Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mmarkom
#461187 Με αφορμή το γεγονός της απομόνωσης του Ανέστη επειδή μάλλον τόλμησε να ζητήσει αύξηση αποδοχών θα ήθελα να υπενθυμίσω ότι στα σημερινά αρχιλαμόγια που δυστυχώς ανήκουν η ΑΕΚ και ο Ολυμπιακός δεν περνάνε αυτά.
Επίσης να καταγγείλω αυτές τις ντεμοντέ πρακτικές καθώς πλέον της μόδας είναι οι "διαρρήξεις".
Άντε και καμμία απαγωγή, θα συγκινηθεί ο Μάκαρος στο μακρινό Ακαπούλκο
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#461191
Deleted User 1 έγραψε:Μπα δε νομίζω. Τι να του λιμπίστηκαν? Πάντως η κοπέλα του που είναι γνωστή και την έχω στα social media έχει αρχίσει τα παραπονιάρικα ποστ. Είμαστε κι εμείς λίγο μαλάκες στη διαχείριση τέτοιων περιπτώσεων. Ότι και να είναι αυτά τα παλικάρια τύπου Ανέστης, Αραβίδης, Πλατέλλας κτλ, τα έδωσαν όλα και την τίμησαν τη φανέλα όσο μπορούσαν. Καλές οι ανανεώσεις των τραυματιών αλλά να μην έχουμε 2 μέτρα και 2 σταθμά.


Αυτό ακριβώς.
Βέβαια και αυτά είναι λίγο μαλακισμένα και τους φουσκώνουν τα μυαλά οι μανατζαραίοι. Ξέρω παικτάκια που γαμήσαν την καριέρα τους εξ'αιτίας αυτών των ηλιθίων.
Κάπου διάβασα σήμερα ότι άλλαξε μάνατζερ, πήρε έναν ξένο και το παίζει τρελλίτσα στους ανθρώπους της ΠΑΕ που τον έχουνε πλησιάσει.
Εντάξει τώρα αυτά ότι ζήτησε αυξηση αποδοχών κλπ δεν υπάρχουν.
Επαγγελματίες είναι έχουν συμβόλαια, συζητάνε, αν έχουν καλύτερη πρόταση πάνε αλλού.
Απλά όπως και σε άλλα επαγγέλματα φαίνεται αμέσως εάν υπάρχει βούληση να τα βρούνε. Και αν υπάρχει και από τις δύο πλευρές τότε μάλλον θα τα βρούνε.
Έτσι γίνεται σε αυτές τις περιπτώσεις σε όλον τον πλανήτη και σε όλα τα επαγγέλματα.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#461328
gianik έγραψε::(
Κρίμας ρε Στέφανε.....
Τόσο γλύψιμο τσάμπα πήγε. Εκεί που έφτυνες, έγλειψες κ τώρα σε πετάνε....
Ας πρόσεχες...

.






Εικόνα


Εικόνα




Γενικά δεν ειμαι μνησίκακος , αλλά αν πω ότι δεν χάρηκα θα ειναι ψέμματα... :)
Άβαταρ μέλους
By gianik
#461332
Deleted User 1 έγραψε:Είσαι σε μία σύγχυση πάντως με τη μπάλα. :lol: Δεν αφοσιώνεσαι στον Τράκη :inlove: για καμιά 3ετία να ηρεμήσεις λίγο γιατί με τους άλλους δε βλέπω προκοπή.




ειμαι μπασκετικός αλλά με πληγώνει όλο αυτό...'
Να μας κάνουν πλάκα οι Ατρόμητοι και να μας λένε για Β Εθνική , ποιοι οι Ατρόμητοι ρε ΓΜΤΠΜ ... :dizzy:
Θέλω αλήθεια κάποια στιγμή να ξεσκεπαστεί όλο αυτό και να μάθουμε τι ρόλο έπαιξε ο tweety σε όλη την ιστορία..
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#461334 Η ιστορία της ΑΕΚ θα έπρεπε να σας έχει προετοιμάσει καλύτερα για κάτι τέτοιο. Τσάμπα χαλιέσαι. Ειδικά από τη στιγμή που έχεις το μπάσκετ.

Όλες αυτές οι κωλοομάδες ζουν και αναπνέουν για να βγάλουν τα κόμπλεξ τους στους μεγάλους. Έχουν προσκυνήσει τόσο πολύ όλα αυτά τα χρόνια τον κάθε διορισμένο και την παράγκα του που μόλις βρουν κάποιον μπόσικο αμέσως να βγάλουν χολή. Εδώ κουνιόντουσταν κάτι Λεβαδειακοί και κάτι Πλατανιάδες.
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#461400 μερα που ειναι
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#461408 Αυτή η Βραζιλία του 82-86 :s_cry
.....Με ποιον να τα βάλει,με τον Κάιζερ ή τους Ανιελι; :(

+2 ηθικοί τίτλοι
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#461409
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#461440 Αγριεμένους τους είδα αυτούς τους βρωμοιταλους την Παρασκευή με τη Νάπολι :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#461446 Ωχ, Mike, δεν είσαι ΑΕΚτζής :lipsealed:


Καλά, τουλάχιστον 2-0 σήμερα η Ολυμπιακάρα :inlove:

Θα έχουμε και από το σημερινό κανένα φανταστικό link να το ... απολαύσουμε; :s_cool