Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By bill33
#13008
GTS έγραψε:Τα καλα f2g εχουν καλυτερες προσφορες απο Q και εφαρμογη για να τα διαχειριστεις. Δεστε το ποστ για την τελευτσια ανανεωση που εκανα.

Λες για το topic400.html#p12722 ?
Τα 300 λεπτά προς όλους μήπως ειναι προσφορά που την έδινε παλιά;Την έχω και εγώ στο βονταφον ,βάζεις 10€ κάρτα και σου κανει δωρο 300 λεπτά προς όλους,που όμως δεν χρησιμοποιώ πια,θα το αφήσω να χαθεί το νούμερο.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#13009
PeterPan έγραψε:6 μηνες διαρκεί κ για τη cu...
είχα βάλει πέρυσι το καλοκαίρι κ το Πάσχα φέτος είχαν διαγραφεί :s_mad

Όλες εκεί το γύρισαν πλέον.
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#13016
GTS έγραψε:Τα καλα f2g εχουν καλυτερες προσφορες απο Q και εφαρμογη για να τα διαχειριστεις. Δεστε το ποστ για την τελευτσια ανανεωση που εκανα.

Ισχύει αν εννοείς ότι καλά=παλιοί συνδρομητές.

Η μητέρα μου έχει f2g απο πολύ παλιά και έχει πολυ καλά πακέτα.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#13022 Δινω για το wind W 29€/ατομο μαζι με την γυναικα το οποιο περιλαμβανει μηνιαιως:
1.500' προς ολους (+σταθερα) με 3λεπτη χρεωση.
1.500 sms προς ολους (αχρειαστα καθως δουλευω πολυ viber..)
1.5 Gb data..

Αν βρω καρτοκινητη με τα μισα λεφτα που να μου δινει τουλαχιστον 500 ' ομιλια και 1 Gb (τοσο περιπου ξοδευω μηνιαιως) εφυγα....
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#13034 Εγώ κλέβω εκκλησία με το φοιτητικό whats up.

Μόνη προϋπόθεση κάθε μήνα 10 ευρώ κάρτα και έχω 600' προς whats up και 600mb ιντερνετ κατευθείαν λόγω ανανέωσης.
Μετά βάζω 1000' προς όλα τα δίκτυα με 5 ευρώ ή 1000' προς όλα τα δίκτυα+ 300sms προς όλους με 7 ευρώ.
1 χρόνο με το παραπάνω σύστημα (+viber,messenger) δεν έχω ξεμείνει ποτέ απο λεπτα ομιλίας ή mb χωρις να έχω σταθερό τηλ στο σπίτι
Τα mb ειδικά αθροίζονται οπότε αυτήν την στιγμή έχω 7,4 gb :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By GTS
#13038
bill33 έγραψε:
GTS έγραψε:Τα καλα f2g εχουν καλυτερες προσφορες απο Q και εφαρμογη για να τα διαχειριστεις. Δεστε το ποστ για την τελευτσια ανανεωση που εκανα.

Λες για το topic400.html#p12722 ?
Τα 300 λεπτά προς όλους μήπως ειναι προσφορά που την έδινε παλιά;Την έχω και εγώ στο βονταφον ,βάζεις 10€ κάρτα και σου κανει δωρο 300 λεπτά προς όλους,που όμως δεν χρησιμοποιώ πια,θα το αφήσω να χαθεί το νούμερο.

Ναι εχω 2 τετοιες καρτες που τις ειχα παρει πριν το 2012. Η μια εχει το free talker με 10 ευρω σου δινει 300' προς ολους και τα λεφτα στην καρτα, η αλλη free surfer με 20ε 1.5 γκιγκα και τα λεφτα στην καρτα. Δεν δινουν πια αυτη την προσφορα.
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#13046
giannik1977 έγραψε:Δινω για το wind W 29€/ατομο μαζι με την γυναικα το οποιο περιλαμβανει μηνιαιως:
1.500' προς ολους (+σταθερα) με 3λεπτη χρεωση.
1.500 sms προς ολους (αχρειαστα καθως δουλευω πολυ viber..)
1.5 Gb data..

Αν βρω καρτοκινητη με τα μισα λεφτα που να μου δινει τουλαχιστον 500 ' ομιλια και 1 Gb (τοσο περιπου ξοδευω μηνιαιως) εφυγα....


