Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#494343 έχεις δίκιο είναι πολύ off topic, αν θες το συζητάμε αλλού απλά για να κλείσω η αλήθεια είναι κάπου στη μέση και ανάλογα για ποιους μιλάμε δεν γίνεται να γενικολογούμε

εγώ πάντως με αυτά τα λίγα που κατανοώ θα έφευγα τρέχοντας και ας έχω φτάσει να μην μπορώ να καταπιώ για καμιά βδομάδα από τραυματισμό στο λαιμό
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#494346
QsisVTS έγραψε:έχεις δίκιο είναι πολύ off topic, αν θες το συζητάμε αλλού απλά για να κλείσω η αλήθεια είναι κάπου στη μέση και ανάλογα για ποιους μιλάμε δεν γίνεται να γενικολογούμε

εγώ πάντως με αυτά τα λίγα που κατανοώ θα έφευγα τρέχοντας και ας έχω φτάσει να μην μπορώ να καταπιώ για καμιά βδομάδα από τραυματισμό στο λαιμό

καλα ναι εγω απλα ξεκινησα λεγοντας πως δεν μου αρεσει τετοιου ειδους σωματα :lol:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#494348 εγώ θα ψηνόμουν να μπορώ να γίνω 150 κιλά, αλλά δεν γίνεται και 100 με χίλια ζόρια μένω και όχι όπως θα πρεπε
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#494353
QsisVTS έγραψε:εγώ θα ψηνόμουν να μπορώ να γίνω 150 κιλά


Εννοείς να είχες +20 πόντους ύψος ή στο υφιστάμενο σασί;
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#494361
cabala10 έγραψε:new york times απο την χωρα που στο τεξας ειναι νομιμο να κυκλοφορεις με σπαθι 1.6 μετρα
Ναι, τι;
Εικόνα
Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από kubiak και 13 Μαρ 2018, 14:13, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By pro
#494362 Οταν ημουν πιτσιρικας, ειχα παει διακοπες ροδο, κι ετυχε να δεσει την ιδια περιοδο το αεροπλανοφορο σαρατογκα. Μας λεει ενας ντοπιος, τα ναυτακια ψοφανε για καυγα, αλλα μη μασατε, ειναι φουσκωτοι αλλα με μια μπουνια ξεφουσκωνουνε. Οταν κατεβηκαν τα ναυτακια τα ζουμπουρλουδικα και ειδαμε κατι ντουλαπες τριφυλλες, καθε σκεψη για μπουνιες πηγαν περιπατο (οχι οτι ψαχνομασταν, αλλα λεμε τωρα).
Αυτος ειναι κυριως ο λογος της συγκεκριμενης σωματοδομης, να κοβει τον αερα. Ολοι τετοιους εχουν, και ο Μαρινακης, και ο Πατερας παλιοτερα και ο dpg, κλπ. Εννοειται οτι δεν ειναι απλα κρεατα, οι περισσοτεροι ειναι παλαιστες, και εννοειται οτι εχουν και οπλα και πιθανοτατα δεν θα κωλωσουν να τα χρησιμοποιησουν. Ανικητοι δεν ειναι, ενας αποφασισμενος τυπακος με οπλο μπορει να τους βγαλει οφ. Επισης ενας πυγμαχος σε παρομοια κιλα, κοκ. Αλλα να λεμε οτι ενας τυπος που ξερει κραβ μαγκα τους εχει για πρωινο ειναι επιστημονικη φαντασια.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#494399 http://to10.gr/podosfero/superleague/17 ... agram-pic/
Για να μην παραμυθιαζόμαστε... :whistlink:
Σε ρίξανε στην προπαγάνδα κι έγινες κομπλεξικός, :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: γιός...
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#494404
pro έγραψε:Οταν ημουν πιτσιρικας, ειχα παει διακοπες ροδο, κι ετυχε να δεσει την ιδια περιοδο το αεροπλανοφορο σαρατογκα. Μας λεει ενας ντοπιος, τα ναυτακια ψοφανε για καυγα, αλλα μη μασατε, ειναι φουσκωτοι αλλα με μια μπουνια ξεφουσκωνουνε. Οταν κατεβηκαν τα ναυτακια τα ζουμπουρλουδικα και ειδαμε κατι ντουλαπες τριφυλλες, καθε σκεψη για μπουνιες πηγαν περιπατο (οχι οτι ψαχνομασταν, αλλα λεμε τωρα).
Αυτος ειναι κυριως ο λογος της συγκεκριμενης σωματοδομης, να κοβει τον αερα. Ολοι τετοιους εχουν, και ο Μαρινακης, και ο Πατερας παλιοτερα και ο dpg, κλπ. Εννοειται οτι δεν ειναι απλα κρεατα, οι περισσοτεροι ειναι παλαιστες, και εννοειται οτι εχουν και οπλα και πιθανοτατα δεν θα κωλωσουν να τα χρησιμοποιησουν. Ανικητοι δεν ειναι, ενας αποφασισμενος τυπακος με οπλο μπορει να τους βγαλει οφ. Επισης ενας πυγμαχος σε παρομοια κιλα, κοκ. Αλλα να λεμε οτι ενας τυπος που ξερει κραβ μαγκα τους εχει για πρωινο ειναι επιστημονικη φαντασια.

