Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By egobrain
#753652
Dimitris_P έγραψε:Ωραία.
Για μετάβαση από συμβόλαιο σε what's up πότε πρέπει να δηλωθεί η διακοπή για τη μετάβαση; Μετά ή πριν τη λήξη του συμβολαίου;


Αν καλοθυμάμαι (από παλιότερα) επρεπε να γίνει κατά τον τελευταίο μήνα πριν τη λήξη.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#755992 Στο what's up μπορείς να έχεις αυτόματη ανανέωση πακέτων;
πχ αν βάλω αυτά τα δύο
https://www.whatsup.gr/unlimited-calls
https://www.whatsup.gr/paketa/paketa-internet/gigamonth
μπορείς να ρυθμίσεις ν'ανανεώνονται αυτόματα κάθε μήνα από την δηλωμένη κάρτα σου;

Δεν το έχω γυρίσει ακόμα, εξετάζω όλα τα σενάρια.
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#756061 Ναι
Βάζεις αυτόματη ανανέωση μέσω κάρτας και μετά βάζεις αυτόματη ενεργοποίηση όποιου πακέτου θέλεις.
Επίσης έχεις και δώρα από το reload it ή αλλιώς token. Αυτά πρέπει να τα βάζεις με το χέρι νομίζω
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#756146 εγώ αν δεν είχα το οικογενειακό (3 αριθμοί ) θα πήγαινα στην προσφορά της κοσμοτε 38 ευρώ όλα unlimited . Πραγματικό όμως unlimited από ότι διαφημίζουν


< >
Άβαταρ μέλους
By skous
#756171
bujinkan έγραψε:εγώ αν δεν είχα το οικογενειακό (3 αριθμοί ) θα πήγαινα στην προσφορά της κοσμοτε 38 ευρώ όλα unlimited . Πραγματικό όμως unlimited από ότι διαφημίζουν


< >
Προφανώς και αξίζει αν κάνεις τέτοια χρήση.

Πάντως πααααρα πολλοί απλά δεν έχουν μετρήσει ποτέ την χρήση τους, και είναι σε τέτοια πακέτα που ουσιαστικά είναι πολύ πιο πάνω από αυτά που χρειάζονται. Το "απεριόριστα" ή 1.500 λεπτά είναι αχρειαστο για πολλούς, αλλά ακούγεται ωραίο στα αυτιά :)

Είναι σαν να σου λέει ότι μπορεις να έχεις απεριόριστο νερό για το σπίτι σου με 90ευρω τον μήνα πχ.

Βεβαίως πάρα πολλούς απλά δεν τους ενδιαφέρει η δεν τους αγγίζει να δίνουν πχ 20 πεταμένα ευρώ τον μήνα, οπότε πάσο.


< >
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#757957 Όταν με καλούν αν είμαι ήδη σε κλήση δεν ακούγετε η ειδοποίηση ότι είμαι κατειλημμένος με αποτέλεσμα να καλούν συνεχώς. Το ίδιο ισχύει ακόμα και αν απορρίψω την κλήση. Είναι θέμα που πρέπει να απευθυνθώ στον πάροχο ή είναι ρύθμιση από τη συσκευή;
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#757961
panos2171 έγραψε:Όταν με καλούν αν είμαι ήδη σε κλήση δεν ακούγετε η ειδοποίηση ότι είμαι κατειλημμένος με αποτέλεσμα να καλούν συνεχώς. Το ίδιο ισχύει ακόμα και αν απορρίψω την κλήση. Είναι θέμα που πρέπει να απευθυνθώ στον πάροχο ή είναι ρύθμιση από τη συσκευή;
Το πιθανότερο είναι να έχεις ενεργοποιημένο τον προσωπικό τηλεφωνητή όπου εκτρέπεται κάθε αποτυχημένη κλήση.

Ζήτα από τον πάροχο απενεργοποίηση τηλεφωνητή αλλά διατήρησε την ειδοποίηση αναπάντητων με sms.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#757967 Τελικά κατάφερα και κράτησα το ίδιο συμβόλαιο στο ίδιο ποσό.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#758021 Ευχαριστώ θα το προσπαθήσω και εγώ, μου δίνουν 20 γιγα τον μήνα και άπειρα τηλέφωνα και SMS με 35 ευρώ τώρα πληρώνω 24 με 1 γιγα και τα υπόλοιπα.
Δεν μου χρειάζονται ουσιαστικά. Με 4- 5 γιγα θα ήμουν οκ και 25!!!ευρώ...

.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#758307 https://www.germanos.gr/product/telepho ... 4108815780

Το πιο vfm κινητο αυτη τη στιγμη και το μονο με χαλβανιζε σασι ( κατασκευη αποκλειστικα στο εργοστασιο του Pomigliano d’Arco , 24/7 , χωρις διακοπες απο απεργιες)