Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimik
#502022 Οχι αλλά φαντάζομαι ότι κι εσύ έχεις μπερδέψει την αραβίδα με την καραβίδα που χτυπάς στα τσίπουρα με τους άλλους τσιφλικάδες :lol:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#502049
DAP έγραψε:
g8777 έγραψε:-1
.........................................................................................................................................

Ο καθενας ας κρατησει τα πιστευω του για τον εαυτο του και να μην τα επιβαλλει στον συντροφο του.


Πολυ σωστος και θα συμπληρωνα και οχι μονον στο ταιρι του ....


Δε μιλησε κανένας για επιβολή, ούτε για φίλους που κάθεσαι και πίνεις μια μπύρα και τα λες.
Μιλήσαμε για την σύντροφό σου, και στο πώς πορεύεσαι παράλληλα στη ζωή και μεγαλώνεις παιδιά με κάποιον που έχεις βασικές διαφορές.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#502053
rx8_drifter έγραψε:Ας πούμε το συγκεκριμένο θα μου ήταν αδιάφορο, θα έκανα και πλάκα :lol:

Αλλά πραγματικά απορώ πώς μπορείς μακροχρόνια να συνυπάρξεις με κάποιον διαφορετικό σε τόσο θεμελιώδη πράγματα :hmmm: ( είναι προφανές ότι γίνεται, με τόσα παραδείγματα τριγύρω σου, απλά εγώ θα ενιωθα δυστυχισμένος και απλά θα χώριζα :s_bye )


Λοιπον ντριφτη επειδη εισαι νεο παιδι ακου:
Αυτες τις μαλ@κιες για ιδεολογια κλπ τις λεμε εμεις που τις πηραμε στην ψαθα. Ητανε και οι εποχες τοτες, το παιζαμε ιδεολογοι, ημασταν και χαζοπερηφανοι, . Μαλ@κες με περικεφαλαια. Και τωρα το παιζουμε μαγκες οτι και καλα κανουμε κουμαντο, δεν παντρευτηκαμε, δε βαπτισαμε κλπ. Προικα πηρα? Ενα κεραμιδι να βαλω το κεφαλι μου? Παπαρια μεντολες. Και δεν ημουνα και κανας τυχαιος. Επιστημων ανθρωπος. :lol: :lol: :lol: Αμα ο πεθερος δεν εχει σωβρακο να αλλαξει σιγα μη σε υποχρεωσει να κανεις γαμο. Μονο που θα την επαρεις θα σου πει και φχαριστω.
Ειχα ο μαλ@κας ενα γκομενακι φοιτητης, ο μπαμπας της ειχε τη μιση Πατρα, οικοδομικαι επιχειρησεις. Η μαμα στην ανφαν γκατε της Πατρας, επαιζε κουν καν στα πριβε τραπεζια, περνουσαμε με τη μικρη και τη χαρτζιλικωνε και τις Κυριακες εκκλησια κι ετσ η κυρια. Ητανε και Δαπιτισσα το μωρο. Εμεις Συσπειρωσιες, ειχαμε κατι τις το μπρουταλ για τον κυκλο τους, γουσταρανε τη μυρωδια της βενζινας απο τις μολωτωφ. Με ποιους να πανε? Με τους φλωρους τους Δαπιτες που βρωμαγαν ζιβανσι?
Το καναμε στο σκαφος τους στη μαρινα της Πατρας.
Εκει με επαιρνε για μαγκιες, πολιτικους γαμους κι ετσ?
Αλλα οπως ειπα μαλ@κας με περικεφαλαια. :slap: Παιρναμε τοις μετρητοις το 'εγω με την αξια μου κι οχι με ξενες πλατες'. Σαν τις ελληνιμες ταινιες. Πηρα μια της ταξης μου ο μπουφος και μου χει φυγει το κλανιδι στη δουλεια και το αγχος. :s_whiteflag
Γι'αυτο σου λεω ντριφτη μου και οι υπολοιποι μη μας ακουτε εμας...
Οποιος ειναι τοσο μαγκας-εκανε πολιτικο γαμο, ονοματοδοσια, πηρε και γυναικα ακτιβιστρια- αλλα πηγαινει και στη Μυκονο με το σκαφος της και το Χειμωνα στο σαλε της στην Αραχωβα να σηκωσει το χερι :s_biggrin
:lol: :lol: :lol:
Τελευταία επεξεργασία από junior gt και 14 Απρ 2018, 12:00, έχει επεξεργασθεί 4 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By DAP
#502055 Θα εξηγησετε στα παιδια και τις δυο η παραπανω πλευρες και θα τα αφησετε χωρις απειλες και δωρα* να τραβηξουν τον δρομο τους.....







