Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#494430
Deleted User 1 έγραψε:Εν τω μεταξύ αν ψάχνετε υπεύθυνο για την όλη προχθεσινή φάση, είναι ένας και είναι Ιρανός. Το όνομα αυτού: Μασούντ.

Ούρλιαζα στην αλλαγή, δεν είχε καμία δουλειά να μπει στο παιχνίδι. Με το που μπαίνει χάνει μια εύκολη κεφαλιά από το μπουγάτσα και γίνεται ότι γίνεται. Αστό ρε μεγάλε, μόνο για κορδελάκια είσαι. Βάλε ρε Μανόλο μέσα το Γαλανόπουλο να κρατήσεις το μηδέν και άστο μλκ στον πάγκο για κάνα Λεβαδειακό.

Α να μπράβο. Ξεχάσαμε και το ματσάκι με όλα τα θλιβερά. Νομίζω ήταν καθολική απορία γιατί δεν μπήκε ο Γαλανόπουλος. Ήταν το ΜΟΝΟ που μπορούσε και έπρεπε να γίνει. Κλειδώνεις κέντρο και γεια σας.

Να πούμε επίσης ότι η δήλωση Ιβάν είναι πέρα από αντρίκια (συγγνώμες κλπ) και δίκαιη ως προς το ότι δεν εμπλέκει πουθενά στο θέμα ευθύνης την ΑΕΚ. Διαιτητή, επόπτη, το κατεστημένο γενικώς, οκ. Γιατί από προχθές έχουμε ακούσει αρκούδες από τον κάθε Γιώργη και Κυριάκο και Λουτσέσκου και δεν ξέρω γω ποιον, για το ότι δεν ήθελαν οι της αεκ να αγωνιστούν κλπ. Τρίχες! Και μιλάνε αυτοί που θα έφευγαν πρώτοι, αν άκουγαν τον πρόεδρα. Οι ποδοσφαιριστές της άεκ φεύγουν από το γήπεδο μετά τον διαιτητή (δεν είχαν και τι να κάνουν εκεί..) και ουδέποτε τίθεται θέμα επιστροφής του διαιτητή. Δεν ήταν σε θέση ο άνθρωπος, όλα τα υπόλοιπα είναι επιπέδου κουβεντολογιού στα αποδυτήρια.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#494435 Το μλκ 2 μήνες είναι εδώ και έχει στοιχίσει ότι άλλοι σε 2 χρόνια. Διώχτη τη γκαντεμόσαυρα. Αφού δε μπορεί το παλικάρι. Ώρες ώρες τρώνε κάτι σκαλώματα οι προπονητές που δεν τα καταλαβαίνω. Δε μπορεί να ξέρω εγώ κι ο μέσος οπαδός καλύτερα αλλά ρε πστ μου επιβεβαιώνεσαι εκ του αποτελέσματος.
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#494436 Έλα μου ντε. Επίσης ιδέα μου ή ο Χουλτ έμπαζε λίγο από την πλευρά του; Περίμενα πρώτη αλλαγή Λόπεζ στη θέση του, να πω την αλήθεια. Εκτός κι αν τον κρατούσε να δει μήπως χρειαστεί να τον βάλει μπροστά και αριστερά αν στράβωνε το παιχνίδι νωρίς.
Άβαταρ μέλους
By pro
#494445
cabala10 έγραψε:σαρατογκα? μα ποσο εισαι ? :inlove: :lol:


Αρκετά για να ξέρω ότι κάποιος που ξέρει λίγο κραβ μαγκα καποιον 1.95 και 160κιλα δεν μπορει να τον στειλει για μικυ μαους. :inlove: :lol:

Επι της ουσιας, το συγκεκριμενο Σαρατογκα ηταν ενεργο μεχρι το 94, εγω το ειδα το 92. Do the math. :inlove: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Hellenic tifosi
#494451 Η συγνώμη του Ιβαν είναι επιεικώς για γέλια - μου θυμίζει τους προέδρους των ομάδων που όταν ο περήφανος κόσμος τους τα έχει κάνει όλα ρημαδιό φωνάζουν «μην απαντάτε στις προκλήσεις των αντιπάλων».
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#494455
pro έγραψε:
cabala10 έγραψε:σαρατογκα? μα ποσο εισαι ? :inlove: :lol:


Αρκετά για να ξέρω ότι κάποιος που ξέρει λίγο κραβ μαγκα καποιον 1.95 και 160κιλα δεν μπορει να τον στειλει για μικυ μαους. :inlove: :lol:

Επι της ουσιας, το συγκεκριμενο Σαρατογκα ηταν ενεργο μεχρι το 94, εγω το ειδα το 92. Do the math. :inlove: :lol:

α καλα εγω νομιζα οτι μιλαγες για το πρωτο σαρατογκα :lol: :lol: :lipsealed:

Άβαταρ μέλους
By Zorz
#494460
cabala10 έγραψε:α καλα εγω νομιζα οτι μιλαγες για το πρωτο σαρατογκα :lol: :lol: :lipsealed:

Όχι, εννοούσε τις μάχες της Σαρατόγκα το 1777. :rtfm: :offtopic:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#494474
dstou έγραψε:Όμηρος του ποδοσφαιρικού κατεστημένου ο Σαββίδης κατά δήλωσή του. :metalo:
Είναι όπως όταν αλλάζει η κυβέρνηση και για τα 2-3 πρώτα χρόνια δεν μπορεί να κυβερνήσει γιατί δεν έχει την εξουσία στο κράτος....

< >
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#494491 Το θεμα ειναι η α εθνικη ποτε θα τον αποβαλλει.
Αντι να διακοπτουν το πρωταθλημα και να μιλανε για δηθεν εναρμονισμους νομικων πλαισιων και λοιπες μαλακιες δινοντας αλλοθι στους πραγματικους ενοχους, ας εφαρμοσουν στοιχειωδως αυτους που υπαρχουν αλλα δεβ εφαρμοζονται. Η μαλλον αναιρουνται δυο η ωρα τα ξημερωματα.
Κατ'αρχας μονο και μονο που διεκοψε το φερεφωνο ο Βασιλειαδης το πρωταθλημα θα επρεπε αυτοματα και να υποβαλλει την παραιτηση του αφου στην ουσια ειναι παραδοχη οτι δυο χρονια τωρα, απο τοτε δηλαδη που ειχε ξαναδιακοπει για τον ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ λογο, δεν εκανε τιποτα απολυτως αφου αναγκαζεται να το διακοψει.
Κατα δευτερον νομος υπαρχει, προβλεπει υποβιβασμο της ομαδας. Επομενως τι περιμενουνε?
Κατα τριτον για καποιον που εχει παρει την Ελληνικη υπηκοοτητα αλλα υποπεπτει σε συγκεκριμενες παρανομες πραξεις προβλεπεται αφαιρεση της Ελληνικης υπηκοοτητας την οποια για να μη ξεχνιομαστε την ειχε δωσει ο Σαμαρας ως αναγνωριση του Ιβαν ως φιλελληνα.
Κατα τεταρτον προβλεπεται απαγορευση δια παντος απο την ενασχοληση με το ποδοσφαιρο.
Κατα πεμπτον και κυριοτερο για τον Βασιλειαδη και την κυβερνηση του προβλεπεται απαγορευση εμπλοκης του με οποιονδηποτε τροπο με δουλειες που εχουν να κανουν με το δημοσιο οπως τηλεοπτικες αδειες (πες αλευρι Νικο Παππα), λιμανι Θεσσαλονικης, Εγνατια (πες αλευρι Σπριτζη).
Το κακο ειναι οτι δυστυχως το αντιτυπο ειναι παντα χειροτερο απι το πρωτοτυπο. Τουλαχιστον οι αλλοι τακιμιαζανε με κατι Κοκκαληδες, κατι Μπομπολες που ειχανε και δυο τρεις εταιρειες με δεκαδες χιλιαδες εργαζομενους και δεν τους εκθετανε μπουκαροντας με τα κουμπουρια στα γηπεδα. Αυτοι οι μαλακες τακιμιασανε με τον Καλογριτσα που ειχε εικοσι εργαζομενους κι αυτους απληρωτους και με τον μπροστινο μαφιοζο απο τη Γεωργια και νομιζανε οτι επειδη πηρε το Εθνος που τους εγλυφε τ'αρχιδι@ απο το πρωι μεχρι το βραδυ θα τον κανανε ο, τι θελανε.
Τι να κανουμε παλικαρια? Ετσι ειναι. Οπου στρωσεις θα κοιμηθεις.
Μονο το νου σας μην την πληρωσει καθ'οιονδηποτε τροπο η ΑΕΚ χωρις να φταιει... :twisted: :twisted: :twisted:
Τελευταία επεξεργασία από junior gt και 13 Μαρ 2018, 22:00, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By elteo
#494497
junior gt έγραψε:Μονο το νου σας μην την πληρωσει η ΑΕΚ χωρις να φταιει... :twisted: :twisted: :twisted:


Αυτό θεώρησε ότι έχει γίνει. 1-0 λέει και διακοπή με υπαιτιότητα της Χανούμ. :twisted:
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#494499 Ποιος το λεει? Ο Κομινης? Που του λεγαν οτι εισαι νεκρος και εκλιπαρουσε υπο την απειλη των οπλων οτι εχει εφτα μηνων εγκυο γυναικα και δε θα ξανασχοληθει?
Τελευταία επεξεργασία από junior gt και 13 Μαρ 2018, 22:11, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά