Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#580778 Να πω οτινστεναχωρεθηκα για τα ολλανδΆ θα πω ψέμματα, αλλά η αλήθεια είναι ότι θα ήταν μεγαλύτερη η συγκίνηση αν ο Τζι, Ο ΤΖΙ ΛΕΩ :adminpower: το σήκωνε στη μάπα τους :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#580782 Εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι εχουν εξαφανιστει κατι Μουρινιο, κατι Σιμεονε και τα Ιταλικα σιχαματα και βλεπουμε μπαλιτσα την Ανοιξη τα τελευταια χρονια...
Τζι προσκληση για το Σαββατο δε μου βρηκες, θα μου βρεις τουλαχιστον κανα εισιτηριακι για ουαρντα μετροπολιτανε?
Άβαταρ μέλους
By gianik
#581056
elteo έγραψε:
junior gt έγραψε:Γενικως δειχνει κατα τη γνωμη μου τεραστια αμπαλοσυνη ή εμμονη να περιμενει κανεις απο μια αποτυχια της ομαδας η οποια μπορει να ειναι εντελως τυχαια στη μπαλα, να κρινει ενα παικτη ή ενα προπονητη.


Στους κομπλεξικους βαζελους παραπάνω πέστο που είδαν φως και μπήκαν. :roll:

Βγάλαμε λίγο τον Βαλβέρδε. Και το λένε οι οπαδοί ομάδας που είχε για προπονητή Στραματσονι, Μαλεζάνι, Μαρκαριάν και Μουνιόθ. :s_whiteflag :s_rofl




νιάου elteo....
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#581065 Τα έχουμε ματαξαναπεί για τον Γιούργκεν αλλά και για τον Πεπ τους μεγαλύτερους εν ενεργεία προπονητές κατά τη γνώμη μου:
https://www.koutipandoras.gr/article/gi ... f5RMD04aF8
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#581120 Τζιιιιιιιιιι :help: :help: :help:
Γ@μάω την κουβέντα τώρα που έλεγε και ο σύντροφος ο Χαλβατζής αλλά δε μιλάς με τον κολλητό τον Τζίμη τον Πατίκα να μας βρει καμμιά πρόσκληση για αύριο? Έχω φάει τον κόσμο και δε βρίσκω τίποτα. Ο Τζούνιορας δε μένει έξω από αυτό το ματσάκι :rtfm: :rtfm: :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#581125 Φορα τραγιασκα, καπαρτινα, rayban μισο σκουρο-μισο διαφανο .

Ετοιμος ο Νικος Στρατος.

Τζουνιορα τι κυπελλο ελλαδας γτχμ , ειπαμε να ξαναπιστεψουμε στο ποδοσφαιρο μετα απο αυτη την εβδομαδα και συ με γυρνας στο λακκο με τα σκατα; :x :rant:

Μονο διπλα απο Τουρσουνιδη εχω :s_dunno , τουλαχιστον θα σε παει στα καλυτερα μετα το ματς. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#581341
Δεύτερον γιατί οι «άρχοντες» του αγώνα θα είναι από την Γερμανία.
Πέρσι μετά από 43 χρόνια είχαμε ξένο διαιτητή σε τελικό Κυπέλλου με τον Ισπανό Μπορμπαλάν να ανοίγει το δρόμο για την έλευση Ευρωπάιων διαιτητών και στα φετινά ντέρμπι πρωταθλήματος, αλλά φέρος για πρώτη φορά θα έχουμε διαιτητή (και βοηθούς) από την Γερμανία.

Η επιλογή του Βίτορ Μέλο Περέιρα (επικεφαλής της ΚΕΔ) είναι ο Γερμανός Φέλιξ Ζβάιερ ο οποίος είναι διεθνής διαιτητής, όπως και οι συμπατριώτες του Τόρστεν Σκίφνερ, Μάρκο Ακχμούλερ που θα είναι οι βοηθοί του.

