Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By 2014
#15050 Δεν μου αρέσει που είχα δίκιο.
Μου αρέσει που θα προτιμούσα να είχα άδικο.

Από την άλλη,

Μου αρέσει που είχα δίκιο.
Δεν μου αρέσει που δεν έκανα αυτό που έβλεπα ότι έπρεπε, ελπίζοντας ότι έκανα λάθος.

Τελικά,

Αμφιβάλλω ακόμα κ για τον εαυτό μου. Και μου αρέσει, και δεν μου αρέσει. :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By pjathan
#15280 Δεν μου αρέσει που στον Πύργο κυκλοφορούν πολλά PT Cruiser. :s_bomb
(ο καθένας με τον πόνο του)
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#17277 Μ'αρεσει που σημερα συμπληρωσα το πρωτο μου βιογραφικο!
Δεν μ'αρεσει που ειναι πολυ μικρο, κατι που δειχνει οτι δεν εκανα και πολλα πραγματα οσο ημουν φοιτητης! :yahoo: :s_sad
Δεν μ'αρεσει που ειμαι αγχωμενος...
Δεν μ'αρεσει που θα πρεπει να περιμενω κανα διμηνο μεχρι να περασει ο λογος που εχω αγχος... :oops:
Δεν μ'αρεσει που στην οικογενεια εχει πεσει μια μουντιλα...
Α! Και επισης δεν ξερω αν μ'αρεσει ή δεν μ'αρεσει εν τελει που δεν μενω μονος μου πλεον.. :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By gianik
#17307
Focusman91 έγραψε:Δεν μ'αρεσει που ειμαι αγχωμενος...
Δεν μ'αρεσει που θα πρεπει να περιμενω κανα διμηνο μεχρι να περασει ο λογος που εχω αγχος... :oops:



ρε συ πες της κοπελιάς το predictor δείχνει αν είναι εγκυος από την 1η μέρα καθυστέρησης , δεν χρειάζονται 2 μήνες.. :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#17342
giannik1977 έγραψε:
Focusman91 έγραψε:Δεν μ'αρεσει που ειμαι αγχωμενος...
Δεν μ'αρεσει που θα πρεπει να περιμενω κανα διμηνο μεχρι να περασει ο λογος που εχω αγχος... :oops:



ρε συ πες της κοπελιάς το predictor δείχνει αν είναι εγκυος από την 1η μέρα καθυστέρησης , δεν χρειάζονται 2 μήνες.. :s_tongue

Χαχαχχαα!! Οχι οκ δεν σκοραρα! :P Αποτελέσματα μαθηματων περιμενω.

.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#17662 [quote="Focusman91"
Α! Και επισης δεν ξερω αν μ'αρεσει ή δεν μ'αρεσει εν τελει που δεν μενω μονος μου πλεον.. :s_dunno[/quote]
Δεν Σ'αρέσει :rtfm: :rtfm: πρέπει να κανονίσουμε για πιτόγυρα :iconcool: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#17674 Μου άρεσε η βόλτα που έκανα σήμερα με το αμαξάκι μου :yahoo:
Μου άρεσε που βρήκα μια boxter για να μου αρέσει ακόμα περισσότερο :shifty:
Μου αρέσουν πολύ τα νέα pilot sport 3 που του έβαλα, πολύ καλό λάστιχο :thumbsup:

Δε μου αρέσουν όμως και πολλά άλλα τα οποία δυστυχώς δε τα βλέπω να λύνονται εύκολα.. :s_sorry


ΥΓ άσχετο, μου αρέσει που το avatar με το στροφόμετρό μου "κάθεται" ωραία στο κύκλο που του θέματος που επέλεγε ο admin :lol:
το νέο theme του φόρουμ με παραξενεύει λίγο, αλλά οκ δεν παίζει θέμα
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#17682 Μου την έσπασε που πάλι έφαγα κλήση...
Πόσο ξενέρωμα είναι εκεί που επιστρέφεις από τη δουλειά κ βάζεις τη μουσικούλα σου, να φας στη μάπα το φλας της κάμερας...
Άβαταρ μέλους
By corsair
#17686
PeterPan έγραψε:Μου την έσπασε που πάλι έφαγα κλήση...
Πόσο ξενέρωμα είναι εκεί που επιστρέφεις από τη δουλειά κ βάζεις τη μουσικούλα σου, να φας στη μάπα το φλας της κάμερας...


ρε συ, αφου εχετε τοσο τριγκερ χαπι ρανταρ, γιατι δεν βαζεις ενα RWR ή εστω να έχεις ανοιχτό ενα navi στο κινητο να σε ειδοποιει οταν πλησιαζεις επικυνδινα σημεια? :hmmm:

Καντο, γιατι σε βλεπω λεοφωριατο συντομα...
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#17731
corsair έγραψε:
PeterPan έγραψε:Μου την έσπασε που πάλι έφαγα κλήση...
Πόσο ξενέρωμα είναι εκεί που επιστρέφεις από τη δουλειά κ βάζεις τη μουσικούλα σου, να φας στη μάπα το φλας της κάμερας...


ρε συ, αφου εχετε τοσο τριγκερ χαπι ρανταρ, γιατι δεν βαζεις ενα RWR ή εστω να έχεις ανοιχτό ενα navi στο κινητο να σε ειδοποιει οταν πλησιαζεις επικυνδινα σημεια? :hmmm:

Καντο, γιατι σε βλεπω λεοφωριατο συντομα...

Είναι βανάκια που έχουν την κάμερα μέσα από το τζάμι. Δε νομίζω να εντοπίζονται αυτές... πρέπει να είναι η 5η κλήση
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#17732 Εφόσον ζεις σε χώρα όπου η υπέρβαση του ορίου τιμωρείται χωρίς περιστροφές, απλά δεν σε παίρνει να τρέχεις.

Γερμανία είπαμε ότι είσαι;
Άβαταρ μέλους
By corsair
#17734
PeterPan έγραψε:Είναι βανάκια που έχουν την κάμερα μέσα από το τζάμι. Δε νομίζω να εντοπίζονται αυτές... πρέπει να είναι η 5η κλήση


αν πιστευεις οτι δεν υπάρχει λύση, πάντα μπορεις να βαλεις ελληνικες πινακιδες και να αποκτησεις diplomatic immunity... :innocent: