Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#542055 :x

Φονιά ξερίζωσε του την σπονδυλική στήλη. :x

Κιλο αγνοα τον. :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#542071
g8777 έγραψε::x

Φονιά ξερίζωσε του την σπονδυλική στήλη. :x

Κιλο αγνοα τον. :thumbsdown:



Θα θελα πολυ να τον ριξω στον λακο με τα λιονταρια, αλλα εχει δικιο.
Ακομα πιο ακριβό και με βαλουτα inscreen αισθητηρα δακτυλικων.

Περιμενε και θα το δεις. Θα βαλουνε την παπαρια που βάλανε και στο Oppo.

Γενικα η μπογιά του Καρλ πέρασε και πάει. Καποτε πουλαγε VFM. Πλεον πουλάει φουμαρα. Χώρια που στα λεφτά που ζητα, προτιμω να βαλω ενα 100αρικο εξτρα και να παω σε κανα S9+.
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#542096 "μολις συνδεθηκες στο Internet Με χρεωση 0.2Ε/mb"

τι στο καλο ειναι αυτο παλι? ουτε data εχω ουτε τιποτα
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#542104 Aλλαξα παροχο.
Ειναι δυνατον λογω αυτου να εχω κακο ηχο ακομα και οταν το σημα ειναι πληρες;
Οταν λεω κακο ηχο δεν εννοω διακοπες, αλλα οχι πεντακαθαρο οπως πριν, αλλα καπως θαμπο και με ισως καποια αντηχηση με αποτελεσμα πολλες φορες, συνηθισμενος απο τον πεντακαθαρο που ειχα πριν, να καταβαλω προσπαθεια να καταλαβω τον αλλον.
:hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#542108 Ευχαριστω! :s_howdy
Το βαζω εκει!


(Απο κοσμοτε συμβολαιο πηγα σε βονταφον καρτοκινητη CU).
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#542116
Deleted User 1 έγραψε:Σε 2 ωρες το φτιαχνουν. Λαρωσε. Μεχρι να πιεις ενα καφε ειναι ετοιμο. Κοστος 270€.

< >

1 με 3 ημέρες.....
Το αφησα και περιμένω ειδοποίηση
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#542120 H Smartec πάντως 2 ωρίτσες κάνει και η τιμή είναι αυτή που ανέφερα. Μου φαίνεται πολύ μεγάλη η διαφορά. 3 μέρες τι σκατά θα αλλάζουν? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#542131
Deleted User 1 έγραψε:H Smartec πάντως 2 ωρίτσες κάνει και η τιμή είναι αυτή που ανέφερα. Μου φαίνεται πολύ μεγάλη η διαφορά. 3 μέρες τι σκατά θα αλλάζουν? :hmmm:

Για μπαταρια?? :rtfm:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#542152 Το ίδιο είναι. Άπαξ και ανοίξει το τηλέφωνο ίδιο χρόνο θέλουν πάνω κάτω είτε αλλάξουν μπαταρία, είτε οθόνη.
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#542160 Αληθεια, μετα γινεται με καποιον τροπο ελεγχος της αδιαβροχοποιησης οπως πχ στα ρολογια ή παπαλα; :hmmm:
Τελευταία επεξεργασία από Y.V και 15 Οκτ 2018, 13:51, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By g8777
#542161
corsair έγραψε:
g8777 έγραψε::x

Φονιά ξερίζωσε του την σπονδυλική στήλη. :x

Κιλο αγνοα τον. :thumbsdown:



Θα θελα πολυ να τον ριξω στον λακο με τα λιονταρια, αλλα εχει δικιο.
Ακομα πιο ακριβό και με βαλουτα inscreen αισθητηρα δακτυλικων.

Περιμενε και θα το δεις. Θα βαλουνε την παπαρια που βάλανε και στο Oppo.

Γενικα η μπογιά του Καρλ πέρασε και πάει. Καποτε πουλαγε VFM. Πλεον πουλάει φουμαρα. Χώρια που στα λεφτά που ζητα, προτιμω να βαλω ενα 100αρικο εξτρα και να παω σε κανα S9+.



:(


Μηδεν συνεργασια.

:sorry:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#542165
Y.V έγραψε:Αληθεια, μετα γινεται με καποιον τροπο ελεγχος της αδιαβροχοποιησης οπως πχ στα ρολογια ή παπαλα; :hmmm:

Φυσικά. Συνεχίζεται κανονικά η εγγύηση εφόσον πας σε εξουσιοδοτημένο επομένως το κινητό πρέπει να είναι ίδιο με πριν. Ούτως ή άλλως 2-3 κομμάτια αλλάζουν, δεν ασχολούνται με μικρότερα που ενδεχομένως έχουν το πρόβλημα. Πχ αν σπάσει η οθόνη αλλάζουν και πλαίσιο και μπαταρία, στην ουσία παίρνεις καινούριο τηλ.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#542171 Smartec ρε. Στο Χαϊδάρι είναι αλλά νομίζω παίζει και με courier.