Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#14095
giannik1977 έγραψε:Οι μπαγασηδες πηρα τηλ δεν κανουν προσφορα για τους ηδη υπαρχοντες συνδρομητες..


E, βέβαια, γιατί να τους νοιάζει να διατηρήσουν τους συνδρομητές; Αφού οι στόχοι και τα bonus τίθενται πιο εύκολα με νέες συνδέσεις. :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#15365
Asimov έγραψε:Σε 2-3 περιπτώσεις που ξέρω, έδωσαν έτσι το δεκάρικο, με συνοπτικές διαδικασίες.

Done!
Ειχε ληξει η δεσμευση μου απο 20/8 και μου ηρθε χαρτι να προπληρωσω αν θελω παλι τα €149 (και οχι 179 που το δινουν φετος) για τον επομενο χρονο, τους ειπα οτι ειναι ακριβο και θα αλλαξω παροχο και μου εδωσαν το 10/μηνα για παντα.
Ητοι €39,9/μηνα 3play+novasports και 12ωρες κινητα. Το ΗD δεν μου το εδινε :s_mad
:s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By gianik
#15767 1η φορα το ακους αυτο κ σου φαινεται αστειο; τοσα χρονια πολλες ομαδες σταματουσαν στο goodys στο Κιατο κ σε αλλα σημεια..
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#15775
kovathe έγραψε:http://www.contra.gr/Columns/contra-epithesi/panathinaikos/giortasan-sta-goody-s-ta-genethlia-toy-stil-photos.3048160.html
:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl

ρε τους βαζέλες. τι ξεφτίλα είναι αυτή! :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#15824 Δεν νομίζω να χρειάζεται να βάζουμε το κάθε τι απλά για να προκαλεσουμε.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#15847
giannik1977 έγραψε:1η φορα το ακους αυτο κ σου φαινεται αστειο; τοσα χρονια πολλες ομαδες σταματουσαν στο goodys στο Κιατο κ σε αλλα σημεια..


Για κατούρημα, όχι για να γιορτάσουν γενέθλια :s_tongue Άσε που στην ΑΕΚ, σταματήσανε στο Κιάτο για να παίξουν ξύλο οπαδοί vs ex-prince :s_wink

NickTG έγραψε:Δεν νομίζω να χρειάζεται να βάζουμε το κάθε τι απλά για να προκαλεσουμε.


Άσε μας ρε φίλε :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#15982
giannik1977 έγραψε:1η φορα το ακους αυτο κ σου φαινεται αστειο; τοσα χρονια πολλες ομαδες σταματουσαν στο goodys στο Κιατο κ σε αλλα σημεια..

E ναι ρε συ, πρωτη φορα τ'ακουω.
Τι ομαδες σταματουσαν, Γ' εθνικης, ερασιτεχνικου ισως?
Ο αλλος πηγε να κερασει για τα γεννεθλια στα Goodys?? :s_laughat
Τοσο φτηνια και αφραγκια εχει πεσει? :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By Silberpfeil
#17917 Η City πηγαίνει για μεγάλα πράγματα - ξανά! :s_rofl
Το τελείωμα του Τότι... :s_roses
Ματσάρα στο Παρίσι :metalo:
Ο Μουνίρ εκτός από ταλέντο έχει και ποδοσφαιρικό θράσος! :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#17929
Silberpfeil έγραψε:Ο Μουνίρ εκτός από ταλέντο έχει και ποδοσφαιρικό θράσος! :s_thumbsup

Από τους χειρότερους του γηπέδου χθες. Καλύτερα να μην τον έβαζε.

Όλα τα λεφτά η φάτσα του Ιμπραίμοβιτς στην κερκίδα. Βλαστημούσε που δεν μπορούσε να παίξει να ξεκωλιάσει αυτή την άθλια αμυντικά ντοπαλόνα.
Ειδικά εκεί σε κανα 3-4 φάσεις του Καβάνι (που τα σκάτωσε μεγαλοπρεπώς) άνετα θα είχε καρφώσει 1-2 μπαλάκια ο Σουηδός.



Μη δείτε το βίντεο. Απλά ακούστε την περιγραφή. Αν δεν εκσπερματώσετε, δεν αγαπάτε το ποδόσφαιρο..

OMG, an insane goal. I've just seen the most insane goal i 've ever seen on a football pitch. Incredible, incredible Zlatan Ibrahimovic. World class.... Oh my days, Zlatan Ibrahimovic i wanna go give you a man hug. That is a beautiful game, played in a beautiful way. Oh my days what a finish i have seen again. :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Silberpfeil
#17934 Χθες μπορεί να ήταν κακός αλλά για το "αύριο" μιλώντας νομίζω έχει όλα τα προσόντα να γίνει σπουδαίος ποδοσφαιριστής.
Όσο για την αθλιότητα της άμυνας της Μπάρτσα συμφωνώ 100% και τείνω να το υπερβώ (αλα Αλόνσο).
Είσαι κατά κάποιο τρόπο φιλικά προσκείμενος προς τους Βαυαρούς; :s_smile

EDIT: Και τον πρόεδρα πως τον έχεις σε τόσο μεγάλη φώτο; :oops:
EDIT': Δεν βρίσκω τον δημοσιογράφο καθόλου αντικειμενικό πάντως στην περιγραφή του. Αν ο Ίμπρα αξίζει μια αγκαλίτσα τότε ο Χαρτ δικαιούται φιλί!
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#17961
Silberpfeil έγραψε:Δεν βρίσκω τον δημοσιογράφο καθόλου αντικειμενικό πάντως στην περιγραφή του. Αν ο Ίμπρα αξίζει μια αγκαλίτσα τότε ο Χαρτ δικαιούται φιλί!

Δυσκολα μπορεί να γίνει πιο μίζερο σχόλιο σε τέτοια υπεργκολάρα