Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#574465
melos86 έγραψε:Αυτο που δεν καταλαβαινει κανενας απο εσας ειναι οτι εμεις τα ΠΑΟΚτσακια δεν γιναμε ΠΑΟΚ για τα πρωταθληματα!

Tι ειπες τωρα!!!!!!! :lol:

Ενω ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΟΙ οι αλλοι εγιναν αυτο που εγιναν για τους τιτλους! Οπως οι Πανιωνιοι, οι Ηρακληδεις και παει λεγοντας :lol:

Δεν λεω για Ολυμπιακους γιατι αυτοι σιγουρα ηξεραν οτι καποια μερα θα ερθουν οι Κοσκωτας, Σαλιαρελλης, Κοκκαλης, Μαρινακης να κανουν παραγκες και λαμογιες να παιρνουν τιτλους. Τετοια λαμογια ολοι τους :lol:

Δεν εγιναν αυτο που εγιναν επειδη καποιος φιλος, συγγενης τους πιπιλαγε το μυαλο. Στα 7-8-9 ξερανε απο ξενιτια, φτωχια, μαραζι και δεν συμμαζευεται!

:s_hang :s_hang
Άβαταρ μέλους
By melos86
#574473
Deleted User 1 έγραψε:Ειπε ο οπαδος της δευτερης(!) σε πρωταθληματα ομαδας της Θεσ/κης!

Εγω σε αυτο απαντησα!

Δεν ειμαι παοκ για να περασω σε τιτλους αλλες ομαδες της πολης μου, της χωρας μου η της Ευρωπης... Δεν με ενδιαφερει!!
Οταν δεν εχεις επιχειρηματα για το ποιόν της ομαδας που υποστηριζεις τοτε καταφευγεις σε αριθμους τιτλων και δεν ειναι τυχαιο οτι ειναι η καραμελα ολων των γαυρων αυτο! Τωρα τελευταια εγινε και των αριανων που πηραν κατι τιτλους πριν απο 60 χρονια γιατι και των χανουμιων απο οτι φαινεται!

Και μην μου πει καποιος οτι δεν εγιναν ενα σκασμο κοσμου αριανοι την δεκαετια του 90 για τα κυπελλα του γκαλη η ολυμπιακοι τα τελευταια 20 χρονια για τα "πρωταθληματα". Οι τιτλοι μαζευουν κοσμο, αυτο ειναι αδιαμφισβητητο!
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#574476 Ολόκληρο αφηγηματικό παραμύθι έχετε φτιάξει και έχετε βάλει να το πιπιλάνε όσοι μιλάνε Ελληνικά, Ρώσικα και Ρουμάνικα από Λαμία και πάνω και κατά τα άλλα δε σας νοιάζουν οι τίτλοι! :lol:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#574479
Geo f1 έγραψε:Στο ποδοσφαιρο Παο
Στο μπασκετ Αρης

Κατι φιλοι μου...


^ Φάση με ανώμαλους δε μιλάω. :lol:
Μία είναι η ομάδα μας σε όλα τα σπορ. Από 'κει και πέρα υπάρχουν μόνο συμπάθειες. Κι εγώ π.χ. συμπαθώ Απόλλωνα, ΑΕΚ και Μπαρτσελόνα, αλλά δεν "είμαι" καμία από αυτές.

Αυτή η πατάτα με τα προπολεμικά αρειανά (και όλα τα υπόλοιπα) πρωταθλήματα πρέπει κάπου να σταματήσει.
Από 1959 και δώθε έχει νόημα, άρα ο ΠΑΟΚ ήδη είναι η μόνη ομάδα της πόλης του με πρωταθλήματα.
Άβαταρ μέλους
By melos86
#574510
Deleted User 1 έγραψε:Ολόκληρο αφηγηματικό παραμύθι έχετε φτιάξει και έχετε βάλει να το πιπιλάνε όσοι μιλάνε Ελληνικά, Ρώσικα και Ρουμάνικα από Λαμία και πάνω και κατά τα άλλα δε σας νοιάζουν οι τίτλοι! :lol:

Και που εισαι ακομα κουλα... Εχει γλεντι απο εδω και εμπρος!!
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#574512
melos86 έγραψε:Δεν πειραζει ομως, η ιστορια τα γραφει ολα και ξεγυμνωνει αργα η γρηγορα τους παντες!

Και φυσικά η ιστορία γράφει ότι με δήλωση της ομάδας εμπιστευτήκατε τον μόνο δικαστή που σας δικαίωσε ξημερώματα πριν το παιχνίδι της Τούμπας, ο οποίος φυσικά (και πάλι) σας ευνόησε στην απόφασή του για τα γεγονότα: σας επέτρεψε να αγωνιστείτε στο φετινό πρωτάθλημα. Σε οποιοδήποτε άλλο δευτεροκοσμικό πρωτάθλημα και άνω, θα είχατε φάει ban τριετίας.
Για το δε αποτέλεσμα του αγώνα, αποφάσισε ο άρχων του διαιτητής εντός αγωνιστικού χώρου. Ποιο σημείο ακριβώς δυσκολεύεστε να καταλάβετε; Η Δικαιοσύνη ασχολήθηκε μόνο με τον ΠΑΟΚ, τι σχέση έχει η δικαιοσύνη με την ΑΕΚ, τον αγώνα και το πρωτάθλημα; :innocent:
Άβαταρ μέλους
By pro
#574516
melos86 έγραψε:Αυτο που δεν καταλαβαινει κανενας απο εσας ειναι οτι εμεις τα ΠΑΟΚτσακια δεν γιναμε ΠΑΟΚ για τα πρωταθληματα!


Αυτό που κυρίως δεν καταλαβαίνει κανένας από μας είναι γιατί είστε ΠΑΟΚτσήδες και όχι ΠΑΟΚτζήδες και γιατί έχετε αρχίσει ομαδικά να χρησιμοποιείτε τον γελοίο νεολογισμό "ΠΑΟΚτσάκια".
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#574545 Για τον ίδιο (βαθύτερο) λόγο που οι αντίστοιχοι νότιοι είναι γάβροι. Για να νοιώθουν πιο άνετοι και πιο δυνατοί μέσα σε έναν όχλο. Συγνώμη "υπέροχο λαό" ήθελα να πω :lol:
Άβαταρ μέλους
By melos86
#574570
JarnoT έγραψε:σας επέτρεψε να αγωνιστείτε στο φετινό πρωτάθλημα. Σε οποιοδήποτε άλλο δευτεροκοσμικό πρωτάθλημα και άνω, θα είχατε φάει ban τριετίας.

Θα το ηθελες πολυ αυτο,ε?
Δεν θα σε χαλουσε και μια χαρτινη δευτερη θεση στο πρωταθλημα,ε? Εξοδο τσου λου και τα σχετικα... Με την αξιαΧΑχΑχαχαχΑχαΧαα και τον ιδρωταΑΧΑΧχαχαΧΑΧαχΑαΧχαχΑΧαΧαχαΧα σας!
Λιγη τσιπα ρε ντροπες, μην εκτιθεστε ετσι!
Άβαταρ μέλους
By Chris
#574571 Διαβαζω διαβαζω και δεν μπορω να καταληξω σε τι σιχαινομαι περισσοτερο, τον πρωτο ενικο στα αθλητικα, ή τον β πληθυντικο σε αθλητικα και πολιτικη :hmmm:


< >
Τελευταία επεξεργασία από Chris και 03 Απρ 2019, 20:11, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά