Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#462634
dimviii έγραψε:
markvag έγραψε:
dimviii έγραψε:μου αρεσει που αυριο θα βολταρω με ε30 με v8 από μ5 :yahoo: :omg: :help: :twisted:


Εικόνες και σχόλια! :rtfm: Αλλιώς θα φας μπαν δια παντώς από το ιντερνετ! :rtfm:


Σχολια θα εχουμε.Εικονες μου βαζεις δυσκολα :rtfm: :x


Λοιπον,εγινε της πουτανας! :twisted:
εχω βγαλει φωτο,αλλα δεν ξερω να τις ανεβασω.Οποιος θελει ας στειλει ιμειλ,να τους της στειλω να τις ανεβασει αυτος. :oops:
πρεπει να οργανώσουμε επισκεψη. :iconcool:
Ένα θα σας πω....φαγαμε 14 πισω λαστιχα σε 3 ωρες. :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#462672
dimviii έγραψε:
dimviii έγραψε:
markvag έγραψε:
dimviii έγραψε:μου αρεσει που αυριο θα βολταρω με ε30 με v8 από μ5 :yahoo: :omg: :help: :twisted:


Εικόνες και σχόλια! :rtfm: Αλλιώς θα φας μπαν δια παντώς από το ιντερνετ! :rtfm:


Σχολια θα εχουμε.Εικονες μου βαζεις δυσκολα :rtfm: :x


Λοιπον,εγινε της πουτανας! :twisted:
εχω βγαλει φωτο,αλλα δεν ξερω να τις ανεβασω.Οποιος θελει ας στειλει ιμειλ,να τους της στειλω να τις ανεβασει αυτος. :oops:
πρεπει να οργανώσουμε επισκεψη. :iconcool:
Ένα θα σας πω....φαγαμε 14 πισω λαστιχα σε 3 ωρες.
Από βενζίνη πως πήγατε? Test drive κάνατε για τα λάστιχα? Είχαν διαφορές? Δεν ήταν όλα ίδια να υποθέσω...

< Note >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#462676 Αν δεις τις φωτο θα καταλάβεις ότι δεν πήγανε για χρόνους κλπ. Ντριφτάμαξο είναι και το καλύτερο λάστιχο είναι το πιο "ξύλινο". :lol:

Άντε και ένα teaser πριν ανεβούν και οι υπόλοιπες:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#462965 Μου άρεσε πάρα πολύ η ταινία "The Bucket List" με τον Nicholson και τον Freeman την οποία αν και παλιά είδα πρώτη φορά σήμερα. Συγκινητική και συναισθηματική αμερικάνικη ταινία χωρίς ξύλο και σκοτωμούς. Σπάνιο...
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#462980
REALZEUS έγραψε:Μου άρεσε πάρα πολύ η ταινία "The Bucket List" με τον Nicholson και τον Freeman την οποία αν και παλιά είδα πρώτη φορά σήμερα. Συγκινητική και συναισθηματική αμερικάνικη ταινία χωρίς ξύλο και σκοτωμούς. Σπάνιο...


Και εγώ την ξαναείδα σήμερα ,φοβερη
Άβαταρ μέλους
By markvag
#463019 Μου άρεσε πολύ το Σ/Κ σε Τρίκαλα - Μετέωρα. Και στάση στον γυρισμό στον Παλιό Παντελεήμωνα, γιατί δεν φάγαμε ούτε 5 κιλά πανσέτες στα Τρίκαλα το μεσημέρι, έπρεπε να φάμε και ένα γλυκάκι στον Όλυμπο, να πάει κάτω η πανσέτα... :lol: :lol:

Ο μύλος των Ξωτικών στα Τρίκαλα δεν μπορώ να πω πως με ενθουσίασε, καλά ήταν, απλά πολύς κόσμος, υπερβολικά πολύς κόσμος... :oops:

Μ' άρεσε η ανακοίνωση στον Μύλο των Ξωτικών: Ο σύλλογος συνταξιούχων Γιαννιτσών να συγκεντρωθεί στο πάρκινγκ για την αναχώρηση... :s_rofl :s_shout

Τι δουλειά είχε ο σύλλογος συνταξιούχων στο them park για παιδιά, δεν κατάλαβα, αλλά τεσπα... δεν αγχωνόμαστε... :lol:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#463033
Giuseppe Busso έγραψε:Η πανσέτα πάει κάτω μόνο με το επόμενο κομμάτι πανσέτας. :lol:


Πρέπει να μάθεις για το ημίγλυκο... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#463040
REALZEUS έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:Η πανσέτα πάει κάτω μόνο με το επόμενο κομμάτι πανσέτας. :lol:


Πρέπει να μάθεις για το ημίγλυκο... :iconcool:


Καλά τα λέει ο σύντροφος! :rtfm: Ημίγλυκο! :twisted:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#463078 Μου άρεσε το χθεσινό τσακ μπαμ ταξιδάκι ως Αλεξ/πολη, ο καφέ με φίλο εκεί, η παρέα στο όλο ταξίδι και το Πολύ - μίνι ταξιδιωτικό στο Δάσος Χαΐντούς και στα χωριά Λεκάνης (ορεινά Καβάλας).

Μου αρέσει η άνεση των μαμά πλέον αναρτήσεων στον γερο-τιράντα μου, μου αρέσει που έβγαλα 750 χλμ χωρίς κάτι να συμβεί αυτή τη φορά.
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#463430 Δεν μου άρεσε που πήγα να πάρω το αυτοκίνητο σήμερα το πρωί, και όλη η δεξιά πλευρά (φτερό και δύο πόρτες) ήταν κοπανημένη... :x