Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By rafi
#495053 Πέρα από την πλάκα τώρα, αν και ΑΕΚτζης πραγματικά αηδηάζω με το κόνσπετ αγιασοφιά. Εννοείται ότι το γήπεδο το θέλω σαν τρελός αλλά έλεος με το γυφταριό. Πραγματικά πέρασε από επιτροπή αρχιτεκτονικής αυτό το έκτρωμα; +αγίασμα :slap:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#495088 Εγώ δε μπορώ με το βλάχο το θρησκόληπτο το Γατάκη. Σιγά μην κάνουμε και περιφορά τον επιτάφιο εκεί μέσα το Πάσχα. Στο γήπεδο που η καλύτερη...ευχή που ακούγεται είναι να βγάλει ο άλλος καρκίνο ή να πάρει τους χιαστούς στο χέρι.


http://www.sdna.gr/podosfairo/superleag ... o-paok-aek

Οτι ναναι. Σε λιγο θα τσακωνονται Νοβα και ΟΤΕ ποιος θα παρει τα δικαιωματα για live streaming απο τα δικαστηρια.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#495143 Champions League τα ζευγαρια.

Μπαρτσελόνα - Ρόμα
Σεβίλη - Μπάγερν Μονάχου
Γιουβέντους - Ρεάλ Μαδρίτης
Μάντσεστερ Σίτι - Λίβερπουλ
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#495149
Deleted User 1 έγραψε:Πωωωω. Γτπ η κληρωτιδα. Παλι εκτος θα μεινει ο Τζιτζι.

Γιατι ειχε ελπιδα φετος να παει πανω απο τους 4;

Ασε που μονο με την Ρομα ειχε ελπιδες για κατι παραπανω.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#495230 Επιθεώρηση από τον τίγρη για τις εργασίες στη νέα Φιλαδέλφεια.

Εννοείται ο ΒΛΑΧΟΣ ο ελληναρας επιχειρηματίας μπαίνει σε εργοτάξιο χωρίς αρβύλα, κράνος κλπ. :rtfm:

Ανάλογη συμπεριφορά με τον τράγο το σαββιδη, δικιά μου η ομάδα, ότι γουστάρω κάνω :metalo:
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#495234 Εμένα πιο αληθινο μου φαίνεται αυτο.
Σιγά την επιθεώρηση. Φωνάξανε τους δημοσιογράφους και καλά έριξε μια ματιά στα έργα και μετά έκανε μια φιλική κουβέντα μέσα στα γραφεία. Τι να επιθεωρήσει ο τσοπάνης?
Σαν τους μαλάκες τους πολιτικούς που πανε στα εργοτάξια και βάζουνε και καλά κράνη και γιλέκα. Σιγά μην τους πέσει ο ουρανός στο κεφάλι. Στο μεταξύ πέφτει και σύρμα και όλοι οι εργαζόμενοι είναι ξυρισμένοι, γυαλισμένοι λες και έχουν επιθεώρηση Παρασκευής...Και από Δευτέρα όλα πουτάνα...
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#495289 Το πιο παράξενο απ' όλα ήταν που οδήγησε μόνος την bmw του.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#495354 http://www.newsauto.gr/menspeed/pia-ine ... a-ke-giou/

Ακομα και σε αυτο καραβλαχοι. Και πατερας και γιος...
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#495371 Αν ήταν φιατ 126, θα ήταν "απολιθώματα του κομμουνισμού", αν ήταν ιαπωνικά θα είχε απόλυτο νόημα η πώληση της καπνοβιομηχανίας σε Ιάπωνες, αν ήταν γαλλικά θα ήταν απόδειξη ότι και οι δυο είναι ελαττωματικοί εκ φύσεως και αν ήταν εβο 8 θα κάναμε association με το όπλο στο ζωνάρι. Α, και αν ήταν bmw θα ήταν απλοί εργολάβοι.