Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#455337 πάλι αυξήσεις στα συμβόλαια η cosmote :thumbsdown:
αίτηση για διακοπή και μετατροπή σε κάρτα που κάνουμε;
27/12 λήγει το συμβόλαιο, αλλά δε με χαλάει να το αλλάξω από τώρα.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#455367 Πήγα χθες να βάλω κάρτα σε κατάστημα στο cu μου και μου δώσανε μια προσφορά τέλεια για καρτοσυμβολαιο vodafone
1000' προς όλους
600' προς vodafone
100 μηνύματα σε όλους
3gb.
12,43 €/μήνα.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#455371 Γραπτή εγγύηση ότι αν προχωρήσουν σε μονομερή αύξηση στα 74 ευρώ /κατάργηση του προγράμματος και μετάβαση σε αυτό με τα 40 λεπτά δωρεάν / ημερήσιο όριο data 4 kb ".... είμαστε αδιακρίτως και ανεξαιρέτως τανασπου γιοι και τον αγκαλιάζουμε από όλες τις πάντες" σου έδωσαν; Αν ναι προχώρα το.
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#455375
Focusman91 έγραψε:Πήγα χθες να βάλω κάρτα σε κατάστημα στο cu μου και μου δώσανε μια προσφορά τέλεια για καρτοσυμβολαιο vodafone
1000' προς όλους
600' προς vodafone
100 μηνύματα σε όλους
3gb.
12,43 €/μήνα.

< Note >

Πολυ τίμια προσφορά. Σχεδον φοιτητικά επίπεδα.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#455379
Anonymous Founder έγραψε:Δεν έχει αθλητικά (μόνον Eurosport) και οι ταινίες είναι on demand (διαλέγεις εσύ ποια και πότε θα δεις) και δωρεάν είναι μόνον οι παλιότερες. Εχει όλα τα ντοκιμαντέρ, τα παιδικά, τις κανάλια με τις σειρές, τα μουσικά, και κάμποσα άλλα.
Αν βλέπεις αθλητικά, αξίζει η Nova, αν όχι, δεν νομίζω.

Οι παλιότερες ταινίες της vodafone tv (οι δωρεάν) είναι αντίστοιχης χρονολογίας με αυτές που δείχνει η nova ή πιο παλιές;
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#455381 Έχω την εντύπωση ότι η Vodafone χρεώνει έξτρα και κάποια από τα κανάλια ντοκιμαντέρ.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#455385 Ταινίες παίζουν διάφορες, κάποιες όχι και τόσο εμπορικές μπορεί να είναι και σχετικά πρόσφατες. Αλλά συνήθως δωρεάν είναι ή οι παλιότερες εμπορικές, ή οι νεώτερες όχι και τόσο εμπορικές. Σαφώς και για κάποιον που βλέπει ταινίες είναι καλύτερη περίπτωση η Nova. Κι εγώ βλέπω ταινίες, αλλά προτιμώ είτε να τις κατεβάζω, είτε να τις βλέπω on demand (Vodafone TV, Kodi, κλπ).
Τα κανάλια με τα ντοκιμαντέρ είναι δωρεάν, εκτός από Animal Planet, Discovery Science, ID. Αυτά έχουν χρέωση αν τα θέλεις. Εγώ έχω βάλει μόνον το Sience. Τα υπόλοιπα είναι στο πακέτο.
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#462959 Χρειάζομαι internet στη Θεσσαλονίκη για 2-3 μήνες. Μέχρι τώρα βολευόμουν με τα δεδομένα του κινητού. Αλλά η cosmote tv για να λειτουργήσει σωστά θέλει internet.
Θα έκανα συμβόλαιο, αλλά το Σεπτέμβριο θα έχω μετακομίσει σε άλλο διαμέρισμα, και θα μου βγει ο κούκος αηδόνι...
Έχουμε καμιά λύση;
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#462986
Focusman91 έγραψε:Πήγα χθες να βάλω κάρτα σε κατάστημα στο cu μου και μου δώσανε μια προσφορά τέλεια για καρτοσυμβολαιο vodafone
1000' προς όλους
600' προς vodafone
100 μηνύματα σε όλους
3gb.
12,43 €/μήνα.

< Note >


Διατηρείς το αριθμό του τηλεφώνου σου ?

( thnx )
Άβαταρ μέλους
By gianik
#462987
St.Devote έγραψε:
Focusman91 έγραψε:Πήγα χθες να βάλω κάρτα σε κατάστημα στο cu μου και μου δώσανε μια προσφορά τέλεια για καρτοσυμβολαιο vodafone
1000' προς όλους
600' προς vodafone
100 μηνύματα σε όλους
3gb.
12,43 €/μήνα.

< Note >


Διατηρείς το αριθμό του τηλεφώνου σου ?

( thnx )



Οχι,ειναι για νεο νουμερο..
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#463120 Αυτές οι προσφορές που δεν επιτρέπουν φορητότητα, είναι σαφές πως υπονοούν συμφωνία κάτω από το τραπέζι από τους τρεις παίκτες για εναρμονισμένες τιμές.
:ninja:
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#463121
Anonymous Founder έγραψε:Αυτές οι προσφορές που δεν επιτρέπουν φορητότητα, είναι σαφές πως υπονοούν συμφωνία κάτω από το τραπέζι από τους τρεις παίκτες για εναρμονισμένες τιμές.
:ninja:

ε ναι προχτες αρχισαν τα τηλεφωνα με παρομοια προσφορα μια η cosmo στα 17 αλλα με 5gb και μετα η wind στα 15 με 5gb
Άβαταρ μέλους
By xenos
#463130 17 με 5gb πολύ καλό μου ακούγεται. :hmmm: