Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#495295
Zorz έγραψε:https://www.theguardian.com/world/2018/mar/16/romanian-court-tells-man-he-is-not-alive

A Romanian court has rejected a man’s claim that he is alive, after he was officially registered as dead.

A court spokeswoman said on Friday that 63-year-old Constantin Reliu lost his case in the north-east city of Vasului because he appealed too late. The ruling is final.


Αυτά μόνο στην Ελλάδα. :dizzy: :lol:


:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl



DAP έγραψε:Αυτο εμενα μου το ειπε το ΙΚΑ οχι και δικαστηριο....

Δεν ξερω πως,να ανεβαζα την υπεθυνο δηλωση που τους υπεγραψα για να με ξαναζωντανευσουν..... :lol: :rant: :lol:



Tουλάχιστον το ΙΚΑ δέχτηκε πως ζεις πάτερ... :lol: :lol: Οι Ρουμάνοι είναι ανένδοτοι... :lol: :lol:

Αλήθεια, στην υπεύθυνη δήλωση τι έγραψες;;; "Δηλώνω υπεύθυνα πως δεν πέθανα";;; :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By DAP
#495300 Κατι παρομοιο Μαρκο..."Δηλωνω οτι ευρισκομαι εν ζωη και επιθυμω να διορθωσετε τον ΑΜΚΑ μου".......Ο οποιος συμφωνα με e-mail του ΕΟΠΥΥ ειχε ημερομηνια θανατου 11/9/2004.
Και το ανακαλυψα τυχαιως τον περασμενο Οκτωβρη.....
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#495317 Εγώ ήμουν υπήκοος Ελ Σαβαδορ...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#495375
DAP έγραψε:Κατι παρομοιο Μαρκο..."Δηλωνω οτι ευρισκομαι εν ζωη και επιθυμω να διορθωσετε τον ΑΜΚΑ μου".......Ο οποιος συμφωνα με e-mail του ΕΟΠΥΥ ειχε ημερομηνια θανατου 11/9/2004.
Και το ανακαλυψα τυχαιως τον περασμενο Οκτωβρη.....


Και να φανταστώ η σύνταξη ερχόταν κανονικά... :lol: Και μετά διαβάζουμε για νεκρούς που εισπράττουν συντάξεις... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By vengas
#495414
MIXOStsi έγραψε:Εγώ ήμουν υπήκοος Ελ Σαβαδορ...

ειχες κανει offshore εκει? :lol:
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#495967 Μπορεί κανείς να πει σύμπτωση, τυχαίο γεγονός, αλλά ακριβώς απέναντι από το καμάρι του 6ου αμερικανικού στόλου το υπερταχύ πολεμικό «Iwo Jima», με την τρομακτική δύναμη πυρός που βρίσκεται στο λιμάνι της Λεμεσού ήρθε και έδεσε ένα άλλο παγκοσμίως πολυσυζητημένο σκάφος –το μεγαλύτερο σε όγκο μέγαγιοτ στον κόσμο, το «Dilbar».

http://news.in.gr/greece/article/?aid=1500207840

αυτες οι συγκρισεις μονο ελληνες
Άβαταρ μέλους
By xenos
#495968
cabala10 έγραψε:Μπορεί κανείς να πει σύμπτωση, τυχαίο γεγονός, αλλά ακριβώς απέναντι από το καμάρι του 6ου αμερικανικού στόλου το υπερταχύ πολεμικό «Iwo Jima», με την τρομακτική δύναμη πυρός που βρίσκεται στο λιμάνι της Λεμεσού ήρθε και έδεσε ένα άλλο παγκοσμίως πολυσυζητημένο σκάφος –το μεγαλύτερο σε όγκο μέγαγιοτ στον κόσμο, το «Dilbar».


Το τελευταίο το έχω δει από κοντά, στη βάση του. Αν το δεις θα πάθεις πλάκα πόσο (χωρίς νόημα) τεράστιο είναι για προσωπικό γιωτ! Έχει άπειρο προσωπικό επίσης. :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#495969 Αυτό πάντως ήταν πιο εντυπωσιακό όταν μας ήρθε. Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#495972 τι ειναι αυτό το τέρας; :help:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#495997
QsisVTS έγραψε:τι ειναι αυτό το τέρας; :help:


Γιωτ 40ρη ρώσου :lol:

Μεταξύ άλλων, φίλος που πήγε να του περάσει κάμερες στο σπίτι είπε ότι είναι και γαμω τα παιδιά :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#495999
italakias έγραψε:
cabala10 έγραψε:Βοήθεια από τον Πούτιν για τους δύο στρατιωτικούς ζητά ο Σαββίδης
http://news.in.gr/greece/article/?aid=1500207917

:whistlink: :whistlink:

Με ποιο δικαιωμα;;;;;;;;;;;; :dizzy:

γιατι εχουν γινει αχωριστα φιλαρακια ο πουτιν με τον ερντογαν και καλα..
Άβαταρ μέλους
By italakias
#496003 Αλλο λεω εγω, με ποιο δικαιωμα ασχολειται με τετοια θεματα, εγινε υπουργος εξωτερικων και δεν το ηξερα;