Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#536263 Και γω βοντα είμαι από το 2003 με ένα μικρο διάλλειμα στην Κοσμοτε.
Αλλα το κερατιατικο του συμβολαιου βαρεθηκα.
Αφου δεν μιλαω πολύ ουτε σμς..
3000 μηνυματα μου δινουν και πανε τσαμπα
3000 λεπτα επισης..
Τα 4 gb τα τρωω σχεδόν όλα

Της wind λοιπον φαινεται ελυστικο

bebes έγραψε:εχει βελτιωθεί πάρα πολύ η Wind σε ταχύτητα ιντερνετ εδω και πάνω απο ενα χρόνο.
Πλέον 4G εχει στις περισσότερες αστικες περιοχές.

Για να είσαι σίγουρος όμως, ρωτα χρήστες wind εκει που σε ενδιαφέρει (σπιτι, δουλεια κλπ) ή αν εχεις χρόνο παρε μια καρτούλα και δοκιμασε μόνος σου.

100' σου φτάνουν;

Σωστος!!
Θα ρωτησω
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#536264 Με frog (corsair ©), με 8.5 ευρώ έχεις 5 Γίγαντες, βάζεις και ένα πακέτο ομιλίας , ΜΕ ΒΙΑ να φτάσεις στο 20αρικο.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#536265
pierce21 έγραψε:Με frog (corsair ©), με 8.5 ευρώ έχεις 5 Γίγαντες, βάζεις και ένα πακέτο ομιλίας , ΜΕ ΒΙΑ να φτάσεις στο 20αρικο.


Με το δικτυο της Cosmote δεν παιζει η frog?
Άβαταρ μέλους
By babakos
#536267 Ναι
Πρακτικά να ξέρετε ότι όλα τα καρτοκινητά brands ενός operator χρησιμοποιούν ακριβώς την ίδια υποδομή. Πχ Cosmoκάρτα, Whats'up & Frog είναι το ίδιο προϊόν , η ίδια πλατφόρμα πάνω στην οποία υλοποιούνται διαφορετικές υπηρεσίες προγράμματα και promos..
Άβαταρ μέλους
By babakos
#536274
babakos έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Από καλυψη internet George?


Μακράν καλύτερη η Cosmote από όλους...

Το μόνο ενοχλητικό στην Cosmote είναι οι μεγάλοι χρόνοι αναμονής στο call center (ποσότητα και ποιότητα πελατειακής βάσης)

Πάντως όντως η Wind έχει βελτιωθεί πολύ σε κάλυψη τα τελευταία 2 χρόνια και πλέον παίζει αξιοπρεπώς με πολύ καλό value/money σχεδόν παντού.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#536279 Μιλησα με παιδια εδώ στην δουλεια με wind καρτα αλλα και συμβολαιο. Πολύ ευχαριστημένοι.

Μπορει να παω και σε καρτα να απαλλαγω από την δεσμευση του συμβολαιου.

Σας ευχαριστω ολους
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#536287 Πάντως και εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος απο τη Wind.
Χρησιμοποιώ πολύ τα δεδομένα, χωρίς να έχω προβλήματα.
Άβαταρ μέλους
By Eliaskat
#536288 wind απο ιντερνετ το πιο αργο και απο τους τρεις. Καλυτερο του Cosmote, μετα Voda

ριξε μια ματια σε καλυψη και εδω

https://opensignal.com/
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#536304 Ρε σεις όταν βάζεις λεφτά στην κάρτα τι σου κρατάνε? Το τέλος κινητής 12%?
Δλδ για να εμφανίσεις ποσο Χ πρεπει να βάλεις μέσα Χ/0,88?

< >
Άβαταρ μέλους
By babakos
#536305
Deleted User 1 έγραψε:Τι εννοείς θα ανοιγοκλείνεις τα data? :svivhaha: Tόσο φτωχός πχια? :s_rofl



Τρίζουν τα θεμέλια του φόρουμ... :) :)