Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#485904
georgex72 έγραψε:
Red Garland έγραψε:Wind f2g φρέσκα κουλούρια [ισχύ από 15 Μαρτίου 2018 ]
1. Από 91 μέρες που είχε ισχύ το υπόλοιπο πάει 60 μέρες
2. Με το 10€ πλέον δε θα έχει μπόνους ΜΒ, μόνο με 12 ευρω θα έχει 600ΜΒ δώρο.

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-eta ... /?prid=486


Για το Νο2 πάντως κάνει αναφορά για ανανέωση μέσα από καταστήματα της Wind για την online ανανέωση....παίρνει παράταση μέχρι 15/04/2018...όπως και να έχει αίσχος....τώρα θα βγάλουν και από τη μύγα ξύγκι.... όπως και οι τράπεζες.... :dizzy:

Το αναφέρει αμέσως μετά

Επίσης ανακοινώνεται πως από 15 Μαρτίου 2018, τροποποιείται  η προσφορά στην πρώτη ανανέωση χρόνου ομιλίας που πραγματοποιείται με όλες τις μεθόδους ανανέωσης
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#486041 Δε φταίει κανείς άλλος εγώ φταίω που μιλούσα με μια από τη εταιρεία που ασχολείται με αυτά και τις έλεγα ο ΗΛΙΘΙΟΣ ο ΜΠΑΣΤΟΥΝΟΒΛΑΧΟΣ τι πιστεύω ότι πρέπει να κάνουν για να μας πάρουν περισσότερα λεφτά.

Και μου έλεγε φίλος και η γυναίκα, σταματά να μιλάς ό,τι πεις θα χρησιμοποιηθεί εναντίον σου :slap:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#486158 Φυσικά και όχι αλλά υπήρχε ενδιαφέρον για feedback από τους χρήστες αν και ήμασταν σε κοινωνική εκδήλωση.

Καλά δε νομίζω να τους βγει να δίνουμε 12 το μήνα..
Άβαταρ μέλους
By babakos
#486914 Με τις τελευταίες ανακοινώσεις (και αυτες που έπονται) τα καρτοκινητά θα μετεξελιχθούν πρακτικά σε ένα άτυπο συμβόλαιο με αρκετά πλεονεκτήματα για τις εταιρείες

1. Ευκολία διαχείρισης
2. Σχεδόν πλήρης εξάλειψη fraud και κακοπληρωτών (λόγω προπληρωμής)
3. Αύξηση ARPU ειδικά όσο στρέφουν τον κόσμο σε online πληρωμές με τα ανάλογα bonus (ελαχιστοποιηση προμηθειών φυσικών καναλιών)
4. Αποφυγή εξόδων για retention & επιδοτήσεων..

Συμβόλαια πλέον μόνο εταιρικά και σε πελάτες με υψηλά βαλάντια και απαιτήσεις..
Από την άλλη μεριά δεν νομίζω οτι χαλάει τον πολύ κόσμο. Με 10-12 Eυρώ το μήνα μπορεί κάποιος να καλύπτει σχετικά άνετα τις ανάγκες του. Πρόβλημα θα έχουν όσοι ήθελαν να διατηρούν πολλά νούμερα με μηδενικό σχεδόν κόστος ... Ε, αυτό σταδιακά θα εκλείψει
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#487118 Τι στο καλό ... είχε το στεφάνι μου 200 προς WU - 200 MB - 150 πρός όλους

Ανανεώνω 2 ημέρες πριν λήξει ο μήνας και ζητών μόνο προς όλους και ΜΒ και σήμερα τις έρχεται μήνυμα που λέει πως τα λεπτά προς WU τελείωσαν και έχει 200 προς όλους και κάτι ΜΒ !!

Δεν θα έπρεπε να προστεθούν όλα στα προηγούμεν υπολοιπα ?
Άβαταρ μέλους
By elteo
#487121 Για να προστεθούν θα πρέπει να ανανεώσεις ακριβώς το ίδιο πακέτο.

Αν κατάλαβα καλά τι εννοείς.
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#487130
elteo έγραψε:Για να προστεθούν θα πρέπει να ανανεώσεις ακριβώς το ίδιο πακέτο.

Αν κατάλαβα καλά τι εννοείς.


Μαλιστα ... την πατήσαμε .... άρα και στην επόμενη που θα πρέπει να γυρίσω σε WU-olous-MB θα χάσω την προσθήκη

Π'του σου
Άβαταρ μέλους
By elteo
#487136 Εγώ που ξεχάστηκα να βάλω πακέτο πριν λήξει αν και με ειδοποίησε με μήνυμα και έχασα 600 λεπτά προς όλους.... :lol:
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#487138 Σε διαμέρισμα όπου δεν υπάρχει σταθερό τηλέφωνο , κ δε χρειάζεται να βάλουμε ... τι θα μπορούσαμε να κάνουμε για να έχουμε πρόσβαση στο Ίντερνετ κ με τι κόστος ;
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#487147
vagmag έγραψε:Σε διαμέρισμα όπου δεν υπάρχει σταθερό τηλέφωνο , κ δε χρειάζεται να βάλουμε ... τι θα μπορούσαμε να κάνουμε για να έχουμε πρόσβαση στο Ίντερνετ κ με τι κόστος ;

Αγοράζεις ένα 4G router που να δεχεται sim card και ένα πακετο data από οποία εταιρία κινητής σε βολευει.

Πχ https://www.skroutz.gr/s/9523817/Huawei ... html#specs
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#487701 Μπειτε στο my cu app και θα παρετε δωρο 1 gb για 15 μερες αυτοματα!
Άβαταρ μέλους
By corsair
#487760
vagmag έγραψε:Σε διαμέρισμα όπου δεν υπάρχει σταθερό τηλέφωνο , κ δε χρειάζεται να βάλουμε ... τι θα μπορούσαμε να κάνουμε για να έχουμε πρόσβαση στο Ίντερνετ κ με τι κόστος ;


Περιστασιακη κατασταση... ανοιγεις το hotspot του κινητου σου και τρως απο τα δεδομένα σου.

Για οτιδηποτε αλλο συμφέρει σαφως σταθερη (inalan, forthnet).
Άβαταρ μέλους
By xenos
#487771
Focusman91 έγραψε:Μπειτε στο my cu app και θα παρετε δωρο 1 gb για 15 μερες αυτοματα!


Θενκς!