Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#376929 Τι κακό συνήθειο της εγχώριας δημοσιογραφίας ο τίτλος να λέει άλλα από το κείμενο.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#376933 Ω, γιες, σκέφτηκα μάλιστα να μην συμπεριλάβω τον τίτλο στην παράθεση, αλλά δε γαμείς... καλύτερα ολόκληρο το κόντεντ.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#376936 Αν είναι δυνατόν να βάλουν τη Μαρέβα με τον παπά, να λένε για Zeus & Dion.
Καθόλου genius χρυσή μου.
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#376941
Serf έγραψε:Ελπίζω να ξέπλυνα λίγο τον Χ.Λ. από τη λάσπη.


:lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#376943 Βαζοντας Athens Voice ξεπλενεσαι απο τη λασπη, σωστα.
Αφου εισαι μεσα στα σκατα. :s_yes
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#376949
diplomat έγραψε:Ω, γιες, σκέφτηκα μάλιστα να μην συμπεριλάβω τον τίτλο στην παράθεση, αλλά δε γαμείς... καλύτερα ολόκληρο το κόντεντ.


Μετά τα γάλατα στα σουπερμάρκετ έπεσε λίγο ο ρυθμός. Καιρό έχουμε να μιλήσουμε για εργαλειοθηκες :s_airkiss
Άβαταρ μέλους
By dstou
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#377047
g8777 έγραψε:Βαζοντας Athens Voice ξεπλενεσαι απο τη λασπη, σωστα.
Αφου εισαι μεσα στα σκατα. :s_yes

απλα ο φιλος που ποσταρε στο fb ηταν ο γεωργελες

< >
Άβαταρ μέλους
By nass
#377058

και η απάντηση



:dizzy: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#377098
Red Garland έγραψε:Τι κακό συνήθειο της εγχώριας δημοσιογραφίας ο τίτλος να λέει άλλα από το κείμενο.


Όχι μόνο εγχώριας. Λχ :

https://stv.tv/news/east-central/138329 ... rom-court/

Moral outrage κι έτσι, αλλά αν διαβάσεις το άρθρο καταλήγεις σε εντελώς διαφορετικά συμπεράσματα. (Και παρεμπιπτόντως, wtf :lipsealed: ).
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#377106 Ψιτ.... γατάκια... :iconcool:

Αν μιλάμε για πιασιάρικο τίτλο, εδώ: Η αληθινή εξομολόγηση της Σοφίας 29 ετών - ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΦΥΡΙΖΕΙ ΕΝΑΣ ΠΑΠΠΟΥΣ κάθε βράδυ... :shifty:

... άκου "μου τον σφυρίζει ένας παππούς ..." :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By otso
#377114 δεν της ειπε κανενας οτι πρεπει να ειναι πολυ φτασμενη πουτανα για να μπορει να διαλεγει.