Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By otso
#523210
red_monster έγραψε:Όταν κυκλοφορούν Ελληνίδες Ιταλίδες και Σέρβες ποιο ασχολείται με τα βόρεια τερατάκια ? :omg:


Ειπες ακριβως αυτες που (α) σε κοιτανε στην τσεπη και για να μαρκαλεψεις για να θυμηθουμε και τον g πρεπει να φτησεις αιμα , και αν εισαι μαλακας και ερωτευτεις την εβαψες.
red_monster εξαιρεισαι φραγκατος ων
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#523219 σέρβες τελείως άκυρη φάση, πολύ ξένος και διαφορετικός λαός από μας
Άβαταρ μέλους
By markvag
#523243
Zeus έγραψε:
trident1971 έγραψε:Οι ιδιωτικοι τους θεωρουν κρατος, προνομιουχους τεμπεληδες κλπ αλλα καθε συγκριση με εμας εδω κατω ειναι για γελια.

Sorry αλλα εγω βλεπω πολλες ιδιωτικες Δανεζικες εταιρειες με νοοτροπια δημοσιου Ελλαδας...ειδικα μια μου βγαζει το λαδι συνεχως 4χρονια τωρα....


Με κάτι Σουηδούς (ιδιώτες) πάντως, αμάν κάναμε να δεήσουν να απαντήσουν κάποια στιγμή σε e-mail... :lol: :lol:

Κι εγώ για μία συνέντευξη στη Νορβηγία το 2012 επί 4-5 μήνες με είχαν το περίμενε. Όχι επειδή πήραν άλλον, απλά δεν ασχολούνταν κανένας... :lol:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#523247
markvag έγραψε:Με κάτι Σουηδούς (ιδιώτες) πάντως, αμάν κάναμε να δεήσουν να απαντήσουν κάποια στιγμή σε e-mail... :lol: :lol:

Κι εγώ για μία συνέντευξη στη Νορβηγία το 2012 επί 4-5 μήνες με είχαν το περίμενε. Όχι επειδή πήραν άλλον, απλά δεν ασχολούνταν κανένας... :lol:

Είναι η ζέστη που τους κάνει νωθρούς.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#523249 Νομιζω οτι μια διαμονη σε μια χωρα πρεπει να ειναι περαν του ετους για να γνωρισεις τη αλλη οψη του καθε ειδους υπηρεσιων προς τον πολιτη...Ο τουριστας η ο προσκαιρα συναλλασσομενος εχει μερικη εικονα της κοινωνικης ζωης της χωρας που επισκεπτεται.Αρα για τη ζωη στη Νορβηγια η οπουδηποτε αλλου μονο καποιος μονιμα κατοικος μπορει να μας διαφωτισει.....Οσον αφορα το ωραιο φυλλο εεε οι ομορφες φαινονται και στο απολυτο σκοταδι..... :tomato:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#523256
otso έγραψε:
red_monster έγραψε:Όταν κυκλοφορούν Ελληνίδες Ιταλίδες και Σέρβες ποιο ασχολείται με τα βόρεια τερατάκια ? :omg:


Ειπες ακριβως αυτες που (α) σε κοιτανε στην τσεπη και για να μαρκαλεψεις για να θυμηθουμε και τον g πρεπει να φτησεις αιμα , και αν εισαι μαλακας και ερωτευτεις την εβαψες.
red_monster εξαιρεισαι φραγκατος ων


Οτσο μου, δεν έχω σαφή εικόνα για τις υπόλοιπες, αλλά οι νέες Ελληνίδες δουλεύουν σαν τα σκυλιά με μπόλικες να είναι καλύτερα αμειβόμενες από τα αρσενικούλια. Γκοντ ντικερς υπήρχαν και θα υπάρχουν εκατέρωθεν.

Για να μην πω οτι οι εποχές αλλάζουν και μου έρχονται στο μυαλό κανα δύο :ninja: γνωστοί μου που τους ακουμπάνε τα μωρά τους ταξιδάκια και λαπτοπια
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#523266 Καλά δεν ντρέπεται το φασιστόμουτρο που ασχολείται με τη διαφορετικότητα των Ρομά;

Δηλαδή αν θέλουν να κακοποιούν τα παιδιά τους για να βγαίνει χαρτζιλίκι δεν έχουν το δικαίωμα;
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#523273 ψεύτικο ποστ, αποκλείεται να έγινε αυτό το πράγμα
Άβαταρ μέλους
By markvag
#523284
Zorz έγραψε:
markvag έγραψε:Με κάτι Σουηδούς (ιδιώτες) πάντως, αμάν κάναμε να δεήσουν να απαντήσουν κάποια στιγμή σε e-mail... :lol: :lol:

Κι εγώ για μία συνέντευξη στη Νορβηγία το 2012 επί 4-5 μήνες με είχαν το περίμενε. Όχι επειδή πήραν άλλον, απλά δεν ασχολούνταν κανένας... :lol:

Είναι η ζέστη που τους κάνει νωθρούς.


Ποια ζέστη;;; Χιόνιζε τέλη Απριλίου! :lol: Βέβαια, αυτοί με κοντομάνικα ήταν εκεί πάνω, 0 βαθμούς είχε άλλωστε... :lol:
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#523321 Οσλο τελη Απριλη χιονια μαζεμενα στις ακρες μιλαμε για τονους, και ο Νορβηγεζος συνταξιδωτης ειπε οτι το χιονι στο μερος που μενει, 30 λεπτα αποσταση ειναι μισο μετρο.

Πορτουγκεζες ακουσα και εγω για πολυ ασχημια.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#523341
trident1971 έγραψε:Οσλο τελη Απριλη χιονια μαζεμενα στις ακρες μιλαμε για τονους, και ο Νορβηγεζος συνταξιδωτης ειπε οτι το χιονι στο μερος που μενει, 30 λεπτα αποσταση ειναι μισο μετρο.


Άνετα το ανταλλάσσω με το δικό μα μαρτύριο. Χθες ξύπνησα στις 7 το πρωί επειδή είχε 26 βαθμούς εντός. :rant: A/C με την μια προφανώς και γύρισμα πλευρού!!! :inlove:


trident1971 έγραψε:Πορτουγκεζες ακουσα και εγω για πολυ ασχημια.


Ισχύει! Ένα κλικ χειρότερες από τις Ισπανίδες, οι οποίες είναι ένα κλικ χειρότερες από τις Ελληνίδες. Οποιαδήποτε σύγκριση φυσικά με τις ξανθές θεές του βορά είναι αστεία!!!
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#523514 https://www.bbc.com/news/business-44807281

Workers at a Fiat Chrysler plant in Italy are to strike after its main investor decided to pay €112m (£99.2m) to sign footballer Cristiano Ronaldo for Juventus.


http://www.sportbible.com/football/news ... s-20180713

Juventus Sold A Ridiculous Amount Of Cristiano Ronaldo Shirts In 24 Hours

in just 24 hours of Ronaldo being announced as a Juventus player and CR7 shirts hitting stores, an incredible 520,000 shirts were sold either online or in-store.

these Adidas replica shirts are costing a reported €105 euros a pop


(Μ)πόνους
https://www.billboard.com/video/bbnews0 ... er-8465422
Fans Donating Money to Kylie Jenner to Become Youngest Billionaire | Billboard News


Εικόνα