Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By bill33
#564895
bibendum έγραψε:
JarnoT έγραψε:Είναι να γελάς με την τιμωρία Μάνταλου.
Εντάξει παιδιά, αφήστε μας το κυπελλάκι τουλάχιστον. Τη μια με γκολ οφσάιντ, την άλλη με κουμπούρια, φέτος είμαστε στα ντάουν μας, δεν χρειάζονται φινιρίσματα τέτοιου τύπου.

Αλλά καταλαβαίνω. Μία και μοναδική περίπτωση στην ιστορία για ντάμπωλ..


μεσα επεσες

εξω απο την μεγάλη περιοχή θες να πεις :shifty:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#564898 Ολα νταξει Stefan;;;;; :iconcool:

Τζουνιορααααααα;;;
Βγες μαρη στο τηλεφωνο.... :protest:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#564902 H πλάκα είναι ότι έπεφτε (σωστά) κράξιμο καμιά εικοσαριά χρόνια για το πέναλτυ του '96, όπου IIRC το πρωτάθλημα σηκώθηκε με +12 από τον δεύτερο και +18 από τον αδικημένο τρίτο.

:thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By pro
#564905 H πλακα ειναι οτι πιστευετε οτι ειμαστε χρυσόψαρα.

96-97 BEST (καλύτερο κι απ'το Παπουτσέλειο):

https://www.youtube.com/watch?v=q459p5So3nQ&t=7s

Έχει πολλά ακόμα, όποιος θέλει τα βρίσκει εύκολα.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#564910
gianik έγραψε:Ολα νταξει Stefan;;;;; :iconcool:

Τζουνιορααααααα;;;
Βγες μαρη στο τηλεφωνο.... :protest:


Ο συνδρομητης που καλεσατε δεν ειναι διαθεσιμος. Παρακαλω προσπαθηστε αργοτερα...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#564911 Ελα τι εγινε? Εξω απο την περιοχη. Κανενα μπεναλτυ...αλλα επειδη ειναι γαμωκομπλεξικοι οι περιστεριωτες (γαυροι βασικα), στα ισια. Στα ισια και να ξαναφανε.

< >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#564930
pro έγραψε:H πλακα ειναι οτι πιστευετε οτι ειμαστε χρυσόψαρα.

96-97 BEST (καλύτερο κι απ'το Παπουτσέλειο):

https://www.youtube.com/watch?v=q459p5So3nQ&t=7s

Έχει πολλά ακόμα, όποιος θέλει τα βρίσκει εύκολα.

Ναι, και το '75 πρεπει να εδωσε καποιο πετσινο στον θρυλο. :s_rofl

ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ? :svivhaha:


Το παιζετε εξυγιαντες και κανετε τα ιδια που τοσα χρονια καταγγελατε???? :s_rofl :s_rofl :s_rofl


Αρα το θεμα δεν ηταν τα πετσινα, ηταν να τα παιρνετε εσεις :s_tongue :s_tongue


ΥΓ. Με εξαιρεση λιγους, πολυ λιγους οπαδους, ολοι οι αλλοι τα ιδια πραγματα θελουν ανεξαρτητως ομαδας που υποστηριζουν, αφου οπως ελεγε και η γιαγια μου "ολα τα γουρουνια την ιδια μουρη εχουν" :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By pro
#564933
Νίκος Παππάς έγραψε:
pro έγραψε:H πλακα ειναι οτι πιστευετε οτι ειμαστε χρυσόψαρα.

96-97 BEST (καλύτερο κι απ'το Παπουτσέλειο):

https://www.youtube.com/watch?v=q459p5So3nQ&t=7s

Έχει πολλά ακόμα, όποιος θέλει τα βρίσκει εύκολα.

