Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#523084 γιατί τέτοια χαρά ήσουν στη λίστα;
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#523089 :oops:

εντάξει έκαναν ελέγχους πάντως, ότι έκαναν έκαναν
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#523172
otso έγραψε:Στάση εργασίας θα πραγματοποιηθεί στο Μετρό (γραμμές 2 & 3) σήμερα από τις 11 το πρωί έως τις 5 το απόγευμα.

Τη στάση εργασίας εξήγγειλε το Σωματείο Ηλεκτροδηγών Αττικό Μετρό για την πραγματοποίηση Έκτακτης Γενικής Συνέλευσης, με θέματα ημερήσιας διάταξης:

-Συζήτηση επί του ζητήματος περί ελλείψεως ανταλλακτικών για τους συρμούς.

-Έλλειψη προσωπικού και συνεχής μείωση αυτού.

-Παρεμπόδιση της ιεραρχικής εξέλιξης των ηλεκτροδηγών.

-Μισθολογικές ανισότητες των επαναπροσληφθέντων συναδέλφων της ΣΤΑΣΥ παρά την πλήρωση ομοίων προϋποθέσεων.

-Ενιαίο μισθολόγιο.

-Συζήτηση και λήψη αποφάσεως περί κηρύξεως 24ωρης απεργίας.



Η Νορβηγια του νοτου σταρχιδια τους ολα , τρουπωξαν αυτοι.


Ανάλογες ενέργειες δεν θα παραπέμπονταν απευθείας στον εισαγγελέα ?
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#523174 Περασα για επαγγελματικους λογους μερικες μερες απο Δανια, που ειναι ιδια φαρα με τους Νορβηγους και τους Σουηδους και εχουν ιδια νοοτροπια σαν ανθρωποι, και παιζω πολυ συχνα με κοσμο απο εκει. Τα νταραβερια μου ειναι με Δημους. Οι ιδιωτικοι τους θεωρουν κρατος, προνομιουχους τεμπεληδες κλπ αλλα καθε συγκριση με εμας εδω κατω ειναι για γελια. Ακουσα πραγματα που θεωρουν φυσιολογικα απο τους Δημοτες (η λογικη ηταν οτι βοηθαει ο ενας τον αλλον) και μου σηκωθηκε η τριχα.

Δεν πα να ειχαμε διπλασια πετρελαια, θα τα ειχαμε κανει πουτανα σε 25 νανοσεκοντ. Ποια Δανια του Νοτου και πιπες.
Btw, τοσες πολλες ξανθες γσλανοματες αλλα οχι ομορφες δεν εχω ξαναδει. :(
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#523177 Μλκ ηταν για να τις ζεψεις να σερνουν τη σβαρνα, 4 στρεμματα χωραφι χαμπαρι δεν θα παιρνανε. :lol:
Άβαταρ μέλους
By otso
#523188 Οι Δανεζες πρεπει να ειναι για καποιο λογο που δεν ξερω , μακραν οι πιο ασχημες γυναικες οχι μονο του βορα αλλα ολης της ευρωπης , ισως τις ξεπερνουν οι πορτουγκεζες.
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#523189
dimik έγραψε:Εικόνα


Σε φορτώνει δικαβαλο στο ποδήλατο, σε πάει σπίτι, σου ρίχνει ενα :lipsealed: και στο πεζοδρόμιο :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#523190
otso έγραψε:Οι Δανεζες πρεπει να ειναι για καποιο λογο που δεν ξερω , μακραν οι πιο ασχημες γυναικες οχι μονο του βορα αλλα ολης της ευρωπης , ισως τις ξεπερνουν οι πορτουγκεζες.
Οι πορτουγκεζες, by far
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#523193 Ουτε για αστείο δεν πλησιαζουν τις Πορτογάλες, μιλάμε για απίστευτη ασχήμια. Ακόμα το θυμάμαι :help:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#523200 Αν και μερακλής γενικότερα σε ότι αφορά τις ψηλές γεροδεμένες +φωνώ

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#523204
trident1971 έγραψε:Οι ιδιωτικοι τους θεωρουν κρατος, προνομιουχους τεμπεληδες κλπ αλλα καθε συγκριση με εμας εδω κατω ειναι για γελια.

Sorry αλλα εγω βλεπω πολλες ιδιωτικες Δανεζικες εταιρειες με νοοτροπια δημοσιου Ελλαδας...ειδικα μια μου βγαζει το λαδι συνεχως 4χρονια τωρα....
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#523206 Όταν κυκλοφορούν Ελληνίδες Ιταλίδες και Σέρβες ποιο ασχολείται με τα βόρεια τερατάκια ? :omg:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#523209 Οι ασχημοι.