Τέταρτος διαιτητές θα είναι ο επίσης Γερμανός, Σβεν Γιαμπλόνσκι, ενώ από την ίδια χώρα θα είναι και οι χειριστές του VAR και συγκεκριμένα ο Σάσα Στέγκεμαν και Μαρκ Μπορς. Παρατηρητής είναι το μέλος της ΚΕΔ Λιφ Λίντμπεργκ.

https://www.protothema.gr/sports/articl ... tin-koupa/

Πάνε καλά? Φέρνουν ξένους διαιτητές και μάλιστα από Γερμανία? :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#581354
PeterPan έγραψε:
Δεύτερον γιατί οι «άρχοντες» του αγώνα θα είναι από την Γερμανία.
Πέρσι μετά από 43 χρόνια είχαμε ξένο διαιτητή σε τελικό Κυπέλλου με τον Ισπανό Μπορμπαλάν να ανοίγει το δρόμο για την έλευση Ευρωπάιων διαιτητών και στα φετινά ντέρμπι πρωταθλήματος, αλλά φέρος για πρώτη φορά θα έχουμε διαιτητή (και βοηθούς) από την Γερμανία.

Η επιλογή του Βίτορ Μέλο Περέιρα (επικεφαλής της ΚΕΔ) είναι ο Γερμανός Φέλιξ Ζβάιερ ο οποίος είναι διεθνής διαιτητής, όπως και οι συμπατριώτες του Τόρστεν Σκίφνερ, Μάρκο Ακχμούλερ που θα είναι οι βοηθοί του.

Τέταρτος διαιτητές θα είναι ο επίσης Γερμανός, Σβεν Γιαμπλόνσκι, ενώ από την ίδια χώρα θα είναι και οι χειριστές του VAR και συγκεκριμένα ο Σάσα Στέγκεμαν και Μαρκ Μπορς. Παρατηρητής είναι το μέλος της ΚΕΔ Λιφ Λίντμπεργκ.

https://www.protothema.gr/sports/articl ... tin-koupa/

Πάνε καλά? Φέρνουν ξένους διαιτητές και μάλιστα από Γερμανία? :lipsealed:


Τωωωωωωωρα. Απο την αρχη του πρωταθληματος.
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#581355
junior gt έγραψε:
PeterPan έγραψε:
Δεύτερον γιατί οι «άρχοντες» του αγώνα θα είναι από την Γερμανία.
Πέρσι μετά από 43 χρόνια είχαμε ξένο διαιτητή σε τελικό Κυπέλλου με τον Ισπανό Μπορμπαλάν να ανοίγει το δρόμο για την έλευση Ευρωπάιων διαιτητών και στα φετινά ντέρμπι πρωταθλήματος, αλλά φέρος για πρώτη φορά θα έχουμε διαιτητή (και βοηθούς) από την Γερμανία.

Η επιλογή του Βίτορ Μέλο Περέιρα (επικεφαλής της ΚΕΔ) είναι ο Γερμανός Φέλιξ Ζβάιερ ο οποίος είναι διεθνής διαιτητής, όπως και οι συμπατριώτες του Τόρστεν Σκίφνερ, Μάρκο Ακχμούλερ που θα είναι οι βοηθοί του.

Τέταρτος διαιτητές θα είναι ο επίσης Γερμανός, Σβεν Γιαμπλόνσκι, ενώ από την ίδια χώρα θα είναι και οι χειριστές του VAR και συγκεκριμένα ο Σάσα Στέγκεμαν και Μαρκ Μπορς. Παρατηρητής είναι το μέλος της ΚΕΔ Λιφ Λίντμπεργκ.

https://www.protothema.gr/sports/articl ... tin-koupa/

Πάνε καλά? Φέρνουν ξένους διαιτητές και μάλιστα από Γερμανία? :lipsealed:


Τωωωωωωωρα. Απο την αρχη του πρωταθληματος.

προτεκτοράτο γίναμε :lol:

έβαλα χθες ένα πακετάκι κ έχω επιτέλους ΟΤΕ TV και NOVA μαζί κ λέω να δω επιτέλους σπίτι τον τελικό :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#581508 Άντεξα μέχρι το 24'54".
Μετά είδα ταινία.

Πρέπει να είσαι οπαδός για να δεις ελληνικό ποδόσφαιρο

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#581513 Πραγματικά, πόνεσαν τα μάτια μας από την πχοιότητα του ματς.
Καλύτερος ο ΠΑΟΚ, δίκαιο ΚΑΙ το κύπελλο. Τι να λέμε τώρα, ψέματα;

Να δούμε ποια θα είναι η επόμενη μέρα για την ΑΕΚ μας τώρα...

< >