Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#452127
Anonymous Founder έγραψε:Βροχή οι αυξήσεις! Όμορφα!


Με βλεπω να καταληγω κ εγω στην προσφορα που μας εκαναν για cosmoκαρτα
που περιλαμβανει :


1500 ΛΕΠΤΑ ΟΜΙΛΙΑΣ
(ΣΤΑΘΕΡΑ- ΚΙΝΗΤΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΤΥΑ)
1,5 GB INTERNET + 500 MB ΔΩΡΟ ΣΕ ΚΑΘΕ
ΑΝΑΝΕΩΣΗ
ΕΩΣ 4 ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ ΤΟ ΜΗΝΑ
ΜΟΝΟ ΜΕ 10 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΗΝΑ


Σκεφτομαι μονο που μετα απο τοσα χρονια πρεπει να αλλαξω νουμερο...
Άβαταρ μέλους
By babakos
#452411 Μην το σκέφτεσαι καθολου . Πλέον με τα social media & τις messaging εφαρμογές αρκεί να ενημερώσεις το profile σου σε FB/Instagram/ Linkedin / Viber/Whatsupp και σχεδόν όλοι ενημερώνονται για την αλλαγή.

Το πλέον σπαστικό ειναι με τις Τράπεζες οπου πρέπει να πας για ενημέρωση στοιχείων.
Αλλά αυτό δεν επείγει , μπορεις να το κάνεις στην πρώτη ευκαιρία.

Εγώ άλλαξα αριθμό πρόσφατα μετά από 20 χρόνια συμβίωσης :) :)
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#454889 Οχι ρε συ. Να
TA 20GB ΔΩPO ΣAΣ ΠEPIMENOYN! READY? ΣTEIΛTE "Z" ΣTO 1339 MEXPI KAI 19/11 ΓIA NA ΠAPETE TO ΔΩPO ΣAΣ! TA 20GB IΣXYOYN ΓIA 30 HMEPEΣ AΠO THN HMEPA ENEPΓOΠOIHΣHΣ & ΓIA XPHΣH AΠO TO KINHTO ΣAΣ ENTOΣ EΛΛAΔOΣ. H ΠPOΣΩΠIKH ΣAΣ ΣYMBOYΛOΣ.

.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#454890
Geo f1 έγραψε:Οχι ρε συ. Να
TA 20GB ΔΩPO ΣAΣ ΠEPIMENOYN! READY? ΣTEIΛTE "Z" ΣTO 1339 MEXPI KAI 19/11 ΓIA NA ΠAPETE TO ΔΩPO ΣAΣ! TA 20GB IΣXYOYN ΓIA 30 HMEPEΣ AΠO THN HMEPA ENEPΓOΠOIHΣHΣ & ΓIA XPHΣH AΠO TO KINHTO ΣAΣ ENTOΣ EΛΛAΔOΣ. H ΠPOΣΩΠIKH ΣAΣ ΣYMBOYΛOΣ.

.

Μήπως είναι προσωπικό το δώρο και δεν αφορά όλους τους συνδρομητάς? :shifty:
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
#454931 Στο CU ήρθε "δώρο" σήμερα όσα δεδομένα καταναλωθούν από σήμερα μέχρι 30/11 θα δωθούν πίσω για κατανάλωση από 01/12.
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#454937 NTATABPOXΘIZEIΣ. AΛΛA TA ΠAIPNEIΣ ΠIΣΩ. ME TO CU GIVE BACK OTI MB ΦAΣ MEXPI 30/11 TA ΠAIPNEIΣ ΠIΣΩ ΔΩPEAN ΓIA NA TA ΞANAXPHΣIMOΠOIHΣEIΣ 1-10/12. ΣTEIΛE START ΣTO 1252.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#454999 Εγώ το πήρα απόφαση θα ζητήσω απο την cote την διακοπή του συμβολαίου μου μετά από τόσα χρόνια με το ίδιο νούμερο...για την gianikαινα που θέλει να κρατήσει τον ίδιο αριθμό ποια είναι η πιο φτηνή λύση ώστε να έχει έναν ικανοποιητικό χρόνο προς όλους κ έστω κάνα 500αρι mb;
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#455009 Εχει η Cosmokarta ένα πρόγραμμα με 8.5€ το μήνα. Λογικά θα φτάνουν.
Το ωραίο νέο είναι πως πλέον ΟΛΕΣ χρεώνουν την φορητότητα! :x
30€ και μόνον η Wind στα δίνει σε χρόνο για δύο μήνες. Εμείς που θέλαμε Cosmote για να είμαστε και στα 3 δίκτυα (αν και να ξέρετε πως εδώ και ΠΟΛΛΑ χρόνια, τα δίκτυα Vodafone και Wind πάνε χέρι-χέρι, αφού τα χειρίζεται η Victus).
H Vodafone πήρε πόδι από την :inlove: , μόνον στο σταθερό την έχουμε κρατήσει που είναι η φθηνότερη και ταμάμ για την χρήση που κάνουμε. Αν και είδα μια άκυρη χρέωση πάλι στον λογαριασμό...
Γενικά, μακριά από συμβόλαια, εκτός αν τα πληρώνουν άλλοι. :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By Eliaskat
#455268 παιδια ναι αυτο με τα συμβολαια ειναι απιστευτο!

ειχα red1 VODAFONE στα 25 τελικη τιμη, και το εκανα whatsup , ε να σας πω οτι για τα 10 ευρω που δινω περιπου το μηνα μου φτανουν και περισσεύουν!!

1.2giga ,300λεπτα προς ολους,400 προς whatsup . 7,00 ευρω
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#455285 Το Vodafone TV αξίζει; Τι χάνω αν αντικαταστήσω τη nova (full πακέτο) με αυτό; Μήπως να περιμένω τι θα γίνει με τη Forthnet, μπας και γίνει αυτόματα η μετάβαση;
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#455311 Δεν έχει αθλητικά (μόνον Eurosport) και οι ταινίες είναι on demand (διαλέγεις εσύποια και πότε θα δεις) και δωρεάν είναι μόνον οι παλιότερες.
Εχει όλα τα ντοκιμαντέρ, τα παιδικά, τις κανάλια με τις σειρές, τα μουσικά, και κάμποσα άλλα.
Αν βλέπεις αθλητικά, αξίζει η Nova, αν όχι, δεν νομίζω.