Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By soch
#527488
Scotch έγραψε:Τέλεια!

Η πλάκα είναι που τελικά μάλλον θα πάω με δύο φίλους. Ο ένας celtic κι ο άλλος rangers. Θα έχει ενδιαφέρον να δούμε πού θα καθίσουμε τελικά και ποιος θα φάει τις περισσότερες

Σε ζηλεύω, έχει πολύ ωραία ατμόσφαιρα στο paradise.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=363&v=8sf711rNtc4

Στον… Παράδεισο η ΑΕΚ θα ζήσει μία Κόλαση!

Είναι ένα μέρος, όπου έχει προσκυνήσει η Μπαρτσελόνα, η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και η παλιά καλή Μίλαν. Μα δεν είναι αυτό το ζητούμενο μας. Το θέμα είναι τι επίδραση έχει αυτή η έδρα στα καλοκαιρινά ευρωπαϊκά προκριματικά. Το πόρισμα είναι εντυπωσιακό. Από το 2010 μέχρι σήμερα, η Σέλτικ έχει δώσει 20 εντός έδρας παιχνίδια για τα προκριματικά των ευρωπαϊκός διοργανώσεων και ο απολογισμός είναι τρομακτικός για την ΑΕΚ. Οι Κέλτες μετρούν 18 νίκες και σαν στατιστικό λάθος υπάρχει μία ισοπαλία (0-0 πέρυσι με την Ρόζενμποργκ) και μία ήττα το 2014 από την Μάριμπορ με 0-1. Όσο για τα τέρματα; 49-9 υπέρ των Σκωτσέζων!
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#527583 Μήπως πάω και στο αεροδρόμιο να υποδεχτώ την ομάδα; Να πάρουν αυτόγραφα τα παιδιά και να φωτογραφηθούμε με τους παίχτες;

Ξέρουμε τι ώρα φτάνει η πτήση; Τα παιδιά φαντάζομαι πληρώνουν κανονικά; :hmmm:

< >
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#527985 Ζηλεύω :inlove: Να περάσεις ωραία, να χορτάσεις μπάλα και με ένα καλό αποτέλεσμα πρόκρισης για την ΑΕΚάρα :yahoo:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#527987 Επειδή είναι Ευρωπαϊκή η βραδιά σήμερα και δεν πάμε για το αποτέλεσμα αλλά για να χαρούμε τη συμμετοχή :shifty: , εγώ έκλεισα να το δω εδώ το ματσάκι.

Και για να μη μας φάει ο πολύς πολιτισμός...γαμώ και τη Σέλτικ και όλη τη Σκοτία. :x



(έχει και γενέθλια σήμερα ο Μεγάλος)
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#528008 Βρήκα τον άνθρωπο της ΑΕΚ κάπου στη reception του ξενοδοχείου να προσπαθεί να πείσει μια Σκωτσέζα, που ήρθε να αγοράσει δύο εισιτήρια (rangers θα υποστήριζε), ότι δεν είναι απαραίτητο να είναι συνεχόμενα. Αυτή του έλεγε ότι θέλει να είναι συνεχόμενα για να καθίσει δίπλα-δίπλα με τον φίλο της, ο άλλος της έλεγε "this is Greece, you sit wherever you like" και κάτι τέτοια ωραία. Ρόμπα γίναμε πάλι. Μετά έβγαλε στους υπόλοιπους ένα ωραίο λογύδριο, περί μη αναγκαιότητας αρίθμησης θέσεων, και τι κατάντια είναι αυτή στο ΟΑΚΑ, κλπ, κλπ. Ε, όταν ήρθε η σειρά μου ζήτησα κι εγώ αριθμημένες

Άντε, μ' ένα καλό αποτέλεσμα σήμερα!
Thnx Dodger!

< >
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#528016 Σ' αυτόν στ' αριστερά μοιάζει (στο πιο αδυνατισμένο και γερασμένο). Στον δεξιά με τίποτα.

< >
Άβαταρ μέλους
By soch
#528024 Εντεκάδα (η ΑΕΚ θα ξεκινήσει με 4-4-1-1):
Μπάρκας
Μπακάκης, Λαμπρόπουλος, Οικονόμου, Χουλτ
Μπακασέτας, Σιμόες, Άλεφ, Μπογέ
Κλωναρίδης
Λιβάγια

Πάμε γερά!
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#528026 Μου στέλνει στα μεσσεντζέρια φίλος αεκιτζής με σαφή συμπάθεια προς τον κύριο μπογέ.

Για να δούμε τί βλέπει. :hmmm: