Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By italakias
#397978 1864 ΜΙΛΑΝ-ΜΠΟΛΟΝΙΑ 2-3 ΤΕΡΜΑΤΑ
1866 ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ-ΚΑΛΙΑΡΙ G-G
1893 EΜΠΟΛΙ-ΑΤΑΛΑΝΤΑ G-G

MΕΓΙΣΤΟ ΚΕΡΔΟΣ 86 ΕΥΡΩ


1866 3-0 ΣΤΟ 13ο :dizzy:
1893 0-1

ΕDIT
Εγινε 3-1 οποτε το πιασαμε.
Άβαταρ μέλους
By italakias
#398061 3 αποδοση κοιτω να βγαζει το δελτιο.

Αποψε μου βγηκε παραπανω γιατι εδινε 2 αποδοση στα 2-3 γκολ με την Μιλαν και το επιασα.
Εκανα |λογοκρισία| ομως που επαιξα 3 παιχνιδια ,επρεπε να περιοριστω στα 2 οπου μου εβγαζαν αποδοση 2.8
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#398129 Για μένα απαγορευτικές αποδόσεις. Αν δεν είναι πάνω από 2.10 απλά δεν παίζω. Σε βάθος χρόνου βλέπεις κέρδος;
Άβαταρ μέλους
By italakias
#398133 Μα σου ειπα ,συνολικη αποδοση 3 να βγαζει το δελτιο.
Εχω δυο μηνες που ξεκινησα να παιζω και θα σου πω σε λιγο καιρο αν εχω κερδος ή οχι.
Μαλιστα στις αρχες επαιζα μονα παιχνιδια και παρολι 4-5 ομαδων οπου τα σταματησα.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#398150
italakias έγραψε:Μα σου ειπα ,συνολικη αποδοση 3 να βγαζει το δελτιο.
Εχω δυο μηνες που ξεκινησα να παιζω και θα σου πω σε λιγο καιρο αν εχω κερδος ή οχι.
Μαλιστα στις αρχες επαιζα μονα παιχνιδια και παρολι 4-5 ομαδων οπου τα σταματησα.


Ναι έχεις δίκιο, δε διευκρίνισα ότι αναφέρομαι σε κάθε σημείο και όχι σε όλο το δελτίο. Εγώ που παίζω εδώ και τρία χρόνια (βασικά δοκιμές κάνω) μέχρι στιγμής βλέπω καλό κέρδος σε συστήματα 2-3-4 και 2-3-4-5 (πιο σπάνια 2-3).
Άβαταρ μέλους
By gianik
#398210 Θεωρω πολυ τυχερο τον εαυτο μου που δεν εχω κολλησει το μικροβιο του στοιχηματος...
Συγνωμη, αλλα τους θεωρω καμμενους οσους ασχολουνται.. :oops:
Άβαταρ μέλους
By italakias
#398251
gianik έγραψε:Θεωρω πολυ τυχερο τον εαυτο μου που δεν εχω κολλησει το μικροβιο του στοιχηματος...
Συγνωμη, αλλα τους θεωρω καμμενους οσους ασχολουνται.. :oops:

Οι τζογαδοροι ειναι καμμενοι .
Υπαρχουν ομως και αυτοι που παιζουν εξυπνα και εχουν κερδος απλα δεν το λενε.
Και εμενα αυτος ειναι ο σκοπος μου,καποια στιγμη μακροπροθεσμα να εχω καλα κερδη απο το στοιχημα .
Εαν δεν φθασω να πιανω τουλαχιστον 300 τον μηνα ,θα το σταματησω, αφου δεν σκοπευω να σπαταλω ωρες διαβασματος για πενταροδεκαρες.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#398289
gianik έγραψε:Θεωρω πολυ τυχερο τον εαυτο μου που δεν εχω κολλησει το μικροβιο του στοιχηματος...
Συγνωμη, αλλα τους θεωρω καμμενους οσους ασχολουνται.. :oops:

Είναι πολύ εύκολο να πέσεις στην παγίδα. Θέλει πολύ μεγάλη πειθαρχία για να μπορέσεις να συγκρατηθείς. Όντως είναι τραγικό να μπλέξεις με το τζόγο.

italakias έγραψε:
gianik έγραψε:Θεωρω πολυ τυχερο τον εαυτο μου που δεν εχω κολλησει το μικροβιο του στοιχηματος...
Συγνωμη, αλλα τους θεωρω καμμενους οσους ασχολουνται.. :oops:

Οι τζογαδοροι ειναι καμμενοι .
Υπαρχουν ομως και αυτοι που παιζουν εξυπνα και εχουν κερδος απλα δεν το λενε.
Και εμενα αυτος ειναι ο σκοπος μου,καποια στιγμη μακροπροθεσμα να εχω καλα κερδη απο το στοιχημα .
Εαν δεν φθασω να πιανω τουλαχιστον 300 τον μηνα ,θα το σταματησω, αφου δεν σκοπευω να σπαταλω ωρες διαβασματος για πενταροδεκαρες.


Σχεδόν αδύνατο να φτάσεις αυτό το νούμερο, εκτός αν έχεις πολύ δυνατή τσέπη. Και σίγουρα χρειάζονται κάποια χρόνια. Πάντως πολύ διάβασμα δε χρειάζεται.

< Note >