Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By gakost
#614245 Ξεχασατε τους καημένους τους περιπτεράδες, τι θα απογίνουν και αυτοί στην ανεργία....... τους καημένους που όλοι σέβονται το νόμο και δεν πουλάνε καπνικά προϊόντα στους ανηλίκους.

Α και όπου να ναι μετά το τέλος του έτους θα μας βγει και ο Παπαστράτος ο τιτανοτεράστιος επιχειρηματίας που κάνει επενδύσεις και δίνει μπόνους στους εργαζομένους να μας πει τι σουπερ εγοδότης είναι πληρώνοντας ουσιαστικά για διαφήμιση στα ¨ασφαλέστερα" (λες και η εναλλακτική λύση είναι ασφαλής) προϊόντα ατμίσματος που αλλιώς απαγορεύεται.

Το τσιγάρο δεν προκαλεί μόνο καρκίνο, προκαλεί τόσα αναπνευστικά και καρδιακά προβλήματα είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ κοινωνικό πρόβλημα
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#615549 Το Σάββατο στην Ακτή Πειραιώς όταν μπήκαμε μέσα και κάτσαμε ρωτήσαμε για το κάπνισμα και μας είπαν ότι "τυπικά" απαγορεύεται αλλά συμπλήρωσαν με νόημα "περιμένετε να γεμίσει το μαγαζί :s_wink ".
Τασάκια δεν είχε βέβαια, αλλά από ένα σημείο και μετά πήγαινε το τσιγάρο σύννεφο! :s_bye
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#615551 Γεγονός είναι ότι σωτηρία δεν υπάρχει. Όχι μόνο από το κάπνισμα, γενικά. Ή τουλάχιστον δεν θα προλάβουμε να τη δούμε...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#615553 Ισως γιατι γνωριζουμε ολοι οτι το μετρο θα ατονισει. Το ποτε δεν ξερουμε. θα κανουν ελεγχους για καποιους μηνες και μετα..........τα γνωστα.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#615559
Bayern7 έγραψε:Το Σάββατο στην Ακτή Πειραιώς όταν μπήκαμε μέσα και κάτσαμε ρωτήσαμε για το κάπνισμα και μας είπαν ότι "τυπικά" απαγορεύεται αλλά συμπλήρωσαν με νόημα "περιμένετε να γεμίσει το μαγαζί :s_wink ".
Τασάκια δεν είχε βέβαια, αλλά από ένα σημείο και μετά πήγαινε το τσιγάρο σύννεφο! :s_bye
Καλα το Σαββατο που θα παω θα χω το 4ψηφιο στο speed dial...δεν πα να το αναψει και ο Σωκρατης, θα τον δωσω στεγνα.

< >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#615563 Ετοίμασαν 70000 μπλοκακισ προτυπωμενα για να γράφουν τα πρόστιμα... Όπως έχω ξαναγράψει τη τηρούν την απαγόρευση όπου έχω πάει μέχρι τις 5 το απόγευμα.μετα δεν ξέρω τι γίνεται.

< Note >