Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#523117 Oχι μωρε πηγαινε, θα την χαρισει ως κινηση καλης θελησης για το μελλον. :shifty:



ΑΧ ΔΙΑΚΟΜ' :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By elteo
#523118 Toυλάχιστο θα χουμε να λέμε ότι παίξαμε σε όμιλο με 1ο που έφτασε έως τους ημιτελικούς και ότι αποκλειστήκαμε στα μπαράζ από τη φιναλίστ. Γιατί οι τρικολόρ θα το σηκώσουν θέλουν δεν θέλουν. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#523121 Ελτεε θες να μου πεις οτι υπαρχει ποδοσφαιροφιλος με SOEας τας τρενας που θα δει ΑΝΤΡΙΚΟ αθλημα κραυγαζοντας Αλε λε μπλε;

Αλε λε μπλε;;;; :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic

Δλδ κατσε μπροστα σε ενα καθρεφτη και παρατηρησε τον εαυτο σου να το λεει.

:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl

ΕΝΑΣ ηταν ο καρυδατος εκει μεσα, και αυτος απο το Αλγερι. Οι αλλοι εχουν μυριστει αιμα λεμε, θα δαγκωσουν καρωτιδες μεθαυριο.
Τελευταία επεξεργασία από g8777 και 12 Ιούλ 2018, 18:05, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#523122
g8777 έγραψε:Ελτεε θες να μου πεις οτι υπαρχει ποδοσφαιροφιλος με SOEας τας τρενας που θα δει ΑΝΤΡΙΚΟ αθλημα κρυαγαζοντας Αλε λε μπλε;

Αλε λε μπλε;;;; :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic

Δλδ κατσε μπροστα σε ενα καθρεφτη και παρατηρησε τον εαυτο σου να το λεει.

:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl

ΕΝΑΣ ηταν ο καρυδατος εκει μεσα, και αυτος απο το Αλγερι. Οι αλλοι εχουν μυριστει αιμα λεμε, θα δαγκωσουν καρωτιδες μεθαυριο.

ΜΩΡΗ ΛΙΝΑΤΣΑ ΑΝ ΕΡΘΩ ΠΑΝΩ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ ΑΥΤΟ; :inlove:

:lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#523123 Θα στο πω , αλλα καπου απομερα, μην μας ακουσει κανενας και κανουμε κανα walk of shame στο λιοπυρι :s_shout

:s_airkiss
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#523124
g8777 έγραψε:Ελτεε θες να μου πεις οτι υπαρχει ποδοσφαιροφιλος με SOEας τας τρενας που θα δει ΑΝΤΡΙΚΟ αθλημα κρυαγαζοντας Αλε λε μπλε;

Αλε λε μπλε;;;; :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic

Δλδ κατσε μπροστα σε ενα καθρεφτη και παρατηρησε τον εαυτο σου να το λεει.

:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl
.


hahaiv: hahaiv:

Το κλεβω! :lol:
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#523136
Νίκος Παππάς έγραψε:
g8777 έγραψε:Ελτεε θες να μου πεις οτι υπαρχει ποδοσφαιροφιλος με SOEας τας τρενας που θα δει ΑΝΤΡΙΚΟ αθλημα κρυαγαζοντας Αλε λε μπλε;

Αλε λε μπλε;;;; :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic

Δλδ κατσε μπροστα σε ενα καθρεφτη και παρατηρησε τον εαυτο σου να το λεει.

:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl

ΕΝΑΣ ηταν ο καρυδατος εκει μεσα, και αυτος απο το Αλγερι. Οι αλλοι εχουν μυριστει αιμα λεμε, θα δαγκωσουν καρωτιδες μεθαυριο.

ΜΩΡΗ ΛΙΝΑΤΣΑ ΑΝ ΕΡΘΩ ΠΑΝΩ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ ΑΥΤΟ; :inlove:

:lol: :lol:


Ακρως συμπαθητικη ομαδα η Γαλλια. Μπορω να πω οτι μετα απο Αργεντινη και Αγγλια αντε και μετα μονο το φετινο Βελγιο, τη γουσταρω.
Ειναι και της εποχης μας με το Νικο.
Οσοι δεν ημασταν με τους κλοουν, ειμασταν Αργεντινη και απο Ευρωπαϊκες οσοι δεν ειμασταν με τους κλεφτοκοταδες τους Ιταλους, ειμασταν Γαλλια.
Τη Γαλλια του Πλατινι, Σιξ, Ροστω, Μπατιστον, Ζιρες, Τιγκανα κλπ.
Allons enfants de la patrie λοιπον συντροφε. :)
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#523139 Το αστείο είναι ότι και το It's coming home, κάτι αντίστοιχο με το "σήκωσέ το το μ@μημένο...", ήταν στον σκοπό ακριβώς του Allez les bleus :)

Αλλά είπαμε αυτό το είπαν οι Αγγλάρες :lol:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#523140 Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#523145 https://m.facebook.com/athlitismos/phot ... &source=48

Για τους αμφισβητιες... :iconcool: