Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#484515 Θετική ΙΜΟ η είδηση. Πάντα βλέπω με καλό μάτι την αναγνώριση στο δικαίωμα αυτοπροσδιορισμού του ατόμου.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#484517 Σιγά σιγά, ακόμα και η Ελλάδα ξεκολλάει από τα άπειρα κολλήματα που είχε, κολλήματα χωρίς κανένα νόημα ή όφελος για κανέναν...

Απλά για να μας λένε τι είναι ηθικό μερικοί ρασοφόροι ή μη τράγοι.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#484518 με τις τουαλέτες τι θα γίνει;
Άβαταρ μέλους
By markvag
#484520 Ας μην βάζουμε και άλλα ανύπαρκτα "προβλήματα" στα όσα ήδη έχουμε... :lol:
Άβαταρ μέλους
By Hellenic tifosi
#484524
QsisVTS έγραψε:θέλω να ξαναδηλώσω (δεν θυμάμαι αν το έχω κάνει ήδη) ότι έχω κάνει στρατό με το jason :iconcool:


Πως αυτοπροσδιοριζοταν τότε;
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#484525 ιάσωνας προφανώς, δεν αναγνώρισα αμέσως το άτομο μετά από αυτή την αλλαγή όπως καταλαβαίνεις μου το επεσήμανε άλλος σειρούλης και κόντεψε να σκάσει ο εγκέφαλος μου
Τελευταία επεξεργασία από QsisVTS και 13 Φεβ 2018, 11:11, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By foniko_sou_vla_ki
#484527
QsisVTS έγραψε:θέλω να ξαναδηλώσω (δεν θυμάμαι αν το έχω κάνει ήδη) ότι έχω κάνει στρατό με το jason :iconcool:

Πώς αυτοπροσδιοριζόσουν τότε; :lol:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#484528
foniko_sou_vla_ki έγραψε:
QsisVTS έγραψε:θέλω να ξαναδηλώσω (δεν θυμάμαι αν το έχω κάνει ήδη) ότι έχω κάνει στρατό με το jason :iconcool:

Πώς αυτοπροσδιοριζόσουν τότε; :lol:

πηγμένος :x

Anonymous Founder έγραψε:Έκανε κανονικά την θητεία του; Γιατί αν ναι, τότε είναι πολύ σωστός.

ναι όλα καλά
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#484529
Anonymous Founder έγραψε:Έκανε κανονικά την θητεία του; Γιατί αν ναι, τότε είναι πολύ σωστός.

Αυτό σκεφτόμουν κι εγώ, γιατί το πρώτο επιχείρημα των φοβικών ελ θα ήταν "hurr durr, τοκανεγιαναμημπαειστρατό.

Και ο κιούσης επιβεβαιώνει. ΜΠΡΑΒΟ του.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#484530 ε καλά αν δεν θες να υπηρετήσεις υπάρχουν και πιο απλοί τρόποι
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#484534 Εννοείται αυτό, αλλά σκέψου ότι μιλάμε για τις δικαιολογίες ξεφουρνίζει το σκοτεινό ελ μυαλό όταν βλέπει κάτι που δεν του αρέσει.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#484592 μάλλον είναι γενικότερο το φαινόμενο όταν μεγαλώνεις να λες ο,τι σου έρθει, ανυπομονώ να έρθει και η δική μου ώρα :lol:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#484614 Πάντα σε αυτη την χώρα ειχαμε μια ροπή να ασχολούμαστε με τα σοβαρά θέματα (πουστιδες-χασισια-apache helis-κλπ κλπ) στελνωντας ολα τα υπολοιπα στους καλένδες...