Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#555271
kyr80 έγραψε:Λούφα και παραλλαγή ® θυμίζει η φάση με το μουστάκι....


μεσα απο το το στομα μου το πηρες :lol:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#556628 Δε μου αρέσει που μας άφησε πλήρης ημερών η γιαγιά της γυναίκας μου. Τόσο πρόσχαρη γυναίκα, έζησε και χάρηκε πλήρης ημερών με 6 δισέγγονα...

Μου αρέσει που εκμεταλλευτήκαμε τη μέρα το δυνατόν, πήγαμε στην Άρτα αυθημερόν , φάγαμε άριστο και άπλετο χιόνι στην Ανατολική πλευρά της Πίνδου, με τη μικρή δεν πήγαμε μεν στο τελευταίο αντίο, αντίθετα είδαμε φλαμίνγκος, τσικνιάδες στην Κορωνησία, γυρίσαμε πίσω προς Μέτσοβο και (πήραμε το αίμα μας πίσω για το προηγούμενο σ.κ.) κάναμε ένα κατασπρο πάλι πέρασμα προς Καλαμπάκα, είδαμε το νονό Sinanai, πήγαμε μύλο ξωτικών, τσιμπήσαμε κάτι εξαιρετικά μεζεκλίκια στην Ασκληπιού και γυρίσαμε με 874χλμ από τις 7.30 το πρωί.

Μου΄άρεσε που τα ultragrip9 στο χιονισμένο slush / χωματόχιονο απλα ΣΠΕΡΝΟΥΝ και οργώνουν.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#556749 Μ'αρέσει που πετάμε για Ελλάδα το πρωί για 2+ εβδομάδες.... Πακεταρω παπούτσια τρεξίματος γιατί τα κιλά προβλέπονται πολλά στην επιστροφή....
Πάω να βάλω Καζατζιδη τώρα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#556754
KiloMeater έγραψε:Πάω να βάλω Καζατζιδη τώρα


Μην λοιδορείς πράγματα που δεν καταλαβαίνεις και ούτε πρόκειται ποτέ να καταλάβεις, αλλο Καζαντζίδης και άλλο Καζαντζίδισμος.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#556758 Καμία παρεξήγηση, απλά δεν είναι για όλους ο Στέλιος και το τι σημαίνει νόστος. Ούτε για μένα, ούτε για σένα.Αλλο αυτό και άλλο να το περνάμε εξ απαλων ονύχων Κιλο.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#557007 Δεν μου αρέσει που πέθανε νωριτερα ξαφνικά ο πατέρας πολύ καλού μου φίλου εδώ στην Γερμανία :( :( :(
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#557134 Δεν μου αρέσει που ήμουν παρκαρισμένος (νόμιμα και εκτός πεζοδρομίου) και με ερωτεύτηκε ένα Daewoo...

Εικόνα

I am running out of cars... :help:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#557148 Περαστικα Αλεξανδρε.
Ετσι οπως ειναι η φωτο δεν δειχνει μεγαλη ζημια σε κανενα απο τα δυο :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#557156 Δία διπλωσες κι εσύ τον καθρέπτη σου μην στον πάρει παραμαζωμα κάποιος αλλά που να περίμενες ότι θα σου πάρουν παραμαζωμα όλο το Saab.