Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#440192 Καθόλου σωστό, απλα το sms δεν λεει αυτο το πράγμα.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#440194 Νομιζω είναι κατι που προσφερει και η Vodafone.
Με ειχαν παρει τις προαλλες να μου προσφερουν ένα πακετο με 4 ευρ.
Που θα μπορουσα να μπαινω στα social media (fb insta κλπ)
χωρις να καταναλωνω mb από το κανονικο μου πακετο.
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#440206
drdino έγραψε:Καθόλου σωστό, απλα το sms δεν λεει αυτο το πράγμα.

ακριβως αυτο ειναι βασικα οταν εχεις απο την μια για mobile internet 15 ευρω 2.5gb και μετα σου ριχνει 15/μηνα για συγκεκριμενα Site με την λεξη "απεριόριστο" τι ακριβως δειχνει?
Άβαταρ μέλους
By drdino
#440211
cabala10 έγραψε:
drdino έγραψε:Καθόλου σωστό, απλα το sms δεν λεει αυτο το πράγμα.

ακριβως αυτο ειναι βασικα οταν εχεις απο την μια για mobile internet 15 ευρω 2.5gb και μετα σου ριχνει 15/μηνα για συγκεκριμενα Site με την λεξη "απεριόριστο" τι ακριβως δειχνει?


Όχι, δεν είναι αυτό. Αν δεν έχεις το πακέτο που αναφέρει, επισκέπτεσαι κανονικά τα site αλλά καταναλώνεις δεδομένα από το ήδη υπάρχουν πακέτο που έχεις. Αν όμως αγοράσεις το έξτρα, τότε τα πακέτα που καταναλώνεις στο netflix δεν αφαιρούνται από το υπάρχον. :)
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#440579 Για τους cuαδες. REDBULL στο 1252 και θα έχετε τσαμπέ 1gb από Παρασκευή έως Κυριακή!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By gianik
#440648 Cosmote δίνω 54€ /μήνα , για 2 γραμμές ,με φουλ ομιλία κ 2 gb data..
Τον Γενάρη τελειώνει το συμβόλαιο κ διαβάζω στο myphone σε άλλους η cote το πάει γύρω στα 70!!!
Πήρα προσφορά από voda , 53 € για σχεδόν τα ίδια ,με περισσότερα data...
Οπότε αν η cote μου παίξει |λογοκρισία| θα μετακινηθω voda.
επαρχια είναι τόσο άχρηστη όσο η wind;
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#441171 Θέλω μια διευκρίνιση.

Αν τηλεφωνήσω από Vodafone Ελλάδας με συμβόλαιο για λεπτά προς αριθμό της ΕΕ υπάρχει έξτρα χρέωση ή είναι δωρεάν (εφόσον είναι στα πλαίσια των εναπομείναντων λεπτών ομιλίας σαφώς)? Απ' όσα διαβάζω αναφέρεται ξεκάθαρα προς κλήσεις σε τρίτα εθνικά δίκτυα...

Το λέω γιατί: Η μητέρα μου είδε χρεώσεις εξτρά όταν μας τηλεφωνούσε το καλοκαίρι. Εγώ από την άλλη δεν είδα (κλήση από γερμανικό σε ελληνικό νούμερο). Ρωτά η μητέρα μου μια υπάλληλο της Vodafone και της είπε πως το roaming ισχύει όταν ελληνικό νούμερο καλεί ελληνικό ή απλώς δέχεται κλήση...

Βλέποντας αυτή την κάρτα παρακάτω καταλαβαίνω όμως πως προς χώρες ΕΕ δεν υπάρχουν χρεώσεις... Τόσο εγώ όσο κ ο αδερφός μου έχουμε αριθμούς, γερμανικό κ αγγλικό. Αν είχε ο αδερφός μου ελβετικό, θα το δεχόμουν...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By gianik
#441301 Μας εκανε (ΕΛ.ΑΣ) μια προσφορα η cote για whats up:
Με 10€ το μηνα ------->1.500' προς ολους , 1.5 gb data και 500mb δωρο σε καθε ανανεωση (max 4 ανανεωσεις το μηνα)...


:hmmm:
Το μονο κακο οτι θα πρεπει μετα απο τοσα χρονια να αλλαξουμε κ εγω κ η :inlove: νουμερα....
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#441314 Δε μπορείς να το μετατρέψεις σε what's up?
Άβαταρ μέλους
By gianik
#441316
Asimov έγραψε:Δε μπορείς να το μετατρέψεις σε what's up?



Οχι , η προσφορα ειναι για νεες γραμμες....