το πρωί. Δεν ένοιωθα το πρόσωπο μου. :help:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#477205 Βλεπω στο τοπικο " ειμαι μπαμπας" τελευταιο ποστ ο HF..
Ρε λες λεω να μας ανακοινωσει τπτ;;;; :hmmm:
Μπαινω μεσα ,διαβαζω, τζιφος...... :(
Δεν μου αρεσει...
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#477228 Και θα αναθεωρήσει σε πολλά (όπως συμβαίνει πάντα σ' αυτές τις περιπτώσεις).
Η γαϊδουριά των γονιών (όχι όλων φυσικά) πάντως υφίσταται. Σ' αυτό δεν υπάρχει αναθεώρηση. Απλά θα δει ότι δεν είναι όλοι γαϊδούρια, όπως ενδεχομένως φαίνεται απ' έξω.

Μου αρέσει τ' Ανάπλι :inlove:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#477232 :lol: έλα μωρέ τώρα που θα θυμώσεις στα παιδάκια, 3 χρόνια είχα ακριβώς από πάνω μου ένα που έκλαιγε (ακόμα είναι πολύ ζωηρό σε σχέση με τα αδερφάκια του και εκτοξεύει πράγματα ή τρέχει πάνω κάτω όλες τις ώρες) και πόσες φορές μου έχει πει ο πατέρας του συγγνώμη για τον χαμό και του λέω (ειλικρινά δηλαδή ισχύει) ούτε που το παρατηρώ, είναι σαν τα τζιτζίκια το καλοκαίρι

υπάρχουν πολύ πιο σοβαρά πράγματα να εκνευριστεί κανείς από ένα παιδί που κλαίει
Τελευταία επεξεργασία από QsisVTS και 23 Ιαν 2018, 16:51, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By gianik
#477240
dekouk έγραψε:Μου αρέσει η τοποθέτηση του από πάνω :)

< Note >



Ο Qsis οπως τον κοβω (μιας κ τον γνωριζω κ απο κοντα) ετσι κ κανει καμμια κορη :inlove: :inlove: :inlove: θα πηγαινει Αθηνα Σαλονικη σε 1 ωρα για να της φερει μπουγατσα αν του ζητησει... :lol:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#477242 το πιο πιθανό είναι αυτό, αλλά μέχρι να έρθει η ώρα να το δούμε στην πράξη ας μην λέμε μεγάλα λόγια

πχ έχω σκεφτεί αν κάνω κόρη να την έχω πριγκήπισσα και αν κάνω γιο θα τον έχω σκληρό καριόλη, αλλά καλό νομίζω είναι να μην σκεφτόμαστε εμείς τι θέλουμε να γίνουν αλλά να τα αφήσουν να γίνουν αυτό που τείνουν. αν δηλαδή κάνω κόρη και θέλει να γίνει ξυλού ή ο γιος κλαίει με το παραμικρό χτύπημα προφανως το παραπάνω "σχέδιο" δεν θα γίνει ή αν γίνει με το στανιό θα έχουμε ψυχολογικά

και αυτό φυσικά έχει εφαρμογή στα πάντα
Τελευταία επεξεργασία από QsisVTS και 23 Ιαν 2018, 17:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By elteo
#477243
gianik έγραψε:
dekouk έγραψε:Μου αρέσει η τοποθέτηση του από πάνω :)

< Note >



Ο Qsis οπως τον κοβω (μιας κ τον γνωριζω κ απο κοντα) ετσι κ κανει καμμια κορη :inlove: :inlove: :inlove: θα πηγαινει Αθηνα Σαλονικη σε 1 ωρα για να της φερει μπουγατσα αν του ζητησει... :lol:


αν κάνει γιο; :shifty:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#477267
elteo έγραψε:

αν κάνει γιο; :shifty:


Θα του πηγαινει Αθήνα - Μαλανδρίνο σε μια ωρα, τσίγαρα στις φυλακές, γιατι τον εκανε σκληρο καριολη. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#477283
gianik έγραψε:
dekouk έγραψε:Μου αρέσει η τοποθέτηση του από πάνω :)

< Note >



Ο Qsis οπως τον κοβω (μιας κ τον γνωριζω κ απο κοντα) ετσι κ κανει καμμια κορη :inlove: :inlove: :inlove: θα πηγαινει Αθηνα Σαλονικη σε 1 ωρα για να της φερει μπουγατσα αν του ζητησει... :lol:


Με τυρί φυσικά, αλλιώς η αντίσταση δεν θα τον αφήσει να περάσει τα Τέμπη στο γυρισμό! :rtfm: :protest:
Άβαταρ μέλους
By sargus
#477439
corsair έγραψε:
elteo έγραψε:

αν κάνει γιο; :shifty:


Θα του πηγαινει Αθήνα - Μαλανδρίνο σε μια ωρα, τσίγαρα στις φυλακές, γιατι τον εκανε σκληρο καριολη. :iconcool:


Γελούσα μόνος μου! Να σαι καλά :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#479264 Δρόμος Ν. Πηλίου προς Μπούφα...
Μετα την Αγριά με προσπερνάει Carrera αρκετά σβέλτη και αποφασίζω να παίξω λίγο... Φτάσαμε γρήγορα Μπούφα... :lol:
Είχα καιρό να το ευχαριστηθώ τόσο το ταπεR. Μ' άρεσαν και τα F1 Assy 3...

Γενικά μ' άρεσε η όλη φάση...

Δεν μ' άρεσε που ο τύπος σε κάποιες στιγμές παραπήρε κάποια ρίσκα...
Δεν μ' άρεσε που έχω warped δίσκο που το κατάλαβα σε δυνατό φρενάρισμα...