Είδες εδώ;
Άβαταρ μέλους
By gianik
#13048 Τα εχω δει , δεν τα εχω μελετησει , εχω δεσμευση μεχρι Απριλη του 15 με την wind, οποτε κανω την παπια ακομα..
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#13096
JasonLouk έγραψε:Εγώ κλέβω εκκλησία με το φοιτητικό whats up.

Μόνη προϋπόθεση κάθε μήνα 10 ευρώ κάρτα και έχω 600' προς whats up και 600mb ιντερνετ κατευθείαν λόγω ανανέωσης.
Μετά βάζω 1000' προς όλα τα δίκτυα με 5 ευρώ ή 1000' προς όλα τα δίκτυα+ 300sms προς όλους με 7 ευρώ.
1 χρόνο με το παραπάνω σύστημα (+viber,messenger) δεν έχω ξεμείνει ποτέ απο λεπτα ομιλίας ή mb χωρις να έχω σταθερό τηλ στο σπίτι
Τα mb ειδικά αθροίζονται οπότε αυτήν την στιγμή έχω 7,4 gb :s_tongue



Το πάσο μου έληξε αλλα το φοιτητικό του γουατς συνεχίζεται :yahoo:

Μια απο τα ίδια και εγω αλλα βάζω το 7€Άρη πακέτο με 1200' και 100sms προς όλους ... +1,2gb net + λεπτά προς ουατς + μικρά δωράκια του στυλ 100μβ ΝΕΤ για 7 μερες...

Βέβαια εγω τα τρώω τα λεπτά και στα μη ειμαι σχεδόν οριακά :s_cool
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#13099 Ποια καρτοκινητή εχει το φθηνότερο πακέτο αποκλειστικά και μόνο για ομιλία προς όλους ;

Δεν μας ενδιαφέρουν μνμ και νετ
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#13151
red_monster έγραψε:
Χρήστος Λάππας έγραψε:Μου φαίνεται εντελώς παράλογο να παίρνεις κορυφαίο smartphone χωρίς επιδότηση συμβολαίου και μετά να σκέφτεσαι μην σου τελειώσουν τα Mb.

Υπάρχει κάρτα (ΟΧΙ vodafone) που να προσφέρει 1000 λεπτά προς όλους, τουλάχιστον 1,5Gb data και 50 SMS και αυτά με λιγότερο από €39,5/μήνα που πληρώνω τώρα;


Χρήστο, που ζεις ;


Ελληνικό. :s_tongue

Πριν πέσει το forum είδα αυτά που είχατε γράψει για free to go (wind δεν είναι αυτό; ) Θα τους κάνω μια ερώτηση για το πόση επιδότηση μου δίνουν για iPhone και αν δεν συμφέρει θα γυρίσω το νούμερο μου σε κάρτα.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#13184
red_monster έγραψε:Ποια καρτοκινητή εχει το φθηνότερο πακέτο αποκλειστικά και μόνο για ομιλία προς όλους ;

Δεν μας ενδιαφέρουν μνμ και νετ


Η Q δίνει με 3€ 100' προς όλους χωρίς ελάχιστη χρέωση (χρέωση ανα δευτερόλεπτο) και μπορείς να το ενεργοποιήσεις έως 4 φορές (400'). Αλλες εταιρίες ανακοινώνουν περισσοτερα δωρεάν λεπτα αλλα με ελάχιστη χρέωση 3'... :s_cool
Άβαταρ μέλους
By spiros
#13203 οι επιδοτησεις εδω και πολλα χρονια ειναι απατη.
σε ακριβο συμβολαιο μπορει να σου δινουν πχ επιδοτηση 200€ και σου πουλανε συσκευη που αν την παρεις απο αλλο μαγαζι, την παιρνεις 200-300€ φθηνοτερα. :s_biggrin

οι επιδοτησεις συμφερουν πλεον μονο εταιρικα πακετα, που συνηθως τα στελεχη παιρνουν οτι τελευταιο κυκλοφορει, και οι υπολοιποι Νοκια των 100€ :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#13245 Έχω την εντύπωση ότι οι τιμές στα iPhone θα είναι πάνω κάτω ίδιες από όπου και να αγοράσεις στην Ελλάδα. Οπότε οι επιδοτήσεις μετράνε. Θα δούμε όμως.