σαρατογκα? μα ποσο εισαι ? :inlove: :lol:
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#494411 Λυπάμαι πάρα πολύ για αυτό που έγινε. Σαφώς δεν είχα δικαίωμα να βγω στον αγωνιστικό χώρο κατ'αυτόν τον τρόπο.

Η συναισθηματική αντίδραση μου έχει προκληθεί από την γενικευμένη αρνητική κατάσταση, που επικρατεί στο ελληνικό ποδόσφαιρο τον τελευταίο καιρό και από το σύνολο των απαράδεκτων, μη αθλητικών γεγονότων, που έλαβαν χώρα προς το τέλος του αγώνα ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: τις ενέργειες του διαιτητή και του επόπτη (γκολ – οφσάιντ – γκολ), την διακοπή του αγώνα, τις διαμαρτυρίες και την είσοδο μέσα στον αγωνιστικό χώρο δεκάδων ανθρώπων και των δυο ομάδων.

Όλα αυτά θα μπορούσαν να δημιουργήσουν έκρυθμη κατάσταση στο γήπεδο και ο μοναδικός στόχος μου ήταν να προστατεύσω δεκάδες χιλιάδες φιλάθλων του ΠΑΟΚ από προβοκάτσιες – συμπλοκές – ανθρώπινα θύματα.

http://www.sport24.gr/football/omades/P ... 19868.html

savidis confirmed as the main cast for the new rambo
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#494417
cabala10 έγραψε:
QsisVTS έγραψε:για απλό ξύλο όμως είναι μάλλον ανίκητος

ουτε καν καποιος που ξερει λιγο Krav maga θα τον στειλει να βλεπει μικι μαους κλασσικος τυπας "skip leg day
Εικόνα

Νομίζω ότι ο συγκεκριμένος είναι δάσκαλος krav maga
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#494420
Deleted User 1 έγραψε:
Edit, mod


:twisted:

Στις συνοικίες και τους δρόμους που γύρναγες από μικρός...
junior gt έγραψε:Σε ρίξανε στην προπαγάνδα κι έγινες κομπλεξικός, :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: γιός...

:metalo: :metalo:


Αυτά δεν τα επικροτούμε...
Τελευταία επεξεργασία από junior gt και 13 Μαρ 2018, 17:45, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#494424 Εν τω μεταξύ αν ψάχνετε υπεύθυνο για την όλη προχθεσινή φάση, είναι ένας και είναι Ιρανός. Το όνομα αυτού: Μασούντ.

Ούρλιαζα στην αλλαγή, δεν είχε καμία δουλειά να μπει στο παιχνίδι. Με το που μπαίνει χάνει μια εύκολη κεφαλιά από το μπουγάτσα και γίνεται ότι γίνεται. Αστό ρε μεγάλε, μόνο για κορδελάκια είσαι. Βάλε ρε Μανόλο μέσα το Γαλανόπουλο να κρατήσεις το μηδέν και άστο μλκ στον πάγκο για κάνα Λεβαδειακό.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#494429 Εγώ στη θέση του Λάζαρου δε θα έβγαζα Λιβάγια. Ή θα έβγαζα Αραούχο και θα έπαιζα με Λιβάγια φορ ή θα έβγαζα Γκάλο και θα έβαζα από κει το Λάζαρο. Και μετά όπως είπες Γαλανόπουλο. Μασούτ σε αυτό το παιχνίδι όντως δεν υπάρχει. Κι εγώ τρελλάθηκα.