Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#486514 Το ευχαριστηθηκαμε σημερα.
Ισως το πιο απολαυστικο ματσακι φετος.
Ωραιος καιρος, πολυς κοσμος, η κερκιδα των ακαδημιων ηταν γεματη, ωραια ατμοσφαιρα, πολλα γκολ. Αυτη η υγεια που βγαζει η ομαδα εχει μεταφερθει και στην εξεδρα.
Αγωνιστικα δεν ξερω τις αδυναμιες της Ξανθης αλλα ηταν η πρωτη φορα που η ΑΕΚ εβγαλε φασεις απο στημενα και εκανε και τα τρια γκολ. Αυτο που ελεγα τρεις μηνες τωρα ειδικα μετα τον τραυματισμο του Πετρου ως τη μοναδικη αδυναμια. Και αυτο πιστευω ειναι το πιο σημαντικο. Μακαρι να μην ειναι συμπτωματικο και η δουλεια της ομαδας σε αυτον τον τομεα να αποδιδει τωρα στην πιο κρισιμη καμπη της φετινης περιοδου.
Επισης οι παικτες εχουν τρομερη φυσικη κατασταση. Ισως τωρα αποδιδει και η δουλεια των νεων γυμναστων που εφερε ο Λυμπε. Ηταν τοσα τα τρεξιματα και η εκρηκτικοτητα των καταπονημενων απο τα συνεχη παιχνιδια παικτων που αναρωτιοσουνα τι πινουνε. Σε αυτο βεβαια σιγουρα παιζει ρολο και η ψυχολογια που ειναι στο ζενιθ.
Αντε ΑΕΚΑΡΑ μου για την υπερβαση,
τρελανε μας και κανε μας περηφανους τωρα στο Κιεβο... :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#487185 Μεγάλη μπάλα ο Γουΐλιαν, αλλά η υπόλοιπη Τσέλσι λίγα πράματα
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#487327 http://www.sport24.gr/football/omades/Atromitos/metxat-oyarnta-o-enas-drasths-eipe-ston-amr-oti-einai-opados-toy-olympiakou.5088237.html


Αυτές οι ύπουλες βρωμιές δε χωράνε στο κρυστάλλινο πρωτάθλημά μας. :x Γι' αυτό και η ΘΡΥΛΑΡΑ μας πρέπει να ανέβει στη Θεσσαλονίκη την Κυριακή και να δείξει γιατί είναι ΠΑΝΑΞΙΟΣ πρωταθλητής όλα αυτά τα χρόνια! :s_yes
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#487329
Deleted User 1 έγραψε:http://www.sport24.gr/football/omades/Atromitos/metxat-oyarnta-o-enas-drasths-eipe-ston-amr-oti-einai-opados-toy-olympiakou.5088237.html


Αυτές οι ύπουλες βρωμιές δε χωράνε στο κρυστάλλινο πρωτάθλημά μας. :x Γι' αυτό και η ΘΡΥΛΑΡΑ μας πρέπει να ανέβει στη Θεσσαλονίκη την Κυριακή και να δείξει γιατί είναι ΠΑΝΑΞΙΟΣ πρωταθλητής όλα αυτά τα χρόνια! :s_yes


Έεεεετσι :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#487334
Deleted User 1 έγραψε:http://www.sport24.gr/football/omades/Atromitos/metxat-oyarnta-o-enas-drasths-eipe-ston-amr-oti-einai-opados-toy-olympiakou.5088237.html


Αυτές οι ύπουλες βρωμιές δε χωράνε στο κρυστάλλινο πρωτάθλημά μας. :x Γι' αυτό και η ΘΡΥΛΑΡΑ μας πρέπει να ανέβει στη Θεσσαλονίκη την Κυριακή και να δείξει γιατί είναι ΠΑΝΑΞΙΟΣ πρωταθλητής όλα αυτά τα χρόνια! :s_yes

Πρέπει να είναι ο ίδιος που χτύπησε τους παίκτες του Πλατανιά πέρσι. :lol: :lol:
Τι κάνει νιάου-νιάου στα κεραμίδια stefan μου; :whistlink:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#487346 Δεν ξέρω τι κάνει νιάου νιάου, εγώ αυτό που θέλω να κρατήσεις είναι το

η ΘΡΥΛΑΡΑ μας πρέπει να ανέβει στη Θεσσαλονίκη την Κυριακή και να δείξει γιατί είναι ΠΑΝΑΞΙΟΣ πρωταθλητής όλα αυτά τα χρόνια!
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#487416 Έχω 2-3 φανέλες της ΘΡΥΛΑΡΑΣ μας που δε μου κάνουν πια, να στις δώσω να τις φορέσετε με τους φίλους σου τους αεκτσήδες την Κυριακή;
Μου φαίνεται ότι θα σας χρειαστούν. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By theo13
#487506
Deleted User 1 έγραψε:Εμένα να μου στείλεις αυτή με του Κωστάρα του Φορτούνη το όνομα πίσω. :inlove: Θα τους γαζώσει ο παλαίμαχος την Κυριακή! :rtfm:


fixed
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#487743 Πωωωωω, βλεπω τωρα το ρεπορταζ με τα αδερφια μας στο Κιεβο.
Και δεν ειμαι εκει. Και ειμαι μακρια σου ΑΕΚΑΡΑ μου. :( :inlove:
ΑΕΚ ΜΠΟΡΕΙΣ, ΜΠΟΡΕΙΣ, ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΚΡΙΘΕΙΣ... :metalo: