Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#484025 Πήρε κίτρινη κάρτα αντίπαλος μας. Τον έστειλε αναίσθητο με το ασθενοφόρο στο νοσοκομείο τον δικό μας.
Για να πάρει κόκκινη πρέπει να τον στείλει στον τάφο μάλλον.

Αυτή την εξυγίανση θέλετε; Ο Μποτία ακόμα κλαίει στα αποδυτήρια. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#484030 Μέχρι και ο διαιτητής τον δέρνει τον Μαριν. Απίστευτα πράγματα. Αυτή ειναι η εξυγιανση που θελετε;
Παλι καλα που δεν προλαβαινουμε να πέσουμε.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#484036 3 λεπτα καθυστερησεις εδωσε ο ταναςπου γιος με τον Ταχτσιδη να ναι 5 λεπτα κατω;;;;
χαχαχααχαχαχαχαχαχα θα φατε καλα, εδω δεν ειναι μπασκετ
Άβαταρ μέλους
By g8777
#484150 Μαρινάκης: «Μην βγείτε στο δεύτερο ημίχρονο»

Εχει δρομο ακομα Βαγγελα μεχρι να πεις "πεστε κατω". :shifty:

Για να αποδειχθει γι αλλη μια φορα οτι ολοι βγαινουν απο την ιδια μητρα. :iconcool:

Τωρα που ειπα μητρα, εκεινος ο Αγγελος ο Φιλιππιδης που βρισκεται; Τι απεγινε; Ετσι σωζεται το ποδοσφαιρο; Μια και εξω; Εδω ολοκληρος Κουγιας εχει 30 χρονια που προσπαθει και εχει ακομα δρομο. :s_empathy

Εκτος και αν η αλλη του μεγαλη αγαπη (i.e ο φιλοτελισμος) εγειρε την πλαστιγγα μεσα του και τον κερδισε οριστικα. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#484172 οπου απο το 30 εως το 45 οι Ατρομητοι ειχαν φαει πολυ κλωτσια και ο διαιτητης δεν τους εδινε φαουλ με τιποτα...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#484178 Αλλάξανε τα κοζια βλεπω. Αυτα που μεχρι προτινος τα καναμε εμεις, τα λουζομαστε τωρα.
Το πεναλτι που δεν δοθηκε στο τελος του αγωνα, δεν ηταν αλλοιωση αποτελεσματος, ηταν δηλωση.

Δεν πειραζει, ετσι συμβαινει με τους καιρους, αλλαζουν.

Να δουν και οι αλλοι τωρα πως ειναι να μην μπορεις να χαρεις τις νικες σου :s_wink Να ζησουν την απαξιωση των νικων, των τιτλων, αφου στημενα- αγορασμενα κλπ.
Άβαταρ μέλους
By pro
#484188 Αλλάξανε τα κόζια, είναι 55-45 και ο γαβρος εχει 8 μπέναλτι. Αν ηταν 90-10 όπως καποιες εποχές, 15 βαθμούς πίσω θα ήταν.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#484191 Ποιος δε θα χαρεί τις νίκες του? Άμα πάρει ΠΩρτάθλημα η ΑΕΚ, έλα πες μας ότι "στημένο, αγορασμένο, διαιτησία", να δεις γέλια που θα πέσουν. Που έπρεπε να κάνει μανσέτα ο άλλος μέσα στην περιοχή για να δούμε πέναλτυ μετά από κάνα 3μηνο.

Εσείς νομίζετε ότι σας αδικούν ενώ στην πραγματικότητα απλά επιτρέπεται πλέον να χάσετε. Ακόμα και το πέναλτυ που πήρατε χθες, δεν το παίρνουν όλες οι ομάδες στην ελλάδα. :iconcool:

Στα των σοβαρών ομάδων...τελικά ίσως και να φάω το καπέλο μου με το μισιακό το Χουλτ. Αξιοπρεπής ήταν. Έκανε 1-2 σοβαρές παπαριές αλλά για πρώτη εμφάνιση κρίνεται θετικός. Ντάξει Μπακάκης ακόμα τρέχει. :lol:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#484198
Deleted User 1 έγραψε:Ποιος δε θα χαρεί τις νίκες του? Άμα πάρει ΠΩρτάθλημα η ΑΕΚ, έλα πες μας ότι "στημένο, αγορασμένο, διαιτησία", να δεις γέλια που θα πέσουν. Που έπρεπε να κάνει μανσέτα ο άλλος μέσα στην περιοχή για να δούμε πέναλτυ μετά από κάνα 3μηνο.


Εμ δεν θα παρει :s_wink
Εσεις θα φωναζετε μετα, οχι εμεις :s_biggrin
Περσι βεβαια στο κυπελο το πηρατε ψυχραιμα. Φετος, δευτερη χρονια;



Α, δεν εχω ασχοληθει ποτε με την διαιτησια και φυσικα δεν θα το κανω τωρα. Πανε πανω απο 20 χρονια που εχω να παω γηπεδο γιατι δεν μου αρεσει ο τροπος που γινονται καποια πραγματα και οχι μονο στην ομαδα μου.
Μονο για την καζουρα στους φιλους μου ασχολουμαι.
Στους σοβαρους Ολυμπιακους θα κανει καλο αυτο που γινεται. Αν και ο Χοντρος το καταλαβει, σε 2 χρονια παλι κορυφη θα ειμαστε. Αλλιως.......