Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#514120 καλά το τέρμα δεξιά δεν είναι το θέμα και είναι κατανοητό.. το πρόβλημα που είναι και προκλητικό είναι όταν κλείνουν μια ολόκληρη λωρίδα γιατί κάθονται δίπλα δίπλα
Άβαταρ μέλους
By corsair
#514125
QsisVTS έγραψε:καλά το τέρμα δεξιά δεν είναι το θέμα και είναι κατανοητό.. το πρόβλημα που είναι και προκλητικό είναι όταν κλείνουν μια ολόκληρη λωρίδα γιατί κάθονται δίπλα δίπλα



ο χώρος δεξια και αριστερα στην λωριδα ενος δικυκλου (μηχανη η και ποδηλατο), του ανήκει. Τυπικα δεν μπορεις να του πεις κατι γι αυτο. Υπαρχει ομως ενα αλλο που προβλεπει ο ΚΟΚ και ειναι η βραδυπορεια. Οπου σιγουρα μπορεις να καλέσεις την Τροχαια και θα σε συνδέσουν με το Καιρο.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#514136
diplomat έγραψε:
Σήμερα ένιωθα τον ήλιο να μου καίει το ταριφόχερο, που είναι το πιο αντιαισθητικό πράγμα στον πλανήτη μετά το καινούριο ignis.


Όχι, το πιο αντιαισθητικό πράγμα στον πλανήτη είναι ταριφόχερο μαυρισμένο ΜΕΣΑ στο καινούριο Ignis! :rtfm: :twisted:

Beat THAT! :twisted:



Y.V έγραψε:https://www.google.gr/maps/@38.0270717,23.8208666,3a,75y,312.62h,93.22t/data=!3m6!1e1!3m4!1sWfGYR3sZHjlmavL8F4a91w!2e0!7i13312!8i6656?hl=el

Ωριστε και το μερος με τους ποδηλατοδρομους δεξια και αριστερα!
Που θα θελατε να παω εγω για να... μην διαταραξω την ηρεμια των ποδηλατων;



Τι;;; Δεν πετάς;;; :protest: Σφάλμα μέγα! :protest: :protest:


Γενικά πολλοί ποδηλάτες την έχουν δει πολύ άσχημα. Καλώς κάνουν και κυκλοφορούν (προφανώς), αλλά πολλοί (που βλέπω εγώ) απλά δεν δίνουν δεκάρα τσακιστή ούτε καν για την προσωπική τους ασφάλεια. Δυστυχώς η συμπεριφορά ενός 80% των ποδηλατών που πετυχαίνω ΔΕΝ μ' αρέσει καθόλου.


Στη Λαπωνία πάντως που ήμουν τέλη Απριλίου όλα τα μονοπάτια και πεζοδρόμια (είχε άπειρα και από τα δύο και στο φάρδος μίας λωρίδας στο δρόμο περίπου) ήταν για πεζούς ΚΑΙ ποδήλατα και φυσικά ποτέ δεν είδα κανένα πρόβλημα (και περπάτησα πολλά χλμ εκείνη τη βδομάδα). Βέβαια, βοηθούσε και το ότι η περιοχή ήταν τόσο πυκνοκατοικημένη που 4 άτομα ήταν σπάνιο πλήθος και πάνω από 7 το έλεγες και μαζική διαδήλωση... :innocent: :lol: :lol:

Α, ναι, μ' άρεσε πολύ η Λαπωνία! :inlove:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#514167 @ Qsis: Κακοποιείς τον οργανισμό σου και αυτά έχουν πολλές φορές κακά ξεμπερδέματα. Δεν είναι ηλίθιοι οι δερματολόγοι που φωνάζουν!!! :rtfm:

Για τον καθυστερημένο ποδηλάτη του YV, δεν έχω λόγια. Εδώ Σαλονίκη σκοτώθηκαν πάντως 2-3 κουρσάδες και σαν να έβαλαν λίγο μυαλό οι υπόλοιποι του TDF που έβγαιναν σε ΕΟ και έκλειναν ολόκληρη λωρίδα...
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#515078 Μου αρέσει το καινούριο PC και το καινούριο γραφείο στη δουλειά.
Μια αύξηση μένει τώρα μπας και φτάσω κάποτε τα λεφτά που έπαιρνα στην πρακτική.

Δεν μου αρέσει λοιπόν που στην πρακτική το 2012 έβγαζα περισσότερα από ότι τώρα ως υπεύθυνος.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#515081 Εμένα μου άρεσε που μου έκανε παρέα για δύο ημέρες ένα (από τα δισεκατομμύρια) σαμιαμίδι.

Σε όλα τα δωμάτια του σπιτιού τον είδα τον |λογοκρισία|, αλλά με τον που τον ονόμασα (την δεύτερη μέρα), τον έχασα. 'Ισως και να μου την έκανε.

Για την ιστορία, γκέκο τον έβγαλα ο άμπαλος. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#515083
QsisVTS έγραψε:μου αρέσει που ήρθε η αδερφή μου και μου πρότεινε να πάρουμε συνεταιρικό switch :lol:


Tι είναι το συνεταιρικό switch :lol:
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#515099
diplomat έγραψε:Εμένα μου άρεσε που μου έκανε παρέα για δύο ημέρες ένα (από τα δισεκατομμύρια) σαμιαμίδι.

Σε όλα τα δωμάτια του σπιτιού τον είδα τον |λογοκρισία|, αλλά με τον που τον ονόμασα (την δεύτερη μέρα), τον έχασα. 'Ισως και να μου την έκανε.

Για την ιστορία, γκέκο τον έβγαλα ο άμπαλος. :lol:


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#515107
bibendum έγραψε:
diplomat έγραψε:Εμένα μου άρεσε που μου έκανε παρέα για δύο ημέρες ένα (από τα δισεκατομμύρια) σαμιαμίδι.

Σε όλα τα δωμάτια του σπιτιού τον είδα τον |λογοκρισία|, αλλά με τον που τον ονόμασα (την δεύτερη μέρα), τον έχασα. 'Ισως και να μου την έκανε.

Για την ιστορία, γκέκο τον έβγαλα ο άμπαλος. :lol:


Εικόνα


:rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm:


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#515126
red_monster έγραψε:Μ'αρέσουν τα ΑΛΜΑΤΑ που έχουν γίνει (σε όλα τα επίπεδα) από το μακρινό 2010 :superman: :superman:

https://www.facebook.com/prom.racing/

Εικόνα

Είχες ασχοληθεί?