Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#483182 Μου αρέσει που όλοι είναι βουτηγμένοι στα σκατά με την υπόθεση Novartis και κανείς δεν πιστεύει ότι γίνονται αυτά τα πράγματα, λες και δεν είναι η συνήθης πρακτική όλων των φαρμακοβιομηχανιών εδώ και 50 χρόνια, λες και οι ιατρικοί επισκέπτες υπάρχουν για την ενημέρωση των γιατρών, :lol: :lol: :lol: μου αρέσει γιατί ο Έλληνας κλείνει τα μάτια στις παρασπονδίες των κομμάτων και των πολιτικών όπως και των ομάδων που πιστεύει και έχει μάτια και αυτιά ορθάνοιχτα για να κατακεραυνώσει τους αντίπαλους ακόμα και για το πέταγμα της μύγας.

Γιαυτό μου αρέσουν οι Έλληνες, γιατί είναι ζόμπι που λειτουργούν στο 100% αλλά κάρτ και είναι η βασική αιτία που είμαστε όλοι σε μια αχανή τρύπα με βοθρολύματα από την οποία δεν θα βγούμε ποτέ όσο διατηρούμε αυτή τη νοοτροπία.
Άβαταρ μέλους
By dimitrisB
#483196 Μου αρέσει που εδω και 3 μήνες, σχεδόν καθημερινά το πρωί (08:00 -11:00) , παρατηρώ 5-6 μεγάλους παπαγάλους (30+εκ. μήκος και "πιανούμενοι" στον όγκο) να πετάνε στα δέντρα μου ή σε διπλανά και να κουρνιάζουν πότε δώ- πότε εκεί. Όμορφο θέαμα ! :s_yes
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#483499 Λοιπόν αύριο έχω τη δυνατότητα να οδηγήσω μια 997 φίλου. Αυτό μ αρέσει
Δεν μ αρέσει που θα είναι στη Βούλα και βαριέμαι απειρα να πάω μέχρι εκεί.
Δε μ αρέσει που αν θα πάω παίζει να βρέχει και δε θα ευχαριστηθουμε διαδρομή.


< Note >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#483573 δεν μου αρεσει που η :inlove: επλυνε μαζι με το παντελονι στο πλυντηριο και το κλειδι απο το kangoo :omg:

μου αρεσει που τελικα δεν επαθε κατι και δουλευει. :s_omg
Άβαταρ μέλους
By corsair
#483578
dimviii έγραψε:δεν μου αρεσει που η :inlove: επλυνε μαζι με το παντελονι στο πλυντηριο και το κλειδι απο το kangoo :omg:

μου αρεσει που τελικα δεν επαθε κατι και δουλευει. :s_omg



Αν ειναι απλο immobiliser, το κλειδι πιθανα εχει ενα rfid chip μέσα, δεν θα παθαινε ποτε τιποτα απο οσο έχω δει απο αυτα που ανοιξα. Αν ειναι με τηλεχειρισμο ομως.... εκει αλλαζει το πράγμα αρκετα...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#483581 αυτο ειναι.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#483585
dimviii έγραψε:δεν μου αρεσει που η :inlove: επλυνε μαζι με το παντελονι στο πλυντηριο και το κλειδι απο το kangoo :omg:

μου αρεσει που τελικα δεν επαθε κατι και δουλευει. :s_omg


Είναι Renault made by Nissan γιαυτό :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#483612 Στα Nissan από εποχές Micra K11, όλα τα κλειδιά τους είναι αδιάβροχα. Όλα μου έχουν πλυθει μια χαρά στο πλυντήριο!!!
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#483665 Μου άρεσαν τα ελαφακια που βγήκαν στο ξεφωτο και κάναν βόλτα το απόγευμα ενώ έτρεχα εκεί γύρω.

(Φωτο χάλια, plus δεν είμαι εγω το θέμα)Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bill33
#483727
corsair έγραψε:
dimviii έγραψε:δεν μου αρεσει που η :inlove: επλυνε μαζι με το παντελονι στο πλυντηριο και το κλειδι απο το kangoo :omg:

μου αρεσει που τελικα δεν επαθε κατι και δουλευει. :s_omg



Αν ειναι απλο immobiliser, το κλειδι πιθανα εχει ενα rfid chip μέσα, δεν θα παθαινε ποτε τιποτα απο οσο έχω δει απο αυτα που ανοιξα. Αν ειναι με τηλεχειρισμο ομως.... εκει αλλαζει το πράγμα αρκετα...

Για το κλειδί το λέει;Εγώ νόμιζα για το πλυντήριο.





:shifty:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#483729
KiloMeater έγραψε:Μου άρεσαν τα ελαφακια που βγήκαν στο ξεφωτο και κάναν βόλτα το απόγευμα ενώ έτρεχα εκεί γύρω.

(Φωτο χάλια, plus δεν είμαι εγω το θέμα)Εικόνα

Το ένα χαμογελάει ή μου φαίνεται; :hmmm:





:lol: :lol: