Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By pro
#560464
pro έγραψε:O ΠΑΟΚ την επομενη αγωνιστική παίζει μέσα στον Αρη. Αν περάσει απο εκεί, έχει ΠΑΟ στην Τούμπα (λογικα κερδιζει) και Ατρομητο εκτός (λογικά δε θα χάσει). Αν περάσει αυτούς τους αγώνες, ξαναέχει δύσκολο μάτς την 16η αγωνιστική μέσα στην Τρίπολη. Και είναι ήδη μπροστά. Για μένα ο αγώνας μέσα στο Χαριλάου είναι μισό πρωτάθλημα.
Αυτά που λέτε...

< >
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#560520 Ήτανε δύσκολο το ματς χθες, ο Παράσχος έχει κάνει δουλειά κ ο Λουτσέσκου όχι :lol:
Θέλουμε βελτίωση σε άμυνα (λειτουργία) κ κέντρο (νέοι παίκτες) , ο φορ έχει ήδη δρομολογηθεί.

Για να μην ξεχνιόμαστε :metalo:

Εικόνα

https://www.sdna.gr/podosfairo/superlea ... in-tripoli
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#560669 Πιστικη εμφανιση και εμφατικη νικη για την ομαδα μας σημερα.
Καλη χρονια ΑΕΚΑΡΑ... :)
Άβαταρ μέλους
By g8777
#560671 Τζουνιορα ξεφραγκιαστηκα με τους παγουραδες ,με βρήκαν και στην ανάγκη, τεσπά, καλοφαγωτα.

Τό θέμα είναι ότι ο λαός του ΠΑΟΚ έφτιαξε ομάδα να νικάει την διαιτησία φέτος. :(
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#560677 Ευγε ηρωα των ζωσιμαδων :s_thumbsup
Οι παγουραδες υποκλιθηκαν στο μεγαλειο Της. :s_howdy
Ελπιζω να μετεφερες τα συχαρικια μου στο πουλεν μου τον Τασο τον Μπακασετα. :s_roses
Άβαταρ μέλους
By gianik
#561784 Junior με το ομορφόπαιδο όλα καλά; χτύπημα εκτός φάσης όντας αρχηγός;

.
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#561786 Αυτό λες ? :hmmm:

https://www.sdna.gr/podosfairo/superlea ... ntidraseis

ΥΓ το κορυφαίο είναι οτι αυτά τα κάνει συνήθως ο Ιγκλέσιας.Δύο φορές τον έχω δει κ δεν τιμωρείται συνήθως...
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#561795 Λιβάγια και Μάνταλος ξεφεύγουν εύκολα σε κάτι τέτοια. Όχι βέβαια ότι δεν είχε φάει το ξύλο του και ο Μάνταλος μέχρι εκείνο το σημείο (από τον Ινγκλέσιας)...

< >
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#561796
gianik έγραψε:Junior με το ομορφόπαιδο όλα καλά; χτύπημα εκτός φάσης όντας αρχηγός;

.


Τωρα κανεις σαν το φιλο σου το G κι εσυ. Αφου το ξερεις το τοπι κι ας ξεφευγεις με τη σπυριαρα καπ και που.
Μονο και μονο που την τρωει ο δολοφονος κατα συρροη ο Ιγκλεσιας καταλαβαινεις τι εχει παιχτει.
Τους ειχανε ταραξει στο κλωτσιδι σε ολο το παιχνιδι.
Η αληθεια ειναι οτι δεν το καταλαβα στο γηπεδο. Τη μανουρα την ειδα αλλα δεν καταλαβα τι παιχτηκε.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#562883
Bayern7 έγραψε:Όλα καλά εξυγιαντές μου;

< A5010 >



Περιμενω τζιουνορα να τα πει 1 χερακι...