Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#580688 Ο Μέσι ήταν είναι και θα είναι μάγος της μπάλας once in a lifetime. Αλλά οι ηγέτες της μεγάλης Μπάρτσα ήταν ο Πουγιόλ, ο Τσάβι κι ο Ινιέστα και αυτοί δεν υπάρχουν. Ο Πικέ είναι ανέκδοτο για ηγέτης
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#580712 Θα συμφωνησω με τον συντροφο :inlove: και αμπαλο :whistlink: κατα τα αλλα Corto οσο αφορα στην ποιοτητα και την μπαλαρα που ξερει ο Μεσι. Ο θεος τον εφτυσε και τον εκανε την μεγαλυτετη παικτουρα και μπαλαδορο.
Εβλεπα τα highlights τωρα γιατι στον αγωνα ημουνα στα περα αμπελια που λενε στο χωριο μου εκστασιασμενος απο την ασηκωτη φανελα της μεγαλης Λιβερπουλ και δεν μπορουσα να κρινω. Ο κοντος ητανε ολη η Μπαρτσα. Εβγαλε τεσσερα παρε βαλε εκανε τρια τεσσερα σουτ που απο τυχη δεν μπηκανε και με το που επαιρνε τη μπαλα ετρεμε το φιλοκαρδι σου. Καθε αλλο παρα εξαφανιστηκε που λενε μερικοι. Αν ειχε βαλει στο φαουλ το γκολ απο την ιδια ακριβως θεση που το εβαλε στη Βαρκελωνη, ολοι θα ειχαν κρυφτει στις τρυπες τους. Τεραστιος παικτης που εχει παρει απο το χερακι τη Μπαρτσα οι οποια οσες επιτυχιες εχει στην Ευρωπη με το Μεσι, εχει λιγοτερες απο τις μισες στην υπολοιπη ιστορια της.
Γενικως δειχνει κατα τη γνωμη μου τεραστια αμπαλοσυνη ή εμμονη να περιμενει κανεις απο μια αποτυχια της ομαδας η οποια μπορει να ειναι εντελως τυχαια στη μπαλα, να κρινει ενα παικτη ή ενα προπονητη.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#580717
junior gt έγραψε:Γενικως δειχνει κατα τη γνωμη μου τεραστια αμπαλοσυνη ή εμμονη να περιμενει κανεις απο μια αποτυχια της ομαδας η οποια μπορει να ειναι εντελως τυχαια στη μπαλα, να κρινει ενα παικτη ή ενα προπονητη.


Στους κομπλεξικους βαζελους παραπάνω πέστο που είδαν φως και μπήκαν. :roll:

Βγάλαμε λίγο τον Βαλβέρδε. Και το λένε οι οπαδοί ομάδας που είχε για προπονητή Στραματσονι, Μαλεζάνι, Μαρκαριάν και Μουνιόθ. :s_whiteflag :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#580724
elteo έγραψε:
junior gt έγραψε:Γενικως δειχνει κατα τη γνωμη μου τεραστια αμπαλοσυνη ή εμμονη να περιμενει κανεις απο μια αποτυχια της ομαδας η οποια μπορει να ειναι εντελως τυχαια στη μπαλα, να κρινει ενα παικτη ή ενα προπονητη.


Στους κομπλεξικους βαζελους παραπάνω πέστο που είδαν φως και μπήκαν. :roll:

Βγάλαμε λίγο τον Βαλβέρδε. Και το λένε οι οπαδοί ομάδας που είχε για προπονητή Στραματσονι, Μαλεζάνι, Μαρκαριάν και Μουνιόθ. :s_whiteflag :s_rofl


Νιαου:
https://youtu.be/QpVp2zrLOgA
Άβαταρ μέλους
By elteo
#580729
junior gt έγραψε:
elteo έγραψε:
junior gt έγραψε:Γενικως δειχνει κατα τη γνωμη μου τεραστια αμπαλοσυνη ή εμμονη να περιμενει κανεις απο μια αποτυχια της ομαδας η οποια μπορει να ειναι εντελως τυχαια στη μπαλα, να κρινει ενα παικτη ή ενα προπονητη.


Στους κομπλεξικους βαζελους παραπάνω πέστο που είδαν φως και μπήκαν. :roll:

Βγάλαμε λίγο τον Βαλβέρδε. Και το λένε οι οπαδοί ομάδας που είχε για προπονητή Στραματσονι, Μαλεζάνι, Μαρκαριάν και Μουνιόθ. :s_whiteflag :s_rofl


Νιαου:
https://youtu.be/QpVp2zrLOgA


Γράφεις 2 σωστές κουβέντες και μετά μου το ξαναγυρίζεις στο ......

Άστο να πάει στο διάολο. Μιλάμε τώρα ή βήχουμε;
Άβαταρ μέλους
By skous
#580757
elteo έγραψε:
junior gt έγραψε:Γενικως δειχνει κατα τη γνωμη μου τεραστια αμπαλοσυνη ή εμμονη να περιμενει κανεις απο μια αποτυχια της ομαδας η οποια μπορει να ειναι εντελως τυχαια στη μπαλα, να κρινει ενα παικτη ή ενα προπονητη.


Στους κομπλεξικους βαζελους παραπάνω πέστο που είδαν φως και μπήκαν. :roll:

Βγάλαμε λίγο τον Βαλβέρδε. Και το λένε οι οπαδοί ομάδας που είχε για προπονητή Στραματσονι, Μαλεζάνι, Μαρκαριάν και Μουνιόθ. :s_whiteflag :s_rofl


Εεεεεεεερνεσυο Βαλβεεεεερδε


< >
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#580759 Βαριά φανέλα η Τότεναμ. :s_tongue

Κοίτα που στον τελικό θα είμαστε με τους κωλοκόκκινους ρε γαμώτο. Θα πάρουμε Europa και δε θα το χαρουμε :rant:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#580761 Τζούνιορα μα τη μπαναγια αν χαθεί η κούπα απο ΠΟΤΣΕΤΙΝΟ


ΠΑΡΆΤΑ ΤΑ

:rant:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#580764 Τι καύλα θεέ μου. Και χθες και σήμερα.
Χύσαμε ποτάμια
δακρύων χαράς.
Συγκινήσεις που μόνο το ποδόσφαιρο μπορεί να προσφέρει.
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#580766 Πριαπισμός :metalo:

τα λέγαμε κ για τον Αίαντα Μανθόπουλο

georgetz έγραψε:Ωραία παίζει ο Άγιαξ μέση-μπροστά,φοβερή ταχύτητα , πίσω όμως είναι για κλάματα :vava:
Άβαταρ μέλους
By Γιώργης
#580767 Τελικός ch.l. ημίχρονο 0-3/τελικό 4-3, πρώτοι εδώ :iconcool:

Εικόνα