Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#581527 Εικόνα
Μια κούραση γενικώς σημερα

Χάρηκα τους μικρούς, τον Ακπομ κ το νταμπλ
Δεν μου άρεσε οτι έλειπε ο κόσμος, το οτι μετά τις ματσαρες στο τσαμπιο λι, το θέαμα ηταν τραγικοτερο του τραγικού κ φυσικά οτι έχουμε βαρεθεί να κατεβαίνουμε Λευκό Πύργο φετος :(

ΥΓ καλή πρωτοβουλία της Αεκ να τηρηθεί ενα λεπτό σιγής για τους Πόντιους
Άβαταρ μέλους
By deep purple
#581531 Ρε τους χάρτινους "τρίτο τελικό δεν χάνουμε..", χωρίς Βιειρίνια, χωρίς Μαουρίτσιο, χωρίς Βέρνμπλουμ, στο γήπεδό τους και πάλι χάσανε.....
Δεν ήταν βέβαια σαν το περσινό ρεζιλίκι που παίζανε άντρες με παιδιά, αλλά και φέτος χειρότεροι ήταν. ΑΕΚ Τσούμπα ένα :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#581580 Τζουνιορα ουτε το κυπελλακι ρε;

ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΑΚΙ; :(

Ντρεπομαι τζουνιορα, ντρεπομαι, εσκισα την αφισα του Δημητρη του Πηττα Τζουνιορα, αλλαξα ΑΦΜ Τζουνιορα. :(

Τζουνιορα θα σου πω ενα μυστικο .

Το παρακατω το αποστηθιζεις. ΠΑΠΑΓΑΛΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΑ.

Τζουνιορα Τεταρτη θα σε ρωτησω, κανονισε να εχουμε ομορφιες α λα Μπαγιεβιτσικοι-Αντιμπαγιεβιτσικοι.



:s_bye :s_bye :s_bye
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#581584 Δεν μπήκαμε ποτέ στον τελικό. Πραγματικά δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό.Καλές οι θεωρίες G ίσως συμφωνήσω με κάποιες από αυτές αλλά δε νομίζω ότι πρέπει να είσαι η Liverpool για να κερδίσεις αυτόν τον Μπαοκ. Τον Μπαοκ των εβδομήντα εκατομυρίων ευρώ σε βρώμικα ρούβλια. Τον Μπαοκ που έπρεπε να είχε αποκλειστεί υπό ΚΣ στα προηιτελικά από τον Νιόνιο. Απλά δεν μπήκες ποτέ να παίξεις, δεν εμφανίστηκες ποτέ στο γήπεδο.
Τώρα ψυχραιμία, αυτοκριτική, ψηλά το κεφάλι. ΑΕΚ είμαστε.

Υγ:Στην Ελλάδα σωτηρία δεν υπάρχει. Και με var και χωρίς var αυτός που πρέπει θα κερδίσει... :(
Άβαταρ μέλους
By g8777
#581588 Να σου υπενθυμισω Τζουνιορα οτι "αυτος" ο ΠΑΟΚ πηρε νταμπλ αηττητος Τζουνιορα. Τωρα αν εσυ θες ΠΑΛΙ, ΠΑΛΙ να στρουθοκαμηλισεις με ρουβλια, νιονιους κλπ fine by me. Αυτα ελεγαν και οι γαβροι στον εαυτο τους τα πετρινα χρονια. :iconcool:

Απλα να σου υπενθυμισω οτι το πρωτο πραγμα που οφειλει ενας οργανισμος να κανει για να ξεκολλησει απο τον πατο του βαρελιου ειναι να δει καταματα την αληθεια, οσο και να μην του αρεσει.

Τεταρτη ειπα; Καντο Παρασκευη, εχουμε δυσκολο δρομο βλεπω. :innocent:
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#581598 Τα έχουμε χιλιοματαξαναπεί για τον Μπαοκ φέτος, το 'αήττητο' κλπ και βαριέμαι. Αντιπαρέρχομαι στην αναφορά για τους γαβρους με το να σου υπενθυμίσω ότι και ο γαβρος τις χρονιές της παντοκρατορίας και των σερί πρωταθλημάτων που όλοι φώναζαν για παράγκες ΕΙΧΕ την καλύτερη ομάδα, είχε τους καλύτερους παικτες.
Αυτό που με πείραξε εμένα σαν ΑΕΚ ήταν ότι σε ένα ματς έπρεπε να δώσουν τη ψυχή τους φέτος για να σώσουν στοιχειωδώς μια χαμένη χρονιά και δεν το έκανε κανένας. Ένα ματς ήταν και θα λυτρώνονταν όλοι. Ανύπαρκτος Σιμόες, άφαντος Μάνταλος, λίγος Κρίστισιτς, άψυχος Μπακασέτας.
Λάθος και το έλεγα από την αρχή η μη χρησιμοποίηση Γαλανόπουλου βασικό.
Τελευταία επεξεργασία από junior gt και 12 Μάιος 2019, 11:30, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By g8777
#581601 Ενα ματς δλδ θα καλυπτε τη σαπιλα ;

ΟΚ. Θα αργησουμε πολυ, ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ τζουνιορα να ξαναδουμε κουπα. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#581606 Ο ΠΑΟΚ δεν πήρε νταμπλ αήττητος. Στο κύπελλο έχασε από Παναχαικη αν δεν κάνω λάθος.

