Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By cruzakias
#1618 :s_crazy
Σε αυτό το νήμα θα μπορούμε να αναδημοσιεύσουμε τις πιο αστείες ατάκες και συζητήσεις του φόρουμ.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#2701
saxon_747 έγραψε:
JasonLouk έγραψε:
kouk έγραψε:Υπάρχει η δυνατότητα για κουμπί για Thanks σε δημοσίευση χρήστη. Και να φαίνεται ο αριθμός των Thanks στο αβαταρ του?

Λίγο το ειδα το μεσημέρι νομίζω υπάρχει η δυνατότητα. Αλλά θα το δουν για σιγουριά οι πιο σχετικοί


Αυτο με το θαυμαστικό είναι, πατηστε το :shifty:



:s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By cruzakias
#6018
elteo έγραψε:
Nikos! έγραψε:Κάτι πολύ γενικό θα μπορούσε να είναι αυτό, αν και πολύ αργά πλέον...
yourforum.gr


Youφάουλ βαμβακουλας


:s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#6954 post6941.html#p6941

funkyreverend έγραψε:
htanso21 έγραψε:Πφφφ
Αυριο πάλι συνεργειο (δευτερη φορά) για την κρεμαριέρα. Αυτή την φορά δεν θα πληρώσω τίποτα.
Εν τω μεταξύ, το 1.3 καίει λιγότερο απο το 1.0 λόγο οτι κινεί ευκολότερα το αμάξωμα... πφφφ²


htanso21, σε περιμένουμε σε κάνα 2 μέρες και στο Renault forum να μας πεις τις εμπειρίες σου με το Espace που θα πάρεις αύριο. :s_biggrin


:s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By Chris
#7761
GTI_ έγραψε:Σιγά τα αίματα geo.

Σαν σήμερα το 2008 ο manosk είχε παρεξηγηθεί με τον αντίλογό (νυν χωρίς βενζίνη) μου στο τοπικό "μουντιάλ του 2010" στο 4tforum.gr.


Geo f1 έγραψε:
από manosk » 11/09/08 2:42

Μου έστειλε 2 καφάσια μπύρα και λουκάνικα. Ρεύομαι και γράφω.


:s_omg
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#24090
bill33 έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Πώς λέγεται αυτο που κρεμαμε στον λαιμο και μπορει να εχει υποδοχη για καρτα στο κατω μέρος? Στα αγγλικά

Send from my 4.4.2 Note 3

What is called that thing we hang in our neck and may have a card slot in the lower part?




:s_biggrin


viewtopic.php?f=9&t=91&start=90#p24060

:lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#89796 Επικό comeback στο τοπικό από τον g8777

viewtopic.php?p=89777#p89777

F&G έγραψε:
To φόρτισα το Σάββατο απόγευμα και σήμερα κατά τις 12 το μεσημέρι με ειδοποίησε να βάλω φορτιστή. Πολύ καλά ! Όσο για την οθόνη ναι. Είναι πολύ πιο βολική τελικά απ'ότι νόμιζα. Απο το ίδιο μαγαζάκι πήρα και φορτιστή αυτοκινήτου με θήκη και ζελατίνες + 9,90 ευρώ.
Βίντεο και φωτογραφίες άψογες! To έβαλα στο μπουφάν της μηχανής που είναι πολύ εφαρμοστό και παρά την πίεση 260χλμ/ω και τα σκύψε σήκω δεξιά αριστερά δεν έπαθε τίποτα. :metalo:
Σε ευχαριστώ ρε Κιούση! Δεν ασχολούμαι με κινητά και πραγματικά με έβγαλες απο πολύ ψάξιμο. Όταν έρθω κάτω θα σε κεράσω ότι θες! :s_drinks


g8777 έγραψε:Coupea μην ξεχνας να ρυθμιζεις ξανά την ωρα και ημερομηνία του κινητου οταν κατεβαίνεις από το εργαλείο.
Τα χει εξηγήσει ο Αϊνστάιν, μην τα ξαναλεμε .


:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#139138
italakias έγραψε:
dimviii έγραψε:Δεν θελω να πω οτι ειναι καλη η συμφωνια,αλλα δεν ειναι καλη.

:s_biggrin : :superman: :protest:


εχεις βαλει το μισο και δεν βγαζει νοημα ετσι :lol:


dimviii έγραψε:Δεν θελω να πω οτι ειναι καλη η συμφωνια,αλλα δεν ειναι καλη, οχι για το ποσο που οπως εσυ λες οτι το 9 εγινε 12.
:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#241194 Τόσο καιρο, απαράδεκτοι :x

Διγέτιος σε περιπέτειες με την αεριζόμενη βέσπα του :s_biggrin :s_biggrin

D-Jet έγραψε:
Morx έγραψε:...

Εγώ ξέρω πως Βέσπα που κλάνει φίλο συνεργατζή δεν πιάνει.... :lol: :lol:


viewtopic.php?f=15&t=829&p=241193#p241067