Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#541663 Είχες καλύτερους από τον Τσιμικα τόσο καιρό βλακα Σκιμπε...
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#541665
Asimov έγραψε:Είχες καλύτερους από τον Τσιμικα τόσο καιρό βλακα Σκιμπε...

Πάλι οι παίκτες του Ολυμπιακού πήραν από το χεράκι την εθνική και την οδήγησαν στη νίκη;
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#541672
Bayern7 έγραψε:
Asimov έγραψε:Είχες καλύτερους από τον Τσιμικα τόσο καιρό βλακα Σκιμπε...

Πάλι οι παίκτες του Ολυμπιακού πήραν από το χεράκι την εθνική και την οδήγησαν στη νίκη;
Πάλι. Αλλά δεν είναι αυτό το θέμα.
Πάλι έπρεπε να βρεθεί μια (άσχετη) θέση να παίζει ο Πελκας και διάφοροι άλλοι και γενικά να γίνουν χατίρια.
Βέβαια ότι η ομάδα είναι ό, τι να ναι φάνηκε στο γήπεδο, που κέρδισε με το ζόρι τους τυχαίους.
Ευτυχώς ήταν τραυματίας ο Μανταλος και γλυτώσαμε.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#541701 «Έκτακτο! Το παιχνίδι έληξε 2-1 υπέρ της ΑΕΚ με τη Λαμία στο Κύπελλο, αλλά οι δικαστές αποφάσισαν ότι το παιχνίδι το παίρνει η Λαμία στα χαρτιά διότι έκριναν ότι ο Γκάλο έριξε φωτοβολίδα ευθείας βολής»!
Ατματσίδαρε :s_laughat
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#541731
gianik έγραψε:Εγω ξέρω ότι στον περιβαλλοντα χωρο του Οακα έπεσαν σχεδόν 100 μολοτωφ..

Δεν αναφέρονται πουθενά, σε καμία έκθεση αστυνομίας 100 ή 10 μολότωφ.

Και εννοείται ότι η ποινή θα εξαφανιστεί ΟΛΟΚΛΗΡΗ στην έφεση. Και εννοείται ότι αυτό θα προβληθεί ως σκάνδαλο εύνοιας προς το αεκάκι. Αλλά ξέρετε τι, εγώ γουστάρω να ξαναπαίξει η κασέτα του Λουτσέσκου, γιατί τελευταία με το πρόστιμο μάσησε η ταινία.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#541743 Δυστυχως κατα πασα πιθανοτητα δε θα γινει τιποτα στην εφεση.
Κι αυτο γιατι ειναι ξεκαθαρο οτι μας την εχουνε στημενη.
Οπως και περυσι που αν αυτος ο ηλιθιος μαφιοζος δεν πυροβολουσε τα ποδια του μπουκαροντας στον αγωνιστικο χωρο οπλισμενος, με τη σκανδαλωδη μεταμεσονυχτια αποφαση θα του χαριζαν το πρωταθλημα.
Δε γνωριζω ποιοι τα εχουν κανονισει αυτα η επο, η σουπερλιγκ, η πολιτεια. Αυτο που ξερω ειναι οτι τον Κοντονη ο οποιος ηταν ο μονος που ανακατευθηκε με τα σκατα και προσπαθησε με αυταπαρνηση να τα καθαρισει τον απομακρυνανε διακριτικα, οτι ο Τσιπρας περυσι τους εταξε πρωταθλημα, φετος τους εταξε γηπεδο επιδεινυοντας με καμαρι την ασπρομαυρη φανελλα, οτι ο Μαρινακης και ο στρατος του ειναι και περηφανευονται γι'αυτο, οι μπροστινοι του Κουλη σε ολα τα επιπεδα.
Και βεβαια ολοι μιλανε για μια ανιερη συμμαχια του Γεωργιανου μαφιοζου με τον χοντρο πρεζεμπορα στο ποδοσφαιρο.
gianik έγραψε:Εγω ξέρω ότι στον περιβαλλοντα χωρο του Οακα έπεσαν σχεδόν 100 μολοτωφ..

Απο την αλλη καταλαβαινω το Γιαννικ και την αγωνια του γιατι αυτη η μ@λακια με τις μολοτωφ εχει παραγινει.
Ενταξει ο αλλος παει στη δουλεια του και κινδυνευει να καει ζωντανος. Και τον περιμενουνε στο σπιτι τα παιδακια του.
Και πλεον οι μολοτωφ πεφτουνε εν ψυχρω. Καθεται μια διμοιρια στη Χαριλαου Τρικουπη, ξαφνικα βγαινουνε απο τα στενα πεντε τυποι ριχνουν, εκει που οι αλλοι πινουν τον καφε τους στο πλαστικο, δεκα μολοτωφ με σκοπο να τους καψουνε ζωντανους και εξαφανιζονται.

Ομως Γιαννικ πρεπει να καταλαβεις οτι αυτοι που ριξανε τις μολοτωφ την Κυριακη ειναι ακριβως οι ιδιοι τυποι. Δεν εχουνε σχεση ουτε με την Αεκ ουτε με τους φιλαθλους της, ουτε πολυ περισσοτερο μπορουσε να κανει η Αεκ κατι γι'αυτο.
Αυτη που επρεπε να κανει κατι ηταν η αστυνομια. Δεν ξερω με ποιο τροπο. Να παρει τα βιντεο απο το κλειστο κυκλωμα, να βαζει καποιον να τραβαει βιντεο και φωτογραφιες απο που ξεκινησαν, που βρηκαν τις μολοτωφ και να ταυτοποιησει τους τυπους αυτους. Νομιζω οτι ειναι πολυ απλο. Γιατι ξαναειπα εκατο μολοτωφ δε βγαινουν απο μια θυρα ουτε φτιαχνονται επιτοπου.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#541778 Συμφωνώ με τον junior μέχρι κεραίας όσον αφορά τις μολοτωφ... Νομίζω πάντως ότι θα πέσει η ποινή.

.
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#542396 Κατά τα άλλα, δεν μας άρεσε η εθνική με Μάνταλο.