Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#523008
edmond έγραψε:Νίκο σαν το σημερινό το σκούρο μπλέ; :shifty:


Να, τετοιο ακριβως! :shifty:


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#523011
junior gt έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:Πολλή λίγη η σημερινή Αγγλία για να περάσει.
Δίκαιη πρόκριση της Κροατίας στον τελικό.

Την Κυριακή όλοι μπλε!

Από το Mi A1.


Ολοι μπλε Νικο μου ναι ολοι μπλε. Αλλα πες μου κερδιζεις οταν βλεπει ο HF μπαλα???
Και οχι μονο βλεπει, αλλα γραφει κι ολας :dizzy: :lol:

Του ειπα να του δωσω ενα βιβλιο για την Κρητη να διαβασει αλλα δεν το ηθελε. Συγνωμη ρε φιλε :(

:lol:


Τσαμπα η χασουρα του Λιουης την Κυριακη εντος εδρας μαλιστα.
Και τους πηδηξε η Ferrari και η Κροατια :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#523013
Corto Maltese έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Έπαιξε καλύτερα η Κροατία. Στενοχωρήθηκα μόνον που πάλι δεν του βγήκε η πρόβλεψη του junior gt βέβαια...

Δεν είπε ποιον τελικό. :rtfm: ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΠΟΙΟΝ ΤΕΛΙΚΟ :rtfm:


Προς mod κ. Νικο Παππα:
Επειδη οι κκ Corto και G8777 εκτος απο αμπαλοι ειναι και αυθαδεις παρακαλω πριν ξαναγραψουν σε αυτο το τοπικ, να γραψουν 100 ποστς με το εξης περιεχομενο: 'ο junior ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ του μουντιαλ (και οχι κατοπιν εορτης) μας εδωσε δυο ομαδες που θα πανε τελικο. Η μια ηταν αουτσαϊντερ, η αλλη δεν ηταν τιποτα. Τελικα πηγανε μικρο τελικο.
ΔΗΛΩΝΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΞΑΝΑΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ JUNIOR ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ Ο, ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΛΙΓΟ ΜΠΑΛΙΤΣΑ.'

Τελος. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#523022 Που να χε παρει και Μαρκο. Περιπατο.



MONO AEK. :inlove:

< >
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#523050 Εγώ μαζί σου είμαι τζούνιορ! Και ο μικρός τελικός, τελικός είναι.

Και λίγο ποδοσφαιρική κουβέντα. Πραγματικά λίγες φορές θυμάμαι εμφάνιση σε τόσο κρίσιμο παιχνίδι, όπως αυτή του Πέρισιτς χθες. Υποτίθεται ότι έπαιζε κόντρα σε οργανωμένη άμυνα, καλύτερα στημένη, φρέσκια και έκανε μισή ντουζίνα κλασικές ευκαιρίες είτε γι αυτόν είτε για άλλους, οι 2 μπήκαν γκολ. Η Αγγλία τερμάτισε στο δοκάρι του Κέιν. Ο οποίος Κέιν από καλύτερος φορ του κόσμου, σήμερα τον αντιμετωπίζουν σαν τον νέο Κράουτς. Αυτά μόνο οι Αγγλάρες :lol:

Δύσκολος ο τελικός για τους Γάλλους, ελπίζω να καταλάβουν ότι είναι το τελευταίο ματς της σεζόν και δεν έχουν λόγο να πάνε πάλι κρατημένοι μόλις βρεθούν μπροστά. Φτάσανε τελικό με νίκες στο 90λεπτο την Τρίτη, απέναντι σε αντίπαλο που έδωσε 3 παρατάσεις (δηλαδή έναν ακόμα αγώνα) και 2 πέναλτυ την Τετάρτη. Έχουν πιο ποιοτική ομάδα, αλλά δεν ξέρω αν έχουν τη θέληση και το μέταλο που έχουν οι Κροάτες. Ανατροπή, στην ανατροπή, στην ανατροπή, με ηγέτες 4 παικταράδες 30-32 ετών => τελευταία τους ευκαιρία για τίτλο. Όχι πως θα τους ζητηθούν ευθύνες αν χάσουν τον τελικό και γι'αυτό δεν έχουν να χάσουν και κάτι. Όπως και με την Αγγλία, όταν πίεσαν τους νεαρούς απέκτησαν πλήρη έλεγχο του γηπέδου. Η Γαλλία είναι εξίσου νέα, αλλά έχει ελπίδες ότι δεν θα την πατήσει έτσι κυρίως λόγω Καντέ. Ο οποίος Καντέ είναι και ο λόγος που δίνω 60-40 στη Γαλλία. Το μόνο κρίμα είναι για το Βέλγιο, θα του άξιζε να βγει 2ο στον όμιλο και να είχαμε χθες ημιτελικό Βέλγιο - Κροατία. Τότε θα ήμασταν 1000% σίγουροι ότι οι 2 καλύτερες ομάδες θα ήταν στον τελικό.

Το πιο καλό όμως από το χθεσινό παιχνίδι είναι ότι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα βγει κάποιος άλλος πιο άξιος καλύτερος παίκτης για τη Χρυσή Μπάλα, ο Μόντριτς την έχει πάρει κατά 90% από χθες. Τι άλλο να κάνει; Χάσει κερδίσει τον τελικό. Νισάφι πια βαρεθήκαμε, κρίμα για τους 2 αλλά ο κόσμος τους έχει μπουχτίσει.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#523051 Κάνα σχολιάκι για τους προπονητάς δεν έχουμε? Μόνο εμένα μου φάνηκαν ύπνος βαθύς και οι δύο χθες? Ο Κόβασιτς δεν έπρεπε να χε μπει χθες στο ματς να κλειδώσει το κέντρο και γενικά δεν άργησαν πααααρα πολύ οι αλλαγές?

Οι Κροάτες αν το χαν πιστέψει λίγο νωρίτερα πιστεύω θα το είχαν καθαρίσει στο 90λεπτο το ματς.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#523075 Και ποιον να έβγαζε; Τον Μπρόζοβιτς; Ήταν ο πιο μαχητικός στο κέντρο. Τον Ράκιτιτς; Δε βγάζεις τον Ράκιτιτς σε τέτοιο αγώνα επ'ουδενί λόγω. Ύστερα ο Κόβατσιτς είναι ο λιγότερο έμπαλος από τους πρωτοκλασάτους μέσους τους και τον χρειάζονται όταν είναι μπροστά, όχι όταν είναι πίσω. Θα μπορούσε να τον βάλει μετά το 2-1, αλλά προτίμησε να βάλει κατευθείαν αμυντικό με τον Τσόρλουκα.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#523078 Ή το Μπρόζοβιτς ή το Ρέμπιτς (σοβαρή παιχτάρα) που είχε σκάσει προς το τέλος και θα έπαιζε με 2 κόφτες. Ούτως ή άλλως το κέντρο το χαν χάσει οι άλλοι. Θα ανέβαζε έτσι λίγο παραπάνω και τους δημιουργικούς Ράκιτιτς-Μόντριτς.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#523090 Δεν είναι όλοι ίδιοι:
https://ibb.co/cHqvK8
:s_howdy
Τελικά είναι όντως διαφορετικό να είσαι ΑΕΚ... :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#523093 Κι αυτός φασίστας ήταν, αλλά πήγε στη διαφορετική και έγινε τσεγκεβάρας :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#523111 https://twitter.com/MuhammadLila/status ... 2744476672


https://twitter.com/HistoriaEnFotos/sta ... 6540934145
Άβαταρ μέλους
By g8777
#523114
junior gt έγραψε:Δεν είναι όλοι ίδιοι:
https://ibb.co/cHqvK8
:s_howdy
Τελικά είναι όντως διαφορετικό να είσαι ΑΕΚ... :rtfm:



Eπειδη φορεσε μπλουζακι Τσε; :lol: :lol: :lol:

Αν ειναι ετσι να πουμε :metalo: στα σελεμπριτακια με μπλουζακι Μοtorhead με στρασακια. :lol:



Κορτο δεν ξερω ποσο σκιαχτηκες με Γαλλια, εγω παντως χεστηκα πανω μου με αυτα που εκανε η Κροατια στο 2ο ημιχρονο της 3ης σερι παρατασης που παιξανε. Και αυτο που γουσταρα ξερεις ποιο ητανε; Τη φαση στο 119' , μονος του ο αλλος με το τερμα και ο αλλος Κροατης ΖΜΠΟΥΤΣΑΤ, θα το βαλω εγω μονος μου ρε μνια (το χασε βεβαια). Θα μου πεις βεβαια με την ξεφτιλα του σοκκερ :s_sarcastic επαιζε. Δεκτο, δεν βγαζεις ασφαλη συμπερασματα.

Το σημαντικο ειναι οτι ο Λουης μου :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: ειναι ελευθερος απο την Υποσχεση. :yahoo: