Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#12989
elteo έγραψε:Πως θα δικαιολογηθεί στους οπαδούς του ο Αλασκούζος. :s_rofl


Όλα τα λεφτά είναι που οι Παναθηναϊκοί τον ειρωνεύονται στο twitter :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By the_sigman
#12990

Γλωσσομαθής ο Τζενάρο :inlove:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#13012
mikeerfol έγραψε:
elteo έγραψε:Πως θα δικαιολογηθεί στους οπαδούς του ο Αλασκούζος. :s_rofl


Όλα τα λεφτά είναι που οι Παναθηναϊκοί τον ειρωνεύονται στο twitter :s_rofl


Για ρίξε κανα tweet... :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#13024
elteo έγραψε:
mikeerfol έγραψε:
elteo έγραψε:Πως θα δικαιολογηθεί στους οπαδούς του ο Αλασκούζος. :s_rofl


Όλα τα λεφτά είναι που οι Παναθηναϊκοί τον ειρωνεύονται στο twitter :s_rofl


Για ρίξε κανα tweet... :s_rofl



https://twitter.com/Yalafouzos/status/5 ... 2181700608

:shifty: :shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#13406 Απο την αλλη Κυριακη , αγοραζοντας λεει την εφημεριδα Πρωτο Θεμα στην εκδοση των 4.25 €, παιρνεις δωρο κωδικο με τον οποιο βλεπεις το novasports1 δωρεαν για 1 βδομαδα..
Συμφερει καποιον που εχει το startpack κ θελει να δει μονο τα 2 -3 μεγαλα ντερμπυ της superleague.
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#13607 Oxi γιατι συνηθως κανουν |λογοκρισία| και το βαζουν στο 2.
Πχ ο Ολυμπιακος το Σαββατο επαιξε στο 2. Πολλες φορες το εχουν κανει και με ντερμπι.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#13614
kovathe έγραψε:Oxi γιατι συνηθως κανουν |λογοκρισία| και το βαζουν στο 2.
Πχ ο Ολυμπιακος το Σαββατο επαιξε στο 2. Πολλες φορες το εχουν κανει και με ντερμπι.

Και το C.L. στο 2 το είχε. Και την Ευρωλίγκα εννοείται.
Και φυσικά προτιμώ να δίνω 20 ευρώ (που για πολλούς είναι 10) για να βλέπω όλα τα Novasports, παρά να δίνω 4.25*4 = 17 ευρώ για τη φυλλάδα του κομιστή, που έτσι κι αλλιώς θα την πετάξω όπως την πήρα, για να βλέπω Πανθρακικός-Πανιώνιος στο NS1.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#13616 Οι μπαγασηδες πηρα τηλ δεν κανουν προσφορα για τους ηδη υπαρχοντες συνδρομητες..
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#13626
giannik1977 έγραψε:Οι μπαγασηδες πηρα τηλ δεν κανουν προσφορα για τους ηδη υπαρχοντες συνδρομητες..

Σε κάθε περίπτωση η "προσφορά" μπορεί να λογιστεί ως τέτοια μόνο αν κανείς αγοράζει έτσι κι αλλιώς τη φυλλάδα (από διαστροφή ή από αφέλεια :s_biggrin ).
Αλλιώς, με 3 ευρώ επιπλέον, έχεις το πλήρες πακέτο.

Αν είσαι συνδρομητής 3play, λήγει η δέσμευσή σου και κάνεις ότι κουνιέσαι, κατεβάζουν και τα βρακιά τους, παίρνεις τα πάντα με 10 ευρώ.
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#13684
Asimov έγραψε:Αν είσαι συνδρομητής 3play, λήγει η δέσμευσή σου και κάνεις ότι κουνιέσαι, κατεβάζουν και τα βρακιά τους, παίρνεις τα πάντα με 10 ευρώ.

Για πε.. γιατι περσι εβαλα το πακετο των ΠΑΕ με 149 (αρα 12,5/μηνα) και φετος το ακριβηναν και ελεγα να παρω την προσφορα με τα 20 και δωρεαν HD (εχω 3play).
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#13688 Αυτό έβαλα κι εγώ (20 ευρώ με δωρεάν HD), αλλά όλοι οι φίλοι μου, που είχαν σύμβαση που έληγε ή είχε λήξει, έκαναν αίτημα για μεταφορά στον ΟΤΕ και τους πήραν αμέσως τηλέφωνο για να υπογράψουν με -50%. Το ίδιο δηλαδή που κάνουν κι οι εταιρείες κινητής, για να μην χάσουν τον πελάτη.
Το πακέτο των ΠΑΕ πόσο το πουλάνε φέτος;
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#13690 179 το πηγαν οι μλκες.
Δλδ 15/μηνα, ενω 5/μηνα εχει το HD κι ερχεσαι πρακτικα μια η αλλη με την "προσφορα" των 20..
Για να τσεκαρω και γω ποτε ληγει η συμβαση μου....
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#13692
kovathe έγραψε:179 το πηγαν οι μλκες.
Δλδ 15/μηνα, ενω 5/μηνα εχει το HD κι ερχεσαι πρακτικα μια η αλλη με την "προσφορα" των 20..
Για να τσεκαρω και γω ποτε ληγει η συμβαση μου....

Αν έχει λήξει και πριν κάνεις τον κόπο να πας στον ΟΤΕ, πάρε τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών, πες ότι "έληξε η σύμβασή μου και θέλω να μου κάνετε προσφορά για να παραμείνω". Σε 2-3 περιπτώσεις που ξέρω, έδωσαν έτσι το δεκάρικο, με συνοπτικές διαδικασίες.