Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#522868 Είσαι σίγουρος ότι το θες αυτό;
Να σου βάλω βιντεακι Φέλιξ Μπορχα;
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#522870 Παίζει στο Μουντιάλ :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#522881
Νίκος Παππάς έγραψε:
Corto Maltese έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:
Corto Maltese έγραψε:Είχα πει ότι όποιος είδε τη Γαλλία και δεν τρόμαξε δεν πολυκαταλαβαίνει από το τόπι. Και σήμερα έδωσαν ρεσιτάλ σε όλα τα επίπεδα πλην των τελειωμάτων του πουλέν μου του Ζιρουντίν Ζιρουντάν

Δε με λες, συμφωνεις κι εσυ με την αποψη οτι ο Ζιρου ειναι αχρηστο κρεας;

Η γνώμη που έχει κάποιος για τον Ζιρού για μένα δείχνει αν νοιώθει. Είναι παικταράς. Ο πιο χρήσιμος παίκτης σε μία ομάδα. Σε μεγάλο βαθμό τα είπε ο Τζούνιορ (σε σημείο που πλέον ανησυχώ). Δέρνει και δέρνεται μόνος του μέσα σε 3 και ανοίγει τους απαραίτητους διαδρόμους σε Γκριεζμάν και Μπαπέ εδώ, Αλέξις και Οζίλ στην Άρσεναλ κλπ κλπ κλπ. Είμαι Ζιρουδικός από εποχής Μονπελιέ

Σε ευχαριστω! :s_roses

Συμφωνω και εγω με Τζουνιορ, αλλα εχω και τον καρα-αμπαλιδη και ντροπη των γαυρων Asimov να λεει οτι ειναι αχρηστος- παλτο.
Με τον οποιο συντασεται και ο g8777 ο οποιος αφου ειδε Χατζηπαναγη δεν μπορει να ειναι τοσο μα τοσο ασχετος, αλλα ...... :s_dunno


Τον G και τον Corto θα τους πάρω δίπλα μου και θα μάθουν μπαλίτσα. Απλά είναι λίγο ημιμαθείς και θέλουν δουλειά. :s_biggrin
Τον Αsimov δεν τον φοβάμαι. Νέο παιδί είναι, θα μάθει πιο εύκολα. :)
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#522884 Αν κάτσεις δίπλα μου θα γίνεις Ηρακλής χωρίς να το καταλάβεις . Μη σκας όμως, θα σου επιτρέψω για ξεκάρφωμα να λες ότι από τις αθηναϊκές είσαι ΑΕΚ. :s_yes
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#522954 Καλή επιτυχία στην Αγγλία, επειδή δεν χωνεύω τους φασίστες Κροάτες.

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#522957 Γκολαρα :metalo:

Cabala Εδώ μας τα κάνουν τσουρέκια οι Βραζιλιάνοι.... :s_whiteflag
Τελευταία επεξεργασία από elteo και 11 Ιούλ 2018, 21:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#522958 Όχι. Άλλωστε οι Γαλλία θα το σηκώσει.

Μιλάμε σατανικό, να φτάνουν τελικό Μουντιάλ και να χάνουν από τον μεγαλύτερο εχθρό

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#522962 Δίκαια μπροστά η Αγγλία προς το παρόν, αλλά και μεγάλη μπάλα από τον Τούρκο. Δείχνει με σαφήνεια τι τελικό θέλει η ΦΙΦΑ :lol: