Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By edmond
#484568
Anonymous Founder έγραψε:Απρίλιο που έχω πέσει τα τελευταία χρόνια, κάνεις μπάνιο. Μιλάω για Αργοσαρωνικό βέβαια, ή ζεστούς βούρκους σαν του Θεολόγου. Κάθε Πάσχα, πλέον είναι έθιμο, πως θα πέσω. Φέτος βέβαια είναι αρκετά νωρίς, αλλά αν έχει καλή μέρα, θα το τηρήσω!

Fixed.
Ο otso το ξέρει οτι πας απο εκεί; :innocent:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#484569 O ναι, του έχω υποσχεθεί πως την επόμενη φορά που θα βρεθώ εκεί, θα βρεθούμε και για τσιπουράκι, για να μου ρίξει μπινελίκι από κοντά, έχει άλλη χάρη αυτό όπως και να το κάνεις.
:s_drinks
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#484584 Ε ναι



:lol:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#484589 Μου αρεσει αυτο το πρωινο...
Παραλαβη γρηγορη απο Ελτα, καφε Εβερεστ grande kaPOYTSINO με 1 κουλουρι και ανοιγμα επιτελους του υπολογιστη...Να φερω up to date τα mods στα παιχνιδια ειναι η αρχη...και μετα να δουμε τι ταινιες βγηκαν..

Ακουω και χαλαρα τραγουδακια με τον Σπαικ παρεουλα.

Τωρα ακουμε Ρεμο.

Επισης μου αρεσε και η επικοινονια στο Ινσομνια με μελος απο εδω :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#484590
QsisVTS έγραψε:απρίλιο με μάρτιο δεν έχει ιδιαίτερη διαφορά

αν δεν είσαι σκληρός καριόλης τέλη μαϊου είναι ρεαλιστικά για θάλασσα

όσες φορές έχω μπει νωρίτερα οκ κάνω μπάνιο αλλά είναι δύσκολα τα πράγματα, μετά από τα πρώτα λεπτά βέβαια συνηθίζεις και είναι ωραία
Anonymous Founder έγραψε:Απρίλιο που έχω πέσει τα τελευταία χρόνια, κάνεις μπάνιο. Μιλάω για Αργοσαρωνικό βέβαια, ή ζεστές θάλασσες σαν του Θεολόγου. Κάθε Πάσχα, πλέον είναι έθιμο, πως θα πέσω. Φέτος βέβαια είναι αρκετά νωρίς, αλλά αν έχει καλή μέρα, θα το τηρήσω!
Τι εννοούμε πέσιμο? 2 λεπτά βρέξιμο και έξω ή για αρκετή ώρα?

< >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#484593 Το λιγότερο που έχω καθίσει είναι 10 λεπτά. Άπαξ και πέσεις, το δύσκολο είναι το πρώτο δίλεπτο. Αν κολυμπάς συνέχεια, το αντέχεις.
Το προηγούμενο Πάσχα κάθισα παραπάνω από 15 λεπτά.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#484594
JasonLouk έγραψε:
QsisVTS έγραψε:απρίλιο με μάρτιο δεν έχει ιδιαίτερη διαφορά

αν δεν είσαι σκληρός καριόλης τέλη μαϊου είναι ρεαλιστικά για θάλασσα

όσες φορές έχω μπει νωρίτερα οκ κάνω μπάνιο αλλά είναι δύσκολα τα πράγματα, μετά από τα πρώτα λεπτά βέβαια συνηθίζεις και είναι ωραία
Anonymous Founder έγραψε:Απρίλιο που έχω πέσει τα τελευταία χρόνια, κάνεις μπάνιο. Μιλάω για Αργοσαρωνικό βέβαια, ή ζεστές θάλασσες σαν του Θεολόγου. Κάθε Πάσχα, πλέον είναι έθιμο, πως θα πέσω. Φέτος βέβαια είναι αρκετά νωρίς, αλλά αν έχει καλή μέρα, θα το τηρήσω!
Τι εννοούμε πέσιμο? 2 λεπτά βρέξιμο και έξω ή για αρκετή ώρα?

< >

ε να μείνεις κάνα τέταρτο μέσα να μπεις και να βγεις είναι χειρότερο

πάντως με τέτοιο χειμώνα που (δεν) έκανε φέτος περιμένω να μην είναι πολύ κρύα η θάλασσα :hmmm:

επίσης περιμένω να δω πώς θα είναι τα πράγματα με τα πετρέλαια :vava: κάποια στιγμή κοντά στα χριστούγεννα που καθόμουν στην παραλία της γλυφάδας (σε κάποιο balux νομίζω) μου ερχόταν ακόμα η μπόχα :(
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#484607 Σε 2-3 ώρες θα σας πω...
Αν δεν σας πω, τότε στείλτε το λιμενικό να με ξεβράσει :lol:

Εννοείται με στολή θα μπω. Είπαμε αεροπορία, αλλά με μέτρο. Τώρα είναι η πιο κρύα θάλασσα όλου του χρόνου. Μπαίνουμε τώρα, για να μας φαίνεται καλύτερα από εδώ και πέρα.
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#484651 8min 300μέτρα....

ΤΟ ΔΑΓΚΩΣΑ.... Αλλά μου άρεσε... :lol:

Χρειάζομαι σκούφο και καλτσάκια.
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#484655
kyr80 έγραψε:8min 300μέτρα....

ΤΟ ΔΑΓΚΩΣΑ.... Αλλά μου άρεσε...

Χρειάζομαι σκούφο και καλτσάκια.
Πόσα χιλιοστά είναι η στολή 3 ή 5 ? Με τριαρα κ καλοκαιρινό - άνοιξη ψαροντουφεκο κάποια στιγμή κρυώνεις, ανάλογα κ τα νερά.... Μπρρρ

< Note >
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#484660 3mm η στολή. Κρύωσα επειδή περνούσε νερό στο στήθος. Στα πόδια γιατί δεν είχα καλτσάκια. Και από τα χέρια, γιατί σε κάθε χεριά έμπαζε.

Μέχρι στιγμής καμιά παρενέργεια..

Μεθαύριο πάω να παραγγείλω στα μέτρα μου. Και με aqua stop για να μην περνάει στο στήθος και χέρια. Πείραμα πετυχημένο.
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#484662
kyr80 έγραψε:3mm η στολή. Κρύωσα επειδή περνούσε νερό στο στήθος. Στα πόδια γιατί δεν είχα καλτσάκια. Και από τα χέρια, γιατί σε κάθε χεριά έμπαζε.

Μέχρι στιγμής καμιά παρενέργεια..

Μεθαύριο πάω να παραγγείλω στα μέτρα μου. Και με aqua stop για να μην περνάει στο στήθος και χέρια. Πείραμα πετυχημένο.
Αν κάνεις μια καλή στα μέτρα σου το εσώρουχα - μαγιό θα μένει στεγνό, όπως είπες δεν πρέπει να μπαίνει νερό...

< Note >