Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#586171 Θέλω να δω με τι μούτρα θα το πανηγυρισετε
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#586172
g8777 έγραψε:Άλλος από δώ..... :s_hang
Να ακούς.

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#586174
Asimov έγραψε:Θέλω να δω με τι μούτρα θα το πανηγυρισετε



ΕΝΌΣ ΛΕΠΤΟΎ ΣΙΓΉ.

Ναι, μέχρι εδώ τα ακούω τα ΒΟΓΓΗΤΑ.

ΒΟΓΓΑ.

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:














ΡΕ ΒΟΓΓΑ ΛΕΜΕ
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#586177
g8777 έγραψε:
Asimov έγραψε:Θέλω να δω με τι μούτρα θα το πανηγυρισετε



ΕΝΌΣ ΛΕΠΤΟΎ ΣΙΓΉ.

Ναι, μέχρι εδώ τα ακούω τα ΒΟΓΓΗΤΑ.

ΒΟΓΓΑ.

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:














ΡΕ ΒΟΓΓΑ ΛΕΜΕ
Μόνο έτσι.

Ο κόρακας πιο στημένος κι από τον χρονομετρη στο κολυμβητηριο του αιγαλεου :shifty: που μου στέρησε σήμερα ένα τρίτο μετάλλιο
Άβαταρ μέλους
By g8777
#586179 Ελποιζω να του φερθηκες ως παιδακι που ζητησε πεναλτι. :shifty:

(Παλι ρεζιλι; :s_rofl )
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#586181 Είναι διαφορετικό να είσαι Λιβρεπουλ. Εντάξει αφού χάσανε οι Εβραίοι όλα καλά.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#586399


Μέχρι να τον δω μου λέγανε ότι έφευγε απο τις προπονήσεις για λίγο για να έρθει να με δει στο διπλανό γήπεδο που κάναμε προπόνηση γιατί ήμουν το είδωλό του όπως έλεγε ο ίδιος.


:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl

Είναι διαφορετικό να είσαι ΑΕΚ :shifty:
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#586401 Έχει δίκιο ο Τζι. :rtfm: Είσαι ο μεγαλύτερος προβοκάτορας του forum. :help: :omg:
ΤΕΛΟΣ. :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By g8777
#586404
junior gt έγραψε:Είσαι ο μεγαλύτερος προβοκάτορας του forum. :help: :omg:



Ιταλακια κρατα μου την μπυρα.


ΘΑ τα πω με τη μία.Τι κάνει ο διοικητικός ηγέτης;Τι κάνει η Ορίτζιναλ; Και καλά η ράθυμη και οκνηρή Αθήνα. Τα club της επαρχίας τι κάνουνε; Το club της Αλεξανδρούπολης; Των Τρικάλων; Της Ρόδου; Της Σπάρτης; Τα ξενιτεμένα αδέλφια. Το club του Λονδίνου. Της Μελβούρνης. Της μαρτυρικής Κύπρου σε Πάφο Λευκωσία και Αμμόχωστο.Τι κάνει ο αγωνιστής Γιώργος Πάντζας; Τι κάνει ο ποιητής Λευτέρης Παπαδόπουλος; Τι κάνει ο εν δυνάμει νέος δήμαρχος Νέας Φιλαδέλφειας Γιάννης Βούρος; Τι κάνει ο αειθαλής Κώστας Βουτσάς; Τι κάνει ο ευρηματικός Γιώργος Μητσικώστας;Ο τραγουδοποιός Παντελής Θαλασσινός;Ο μαχητικός Κώστας Χαρδαβέλλας;Ο επιφανής Αεκτζής Αλέκος Φλαμπουράρης; Ο παρεμβατικός Νίκος Ευαγγελάτος;

ΠΟΥ χάθηκε ο Πασχάλης Τσαρούχας; Οι παλαίμαχοι, γιατί είναι αδρανείς;Ο Κώστας Λαλιώτης το ΠΑΣΟΚ το εγκατέλειψε. Αν εγκαταλείψει την ΑΕΚ, η ιστορία δεν θα του το συγχωρήσει ποτέ.Τι κάνει ο Άρης Πορτοσάλτε; Έχει πέσει με τα μούτρα να ρίξει τον ΣΥΡΙΖΑ κι αδιαφορεί για την ΑΕΚ;Τι κάνουν τα εκατομμύρια των Αεκτζήδων; Ποια είναι η αντίδραση των ρεπόρτερς; Το αμίλητο νερό έχουν πιεί;Ο Δημήτρης Χατζηχρήστος οφείλει να βγει από τη χειμερία νάρκη. Να κάνει την καρδιά του πέτρα και να ενεργοποιηθεί. Να μπει μπροστάρης. Η ΑΕΚ τον έχει ανάγκη περισσότερο από ποτέ. Οι καιροί ου μενετοί. Ή τώρα η ποτέ.