Ναι, και το '75 πρεπει να εδωσε καποιο πετσινο στον θρυλο. :s_rofl

ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ? :svivhaha:


Το παιζετε εξυγιαντες και κανετε τα ιδια που τοσα χρονια καταγγελατε???? :s_rofl :s_rofl :s_rofl


Αρα το θεμα δεν ηταν τα πετσινα, ηταν να τα παιρνετε εσεις :s_tongue :s_tongue


ΥΓ. Με εξαιρεση λιγους, πολυ λιγους οπαδους, ολοι οι αλλοι τα ιδια πραγματα θελουν ανεξαρτητως ομαδας που υποστηριζουν, αφου οπως ελεγε και η γιαγια μου "ολα τα γουρουνια την ιδια μουρη εχουν" :lol: :lol: :lol:


Ο diplomat ανεφερε το παπουτσελειο του 96 σαν παράδειγμα, όχι εγώ. Εγω απλα ειπα οτι το 96-97 δεν ηταν ενα πεναλτι, ηταν ενα συνεχομενο αισχος. Αν καποιος θεωρει οτι εκεινο το σιχαμα ειναι ιδιο με τα πταισματα που γινονται σημερα, ειναι ή πολυ μικρος ή εντελως ασχετος. Ακομη χειρότερα έγιναν το 99-00, επι Κυράστα. Σπρωξιμο ανελέητο από τη μια, σφάξιμο ανελέητο από την άλλη. Καμια μα καμια σχέση με την κατασταση σήμερα. Οπότε δεν είναι όλα "το "ίδιο", όσο και να βολεύει κάποιους. Αλλά όταν έχεις συνηθίσει 100-0 για πάρτη σου, το 45 για σένα 55 για τον άλλο σου φαίνεται βουνό.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#564964
pro έγραψε:
Ο diplomat ανεφερε το παπουτσελειο του 96 σαν παράδειγμα, όχι εγώ. Εγω απλα ειπα οτι το 96-97 δεν ηταν ενα πεναλτι, ηταν ενα συνεχομενο αισχος. Αν καποιος θεωρει οτι εκεινο το σιχαμα ειναι ιδιο με τα πταισματα που γινονται σημερα, ειναι ή πολυ μικρος ή εντελως ασχετος. Ακομη χειρότερα έγιναν το 99-00, επι Κυράστα. Σπρωξιμο ανελέητο από τη μια, σφάξιμο ανελέητο από την άλλη. Καμια μα καμια σχέση με την κατασταση σήμερα. Οπότε δεν είναι όλα "το "ίδιο", όσο και να βολεύει κάποιους. Αλλά όταν έχεις συνηθίσει 100-0 για πάρτη σου, το 45 για σένα 55 για τον άλλο σου φαίνεται βουνό.

Ειμαστε στον δευτερο χρονο εξυγιανσης :svivhaha: και εχουμε δει ηδη να μπαινει ο ενας στον αγωνιστικο χωρο με οπλο, να αλλαζουν δυο φορες αποτελεσμα στα αποδυτηρια, σπρωξιμο σε συγκεκριμενες ομαδες, κατοχο ΠΑΕ να εχει και το Στοιχημα / ΟΠΑΠ.
Χωρια τα φαλτσοσφυριγματα :shifty:
Να δω ποσα χρονια πρεπει να περασουν μεχρι να πειτε εσεις "φτανει" :lol:

Δεν παραπονεθηκα ποτε για διαιτησια και ουτε προκειται να το κανω Ο,ΤΙ και να γινει.
Αλλα οπως εγω δεν πανηγυριζα τοτε, το ιδιο περιμενω και τωρα απο τους "καβαλα στο αλογο" μα δεν το βλεπω.

