Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#517336 Τζουνιορα ξες ποιον καλεις στο σπιτι μας; Στο ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ ΜΕΣΑ;;;


Ακου Τζουνιορα.

ΜΕ ΤΟΝ ΤΥΠΟ ΣΤΟ 1:49

Αυτη τη μπαλα ξερει ο Ασημω, εκει την εμαθε. :s_biggrin :s_biggrin :s_biggrin :s_biggrin :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#517443
Dodger έγραψε:H Eλβετία έχει καναν Ελβετό;


Τους φιλαθλους τους στην κερκιδα :lol: :lol: :lol:
Τελευταία επεξεργασία από junior gt και 17 Ιουν 2018, 22:38, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#517444 Με προβλημάτισε ο Μιράζ από πάνου και το'ψαξα. Λιχτστάινερ. Παίρνω πίσω την ερώτηση μου :shifty:
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#517447
Dodger έγραψε:Με προβλημάτισε ο Μιράζ από πάνου και το'ψαξα. Λιχτστάινερ. Παίρνω πίσω την ερώτηση μου :shifty:


Ε ενταξει ειναι και τρεις τεσσερις ακομη που γεννηθηκαν Ελβετια αλλα η καταγωγη τους ειναι ειτε απο Αφρικη, ειτε απο πρωην Γιουγκοσλαβια. :lol:
Η Βραζιλια μια απο τα ιδια. Οι ποδοσφαιριστες οσο παικτουρες κι αν ειναι (που ειναι) πρεπει καποιος να τους μαθει να παιζουν για την ομαδα τους και οχι ο καθενας για την παρτη του. Οπως ακριβως τους εχουν βαλει και κανουν στους συλλογους τους (εκτος απο τον Νεϊμαρ που δεν το κανει ουτε στο συλλογο του γι'αυτο και ξεκουμπιστηκε απο τη Μπαρτσελονα) . Αλλιως γινονται ζογκλερ στο τσιρκο 'Βραζιλια' . :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#517449 Αργεντινή γκέλα, Γερμανία γκέλα, Βραζιλία γκέλα.
Καλά ξεκίνησε το παγκόσμιο κύπελλο.

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#517450 Τζουνιορα έχω διαολεμένο προαίσθημα ότι ήρθε η ώρα των Ριχαρδων των Λεοντοκαρδων. Πατάνε τον κωλο τους οι υπόλοιποι.
Άβαταρ μέλους
By nEK
#517452
g8777 έγραψε:Τζουνιορα έχω διαολεμένο προαίσθημα ότι ήρθε η ώρα των Ριχαρδων των Λεοντοκαρδων. Πατάνε τον κωλο τους οι υπόλοιποι.

Σε ουτε 24ωρες θα δουμε που το πανε...
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#517454
g8777 έγραψε:Τζουνιορα έχω διαολεμένο προαίσθημα ότι ήρθε η ώρα των Ριχαρδων των Λεοντοκαρδων. Πατάνε τον κωλο τους οι υπόλοιποι.


Μακαρι. Εγω παντα υποστηριζα Αγγλια (εκτος απο Αργεντινη) . Απο σεβασμο στους μπαμπαδες του ποδοσφαιρου. Εχει παντα μια oldschool φαση αυτη ομαδα που τη γουσταρω πολυ.
Φετος εχει και παικτουρες που μου αρεσουν παικτικα: kane, Alli, Milner, Henderson, Lingard και το πουλεν μου στη Λιβερπουλαρα τον Alexander Arnold.
Θα τους δουμε αυριο. :iconcool:
Τελευταία επεξεργασία από junior gt και 17 Ιουν 2018, 23:13, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#517456
junior gt έγραψε:
g8777 έγραψε:Τζουνιορα έχω διαολεμένο προαίσθημα ότι ήρθε η ώρα των Ριχαρδων των Λεοντοκαρδων. Πατάνε τον κωλο τους οι υπόλοιποι.


Μακαρι. Εγω παντα υποστηριζα Αγγλια (εκτος απο Αργεντινη) . Απο σεβασμο στους μπαμπαδες του ποδοσφαιρου. Εχει παντα μια oldschool φαση αυτη ομαδα που τη γουσταρω πολυ.
Φετος εχει και παικτουρες που μου αρεσουν παικτικα: kane, Alli, Milner, Henderson, Lingard και το πουλεν μου στη Λιβερπουλ τον Alexander Arnold.
Θα τους δουμε αυριο. :iconcool:


Εφετο, ούτε οι Εγγλέζοι δεν περιμένουν τίποτα απο την εθνικη τους.