ΕΙΝΑΙ ποτέ δυνατόν να περάσει κι αυτή η αδικία εις βάρος της ΑΕΚ; Μία ακόμα αδικία. Το 2002 βγάλανε από το φάκελο των Ολυμπιακών Αγώνων το Νίκος Γκούμας και βάλανε το Καραϊσκάκης. Το 2003 γκρεμίσανε το γήπεδο κι αφήσανε την ΑΕΚ άστεγη. Μία ακόμα προσφυγιά. Και τι έρχονται να μας πούνε τώρα; Ότι ο Βοτανικός θα καλυφθεί από τις δημόσιες επενδύσεις. Όλα τα κιλά, όλα τα λεφτά όπως λέγαμε και χθες. Ογδόντα με εκατό εκατομμύρια για τα γήπεδα του Παναθηναϊκού. Ούτε στραγάλια να ήτανε. Και στην ΑΕΚ τι; Της πετάξανε στα μούτρα ένα εικοσάρικο και ξεμπερδέψανε;

ΤΟ ένα παιδί καλό δηλαδή, το άλλο γ@μώ τη μάνα του; Έτσι πάει. Στην ΑΕΚ για την Αγιά Σοφιά, το Κέντρο Μνήμης και Πολιτισμού, ένα εικοσάρικο. Μόνο. Και στον Παναθηναϊκό, επαναλαμβάνω, όλα τα κιλά όλα τα λεφτά. Στον Τίγρη, στον αντιβασιλέα της ζούγκλας, το ξεροκόμματο και στον Αλαφούζο φιλέτο Kobe Ιαπωνίας; Στην ΑΕΚ να πετάς μία σκέτο από γιουβέτσι και στον Παναθηναϊκό να του κάνεις το τραπέζι σε εστιατόριο με τρία αστέρια Michelin. Είναι αυτή ίση μεταχείριση; Το αντίθετο. Αθέμιτος ανταγωνισμός είναι. Αντί να πάνε τα λεφτά του Τσάμπιονς Λιγκ για τις μεταγραφές της ΑΕΚ , πάνε γιά το γήπεδο. Ομαδάρα θα έφτιαχνε η ΑΕΚ μ’ αυτά τα λεφτά. Είκοσι τουλάχιστον εκατομμύρια γιά παιχταράδες. Και Σκόκο και Αραούχο και Πόνσε. Τσαμπιόνια. Για να μην πολυλογούμε, πρόκειται περί ντροπής. Περί αίσχους. Οι ΑΕΚτζήδες, επώνυμοι κιι ανώνυμοι, οφείλουν να κινητοποιηθούν. Να μην περάσει κι αυτή η αδικία. Εδώ και τώρα, όλα τα λεφτά γιά τη Αγιά Σοφιά.


https://www.to10.gr/dekaria/648721/tha-perasi-ki-afti-adikia-varos-tis-aek/
ΜΠΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl

Πατρον για το Burda σε εκανε Τζουνιορα.

ΓΙΑ ΤΟ BURDA :s_rofl :s_rofl :s_rofl


(Κωστας Καισαρης ως αποδυτηριακιας αποτελεσε εναν απο τους μεγαλους δασκαλους του φαινομενου g8777 :shifty: )


A, ξεχασα.

Ειπε λεξουλες και ο Ασιμω.

Ολος ο Ασιμω σε μια φωτο:
Εικόνα

:s_laughat :s_laughat :s_laughat :s_laughat
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#586451 Βρείτε τις διαφορές:
https://www.youtube.com/watch?v=MJWRyFw ... 2SIRzGpFhQ

https://www.youtube.com/watch?v=cE5GCqy ... bcwVnnAoNU

:whistlink: :whistlink: :whistlink:
:superman: :superman: :superman:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#586452 Εικόνα

Κάτω από τη φανέλα πάντα φορούσε ένα μπλουζάκι για να δείχνει στους πανηγυρισμούς:
ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΗΡΑ

Ο πιο υπερτιμημένος προπονητής του ελληνικού ποδοσφαίρου και νυν ομοσπονδιακός τον έδιωξε γιατί δεν του έκανε, πήγε στην ΑΕΚ πανηγύρισε ένα κύπελλο και ξαναγύρισε σε μας.