Ηθελα να γραψω ανεπιρρεαστα αλλα δεν ξερω πως γραφεται..... :lol:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#502061
junior gt έγραψε:Λοιπον ντριφτη επειδη εισαι νεο παιδι ακου:
Αυτες τις μαλ@κιες για ιδεολογια κλπ τις λεμε εμεις που τις πηραμε στην ψαθα. Ητανε και οι εποχες τοτες, το παιζαμε ιδεολογοι, ημασταν και χαζοπερηφανοι, . Μαλ@κες με περικεφαλαια. Και τωρα το παιζουμε μαγκες οτι και καλα κανουμε κουμαντο, δεν παντρευτηκαμε, δε βαπτισαμε κλπ. Προικα πηρα? Ενα κεραμιδι να βαλω το κεφαλι μου? Παπαρια μεντολες. Και δεν ημουνα και κανας τυχαιος. Επιστημων ανθρωπος. :lol: :lol: :lol: Αμα ο πεθερος δεν εχει σωβρακο να αλλαξει σιγα μη σε υποχρεωσει να κανεις γαμο. Μονο που θα την επαρεις θα σου πει και φχαριστω.
Ειχα ο μαλ@κας ενα γκομενακι φοιτητης, ο μπαμπας της ειχε τη μιση Πατρα, οικοδομικαι επιχειρησεις. Η μαμα στην ανφαν γκατε της Πατρας, επαιζε κουν καν στα πριβε τραπεζια, περνουσαμε με τη μικρη και τη χαρτζιλικωνε και τις Κυριακες εκκλησια κι ετσ η κυρια. Ητανε και Δαπιτισσα το μωρο. Εμεις Συσπειρωσιες, ειχαμε κατι τις το μπρουταλ για τον κυκλο τους, γουσταρανε τη μυρωδια της βενζινας απο τις μολωτωφ. Με ποιους να πανε? Με τους φλωρους τους Δαπιτες που βρωμαγαν ζιβανσι?
Το καναμε στο σκαφος τους στη μαρινα της Πατρας.
Εκει με επαιρνε για μαγκιες, πολιτικους γαμους κι ετσ?
Αλλα οπως ειπα μαλ@κας με περικεφαλαια. :slap: Παιρναμε τοις μετρητοις το 'εγω με την αξια μου κι οχι με ξενες πλατες'.
Γι'αυτο σου λεω ντριφτη μου και οι υπολοιποι μη μας ακουτε εμας...
Οποιος ειναι τοσο μαγκας-εκανε πολιτικο γαμο, ονοματοδοσια, πηρε και γυναικα ακτιβιστρια- αλλα πηγαινει και στη Μυκονο με το σκαφος της και το Χειμωνα στο σαλε της στην Αραχωβα να σηκωσει το χερι :s_biggrin


Αυτη μια Αριστοκράτισσα των συγκοινωνιών. Αυτός ένας προλετάριος των υδραυλικών
Ποιος καλέ εγω; Εγώ δε προδίδω την τάξη μου για αυτόν, ειπε τοτε.
Τα χρονια περασαν και οι ρόλοι αντιστράφηκαν.
Αυτος πλέον αρχικατασκευαστής στα ΒΟΥ ΠΟΥ, αυτή τίμιο λαϊκό κοράσιο στον ΕΦ ΑΙ ΑΡ ΑΘΗΝΩΝ.
Για δε με θες κύριέ μου γιατί Είμαι ψαροπούλα; ρώτησε
Τι να σε κανω; Τα σταρτ απ είναι για πριγκίπισσες Όχι για λινάτσες

to be continued :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#502130
markvag έγραψε:Η Άντζελα ρε το είπε!


Ο Βαμβακούλας το είπε για τον Χατζηπαναγή. :iconcool:


junior gt έγραψε:Πηρα μια της ταξης μου ο μπουφος και μου χει φυγει το κλανιδι στη δουλεια και το αγχος.