Γιατι ειπαμε το θεμα δεν ηταν ποτε η παραγκα του "ενος", ηταν ποτε θα δουλεψει για "εμας" :s_wink
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#564967 Ελα εντάξει. Το ποιος μπορεί να μιλάει είναι άλλο θέμα. Και οι Ολυμπιακοί σίγουρα όχι. Εγώ όμως δε γουστάρω να κερδίζω έτσι. Και πολύ περισσότερο δε θα πανηγυρίσω και ούτε το έχω κάνει ποτες.
Από την άλλη όμως θέλω να πιστεύω ότι αυτά είναι στο παιχνίδι γιατί βλέπω ότι δεν υπάρχει πρόθεση. Όταν για να δεις αν είναι μέσα ή έξω και με τη φόρα που έχει θέλεις τρία ριπλέυ, τότε εντάξει. Και καπάκι σου αποβάλλει και τον άλλον με δεύτερη κίτρινη όταν σε ΑΚΡΙΒΩΣ την ιδια φάση στο α' εναντίον μας δεν έδωσε ούτε κάρτα. Ή σου κόβει τον Κλωναρίδη που έβγαινε μόνος του.
Βασικά αυτόπου με ενοχλέι εμένα είναι η πρόθεση, το στήσιμο.
Φαλτσοσφυρίγματα γίνονται. Το βλέπεις στην premier. Εκει μάλιστα παραγίνονται. Αλλά να.
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#564982 Μόνο στου Ολυμπιακού τα φαλτσοσφυρίγματα υπήρχε πρόθεση :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By elteo
#564983
junior gt έγραψε:Ελα εντάξει. Το ποιος μπορεί να μιλάει είναι άλλο θέμα. Και οι Ολυμπιακοί σίγουρα όχι. Εγώ όμως δε γουστάρω να κερδίζω έτσι. Και πολύ περισσότερο δε θα πανηγυρίσω και ούτε το έχω κάνει ποτες.
Από την άλλη όμως θέλω να πιστεύω ότι αυτά είναι στο παιχνίδι γιατί βλέπω ότι δεν υπάρχει πρόθεση. Όταν για να δεις αν είναι μέσα ή έξω και με τη φόρα που έχει θέλεις τρία ριπλέυ, τότε εντάξει. Και καπάκι σου αποβάλλει και τον άλλον με δεύτερη κίτρινη όταν σε ΑΚΡΙΒΩΣ την ιδια φάση στο α' εναντίον μας δεν έδωσε ούτε κάρτα. Ή σου κόβει τον Κλωναρίδη που έβγαινε μόνος του.
Βασικά αυτόπου με ενοχλέι εμένα είναι η πρόθεση, το στήσιμο.
Φαλτσοσφυρίγματα γίνονται. Το βλέπεις στην premier. Εκει μάλιστα παραγίνονται. Αλλά να.


Εσύ δεν θα πανηγυρίσεις αλλά οι οπαδοί σας πέρσι πανηγύρισαν το χάρτινο.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#564989
elteo έγραψε:
junior gt έγραψε:Ελα εντάξει. Το ποιος μπορεί να μιλάει είναι άλλο θέμα. Και οι Ολυμπιακοί σίγουρα όχι. Εγώ όμως δε γουστάρω να κερδίζω έτσι. Και πολύ περισσότερο δε θα πανηγυρίσω και ούτε το έχω κάνει ποτες.
Από την άλλη όμως θέλω να πιστεύω ότι αυτά είναι στο παιχνίδι γιατί βλέπω ότι δεν υπάρχει πρόθεση. Όταν για να δεις αν είναι μέσα ή έξω και με τη φόρα που έχει θέλεις τρία ριπλέυ, τότε εντάξει. Και καπάκι σου αποβάλλει και τον άλλον με δεύτερη κίτρινη όταν σε ΑΚΡΙΒΩΣ την ιδια φάση στο α' εναντίον μας δεν έδωσε ούτε κάρτα. Ή σου κόβει τον Κλωναρίδη που έβγαινε μόνος του.
Βασικά αυτόπου με ενοχλέι εμένα είναι η πρόθεση, το στήσιμο.
Φαλτσοσφυρίγματα γίνονται. Το βλέπεις στην premier. Εκει μάλιστα παραγίνονται. Αλλά να.


Εσύ δεν θα πανηγυρίσεις αλλά οι οπαδοί σας πέρσι πανηγύρισαν το χάρτινο.


Τι είναι αυτό που λες τώρα. :dizzy: :dizzy: :dizzy:
Στο χωριό μου λένε: εκεί που μας γυρεύανε μας πηραν και το βόδι. :rtfm:
Ευνοήθηκε η ομάδα μου πέρυσι?
Σε ποιον αγώνα ή με ποιά απόφαση?
Μήπως με τη μεταμεσονύκτια απόφαση του -3 χωρίς κόσμο σε +3 με κοσμο?
Ή με το ότι ο Μπαοκ με τον οπλοφόρο μαφιόζο παίζει ακόμα α εθνική?
Μπερδεύεστε. Ηρεμήστε λίγο.
Όλα θα πάνε καλά... :iconcool:







































Υγ: Άλλαξες ομάδα? :hmmm: Ή είναι απλά αλληλεγγύη? :whistlink: