Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#495204
NickTG έγραψε:
Τέλος ανακοινώνεται πως από τις 15 Μαρτίου 2018 τροποποιείται η διάρκεια ισχύος της αξίας συνδιαλέξεων για τους συνδρομητές καρτοκινητής WIND Card, Q και F2G. Συγκεκριμένα από την ανωτέρω ημερομηνία, η διάρκεια ισχύος της αξίας συνδιαλέξεων από ανανέωση τροποποιείται από 91 σε 60 ημέρες. Εάν κατά το χρονικό διάστημα των 60 ημερών από την τελευταία ανανέωση δεν πραγματοποιηθεί εκ νέου ανανέωση χρόνου ομιλίας, τότε τυχόν υπολειπόμενη αξία συνδιαλέξεων θα διαγράφεται και δεν θα επιστρέφεται στο συνδρομητή.


https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-eta ... /?prid=486

Αν βάλεις CU πάντως συμφέρει να βάζεις κάθε μήνα το ίδιο πακέτα για να έχεις και ότι έχει μείνει από τον προηγούμενο.

ναι το είχα δει αυτό.. δύο οι μήνες

και η wind έβαλε φάση να μεταφέρεις mb από προηγούμενο μήνα πάντως, αλλά οκ δεν τρελάθηκα

το cu κτλ δεν με καίνε, αυτό που με έκαιγε ήταν να έχω φοιτητικό

είχα ένα φοιτητικό cu όταν ξαναήμουν φοιτητής αλλά το παράτησα και το καταργήσανε γιατί δεν ήθελα 2 συσκευές, το δίκαρτο είναι μια καλή ευκαιρία.. δεν ξέρω αν μελλοντικά θα μείνω μόνο με το φοιτητικό προς το παρόν δεν μου είναι εύκολο να κόψω τελείως το άλλο μου νούμερο, οπότε θα δίνω έστω ένα τάληρο κάθε δίμηνο

αν μαζευτούν λεφτά μέσα θα πάρω με αυτά το καλοκαίρι καμιά προσφορά από αυτές που βάζει η wind με 10 ή 20GB που και φέτος το καλοκαίρι με έσωσε γιατί έλειπα πολλές μέρες και παράλληλα έσωσα και όλους τους άλλους που είχαν vodafone και η voda τους έκλασε και τους άφησε χωρίς προσφορά :svivhaha:

από τα 20 πρέπει να χαλάστηκαν πάνω από τα 15 εκείνο το μήνα :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By glf
#495363 Δεν υπαρχουν καρτες στα μαγαζια; Για νεο νούμερο. Πήγα σε cosmote και wind και μου λένε δεν έχουμε να σου δώσουμε..
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#496835
Deleted User 1 έγραψε:Ξοδεύτηκαν. Εγώ κάθε παρασκευή ενεργοποιώ 5GB και πιάνουν από 6μμ έως Δευτέρα 12 το βράδυ. 0.90€ η φάση.

Ποιο πακέτο είναι αυτό;
Άβαταρ μέλους
By babakos
#496842 To Giga Now Weekend αφορά business συνδρομητές..
Στέφανε δεν είναι όλοι large :iconcool:
Τελευταία επεξεργασία από babakos και 23 Μαρ 2018, 14:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#496843 Συμβόλαιο έχεις;
Είναι κάποιο ειδικό πακέτο για συγκεκριμένους χρήστες;
Στην εφαρμογή βλέπω μόνο το giga weekend για το ΣΚ 3GB με 2€ :hmmm:

babakos έγραψε:To Giga Now Weekend αφορά business συνδρομητές..
Στέφανε δεν είναι όλοι large :iconcool:


πεστο έτσι :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#496844 αυτό για καμιά εκδρομή πσκ λέει και το δίνουν σε καλή τιμή, τα υπόλοιπα πακέτα όμως του giga now είναι ελαφρώς τσιμπημένα