Και τι ήθελες να ήσουν; Σαν αυτόν;

Εικόνα

:lol:
Άβαταρ μέλους
By italakias
#502205
mousatos έγραψε:Φυσικά , γι'αυτό το λόγο πριμοδοτήθηκε σαν επίσημη θρησκεία. Πλύση εγκεφάλου για να λες τα μυστικά σου στον πνευματικό , αυτός στον αυτοκράτορα και οι δυο μαζί να κυβερνάνε παρέα. Bonus , γύρισμα μάγουλου και πειθήνια υποταγή.

Τουλαχιστον ειναι δωρεαν, τωρα πληρωνεις 100 αρα( οχι βενζινη) στον ψυχολογο.
Κοροιδακι. :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#502211
REALZEUS έγραψε:Ο ψυχολόγος ούτε σου λέει για φανταστικούς παππούληδες στον ουρανό, ούτε σε κάνει σκλαβάκι του!!!! :svivhaha:


Ο πατερούλης όμως; :lol: :rtfm:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By italakias
#502212
REALZEUS έγραψε:Ο ψυχολόγος ούτε σου λέει για φανταστικούς παππούληδες στον ουρανό, ούτε σε κάνει σκλαβάκι του!!!! :svivhaha:

Κολοκυθια στο πατερο.
Το παν ειναι να ξαλαφρωσεις απο κατι που σε βασανιζει.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#502216
elteo έγραψε:Ο πατερούλης όμως;


Σ' αρέσει η Σιβηρία εσένα, ε; :shifty:


italakias έγραψε:Το παν ειναι να ξαλαφρωσεις απο κατι που σε βασανιζει.


Εικόνα

:whistlink:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#502263
junior gt έγραψε:Λοιπον ντριφτη επειδη εισαι νεο παιδι ακου:
Αυτες τις μαλ@κιες για ιδεολογια κλπ τις λεμε εμεις που τις πηραμε στην ψαθα. Ητανε και οι εποχες τοτες, το παιζαμε ιδεολογοι, ημασταν και χαζοπερηφανοι, . Μαλ@κες με περικεφαλαια. Και τωρα το παιζουμε μαγκες οτι και καλα κανουμε κουμαντο, δεν παντρευτηκαμε, δε βαπτισαμε κλπ. Προικα πηρα? Ενα κεραμιδι να βαλω το κεφαλι μου? Παπαρια μεντολες. Και δεν ημουνα και κανας τυχαιος. Επιστημων ανθρωπος. :lol: :lol: :lol: Αμα ο πεθερος δεν εχει σωβρακο να αλλαξει σιγα μη σε υποχρεωσει να κανεις γαμο. Μονο που θα την επαρεις θα σου πει και φχαριστω.
Ειχα ο μαλ@κας ενα γκομενακι φοιτητης, ο μπαμπας της ειχε τη μιση Πατρα, οικοδομικαι επιχειρησεις. Η μαμα στην ανφαν γκατε της Πατρας, επαιζε κουν καν στα πριβε τραπεζια, περνουσαμε με τη μικρη και τη χαρτζιλικωνε και τις Κυριακες εκκλησια κι ετσ η κυρια. Ητανε και Δαπιτισσα το μωρο. Εμεις Συσπειρωσιες, ειχαμε κατι τις το μπρουταλ για τον κυκλο τους, γουσταρανε τη μυρωδια της βενζινας απο τις μολωτωφ. Με ποιους να πανε? Με τους φλωρους τους Δαπιτες που βρωμαγαν ζιβανσι?
Το καναμε στο σκαφος τους στη μαρινα της Πατρας.
Εκει με επαιρνε για μαγκιες, πολιτικους γαμους κι ετσ?
Αλλα οπως ειπα μαλ@κας με περικεφαλαια. :slap: Παιρναμε τοις μετρητοις το 'εγω με την αξια μου κι οχι με ξενες πλατες'.
Γι'αυτο σου λεω ντριφτη μου και οι υπολοιποι μη μας ακουτε εμας...
Οποιος ειναι τοσο μαγκας-εκανε πολιτικο γαμο, ονοματοδοσια, πηρε και γυναικα ακτιβιστρια- αλλα πηγαινει και στη Μυκονο με το σκαφος της και το Χειμωνα στο σαλε της στην Αραχωβα να σηκωσει το χερι :s_biggrin



Την ιδεολογική καθοδήγηση να μου την έκανες νωρίτερα, τώρα την πάτησα :adminpower: :x