.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#581607 Ωρε G ποια σαπίλα? Το διάβασες ΠΑΠΑΓΑΛΙΑ αυτό που ανέβασες ?
Για σαπίλα μιλάει ?
Άβαταρ μέλους
By g8777
#581612 Στα δικά μου κιτάπια Τζούνιορα όταν θες να λέγεσαι ΗΓΈΤΗΣ αναλαμβάνεις τις ευθύνες σου, είσαι ο πρώτος που θα βγει μπροστά.
Τουναντίον όταν για τα πάντα φταίνε οι αυλικοί και ΟΙ ΑΧΆΡΙΣΤΟΙ κοπριτες , ΠΆΝΤΑ , δεν υπάρχει καταλληλότερη λέξη για το βασίλειο της Δανιμαεκρκιας.
Θες απόδειξη;

Κοίτα λοιπόν τα διορθωτικά μέτρα του Νιάου ενόψει νεας σαιζόν. Φταίνε οι παίκτες Τιγρουλη; Ε τότε πάρε παίκτες για πρωτάθλημα.
Λίγος ο κοουτς; Φέρε κοουτς. :iconcool:

Κάτι μου λέει βέβαια ότι θα είναι ΑΚΡΙΒΟΊ, ΧΑΛΆΕΙ ΤΟΥ ΦΙΡΜΙΝΙΟ, ΠΑΡΆΛΟΓΕΣ ΌΙ ΑΠΑΙΤΉΣΕΙΣ ΤΟΎ ΣΑΛΑΧ, ΠΕΤΑΜΈΝΑ ΛΕΦΤΆ ΓΙΑ ΕΛΛΆΔΑ Ο ΡΟΥΝΑΛΝΤΟΥ. :iconcool:

Ξέρει ο δημοσιογραφικός κλοιός από τέτοια, μαθημενοι είναι τόσες δεκαετίες. :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#581650 Ωρε G δε διαφωνώ με αυτά που λες.
Αυτό όμως δεν είναι σαπίλα. Είναι μια συγκεκριμένη πολιτική όπως λέει και το άρθρο του συντρόφου που ανέβασες. Μπορεί κάποιος να διαφωνεί, μπορεί να συμφωνεί αλλά δεν είναι σαπίλα.
Εάν θες τη γνώμη μου όπως έχω ξαναπεί δεν είμαι υπέρ της πολιτικής 'δώσε φράγκα μπάρμπα' να πάρουμε παίκτες. Διότι πολύ απλά εάν τα λεφτά που ξοδεύεις για να πάρεις παίκτες είναι πολύ περισσότερα αυτών που θα βγάλεις, γίνεσαι αυτόματα όμηρος αυτού που τα βάζει. Και επειδή τα έχω περάσει στο παρελθόν δε θέλω ποτέ ξανά να πηγαίνω στην Τρίγλια Ραφήνας να δω την ομάδα μου, ούτε πολύ περισσότερο θέλω να γίνω σφουγγοκωλάριος και γλύφτης του κάθε λαθρέμπορου και απατεώνα όπως είναι οι γαύροι Βορρά και Νότου, ούτε πολύ πιο περισσότερο θέλω να γίνω όμηρος της κάθε κυβέρνησης για να μου χαρίσει τα χρέη ή να μου δώσει πρωτάθλημα με άλλα ανταλλάγματα... :whistlink: όπως είναι τώρα οι γαύροι του Βορρά και θα είναι αύριο οι γαύροι του Νότου.
Αντιθέτως είμαι υπέρ μιας πιο ορθής πολιτικής με συγκεκριμένο πλάνο, με έμφαση στο σκάουτινγκ και στις ακαδημίες γιατί τα λεφτά και η υγιής ανάπτυξη στις ομάδες ειδικά στις ελληνικές που δεν έχουν ακριβό brand name να πουλήσουν, από κει θα έρθουν.
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#581749
gianik έγραψε:Ο ΠΑΟΚ δεν πήρε νταμπλ αήττητος. Στο κύπελλο έχασε από Παναχαικη αν δεν κάνω λάθος.

.


Από τον Πανιώνιο στη Ν.Σμύρνη 2-1 για την ιστορία...
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#581805 έχει δίκιο ο gianik, χάσαμε κ απο Παναχαική

μας έγραψε κ το BBC , καλό άρθρο , ωραία κ τα σχόλια , νταξ , κάθε πρωτάθλημα με τις ιδιαιτερότητες του :shifty:

https://www.bbc.com/sport/football/47319111
Άβαταρ μέλους
By gianik
#581861 :lol: καλά το θυμόμουν...





@junior
πάει ο Ιθπανοθ;;;;Από το πρωί βγαίνουν τα non paper ότι υπάρχει θεματάκι... :iconcool:
Ετσι δεν γίνεται δουλειά πάντως , κάθε χρόνο κ προπονητή..
Πάτε για Μιλόγεβιτς;
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#581868 Ειναι αυτο που λεει ο Τζι και για πρωτη φορα στη ζωη του εχει δικιο. :help: :omg: :s_whiteflag
Δε γινεται ολο οι αλλοι να φταινε και να ψαχνουμε αποδιοπομπαιους τραγους να ταισουμε το ποπολο σανο.
Το ειπα και πριν. Τωρα θελει ψυχραιμια, υπομονη και καθαρο μυαλο...