Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...

ποιου DJ την μουσικη προτιμουμε στο φορουμ

0
N/A
8
38%
0
N/A
1
5%
1
5%
5
24%
2
10%
2
10%
2
10%
Άβαταρ μέλους
By otso
#638922 ενα απλο δημοψηφισματακι για να δουμε ποια τραγουδια και ειδη μουσικης ειναι ποιο δημοφιλη στο φορουμ
εγω θα ψηφισω diplomat οχι γιατι μου αρεσει η μουσικη που βαζει , θεος φυλαξει απλα για να εχει κι αυτος λιγους ψηφους .
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#638926
otso έγραψε:εγω θα ψηφισω diplomat οχι γιατι μου αρεσει η μουσικη που βαζει , θεος φυλαξει απλα για να εχει κι αυτος λιγους ψηφους .

:lol:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#638931
otso έγραψε:ειχα βαλει μεχρι 2 ψηφους ο καθενας , αλλαξε κατι;

ευχαριστω τον εαυτο μου που με ψηφισε

Σε ψήφισα κι εγώ, για να μην λες, όπως και τον Busso. :s_drinks :s_roses
Άβαταρ μέλους
By g8777
#638934 Θα πεθάνουμε όλοι,δεν βγαίνει Απρίλιος πέρα ε; :(

Ψηφίζω mjacob, ΑΘΆΝΑΤΟΣ! :sorry:
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#638941
otso έγραψε:ειχα βαλει μεχρι 2 ψηφους ο καθενας , αλλαξε κατι;

ευχαριστω τον εαυτο μου που με ψηφισε


Και εγώ το έβαλα το λιθαράκι μου στην αυτοδυναμία σου. Δεν ξέρω τι είναι αυτό που πίνεις, φοβάμαι ότι είναι αυτά τα φινλανδικά τα salmiakki tikkauupuukkiioo που έχω δοκιμάσει και εγώ, αλλά θέλω σίγουρα λίγο για τις δύσκολες μέρες που έρχονται. Και για να είμαι στο πνεύμα των ημερών - ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
By gianik
#638943 ψηφίζω Italakia....και απορώ γιατί δεν τον βάλατε κ αυτόν στην ψηφοφορία.. :rant:






καλά για dj diplomat δεν το συζητώ....

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#638944
otso έγραψε:mjacob και ηθελα να γραψω γι αυτον εχει κανεις επικοινωνια; ειναι καλα;


Δυστυχώς λόγω ατυχήματος με το smoker του αναγκάστηκε να προχωρήσει στον ακρωτηριασμό του δεξιού του χεριού ( εγκαύματα 3ου βαθμού) έχει περιορίσει στο ελάχιστο δυνατό την πληκτρολόγηση (ούτε κάν στέλνει σμς στο 13033) , πάλι καλά που υπάρχει και το Grindr και λέμε καμιά κουβέντα. :(
Άβαταρ μέλους
By gianik
#638966 Δεν ξερω αλλα οπως το διαβασα μου φανηκε : εριξα μπουτσο στον Οτσο....

.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#639014
diplomat έγραψε:Κι αν έχω βάλει deepιές και deathogrindcories των 90'ς. :( :shifty:
Τώρα βρίζεις;
Να ξέρω άμα είναι να σε banαρω.



Δεν ξέρω γιατί δεν ακούς μουσική σαν τα άλλα παιδάκια εδώ, ίσως φταίει η πολλή παρέα με τον g8777φτουκαιβγαινω;

Από το Mi A1.