Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#536564 Στο μεταξύ παλιά μου τέχνη κόσκινο:
http://www.aek365.com/a-613282/diaseish ... xalakh.htm
:lol: :lol: :lol: :lol:
Έχουμε προχωρήσει πάντως. Δεν χρειάστηκε ούτε με διχτάκι από το κομμωτήριο να εμφανισθεί. Την πήρε αέρα την αναβολή.
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#536569
Deleted User 1 έγραψε:Το θέμα μ' αυτά τα τραβήγματα στις στημένες φάσεις είναι ότι εάν σφυρίξεις ένα, μετά πρέπει να τα σφυράς όλα. Αν παίξει κάτι τέτοιο η φάση θα γίνει ελεύθερες βολές του μπάσκετ. Αν έχω καταλάβει καλά οι κόρακες σφυράνε μόνο τραβήγματα που γίνονται σε επιθετικό που πάει με καλές συνθήκες στη μπάλα.


Μαζί σου είμαι, μαζί και σε αυτό που λέει -με επίκληση στο συναίσθημα- ο JarnoT και στο μπάσκετ ακόμα, δεν αντέχω να βλέπω 70 βολές σύνολο σε κάθε ματς.

Αλλά πρέπει να αποφασίσουμε αν θα ακολουθούμε σκληρά και πιστά τον κανονισμό ή όχι και θα έχουμε μεγαλύτερη ευελιξία. Όχι κατά πώς μας βολεύει. Μιλάω για τους θεατές, όχι για τους διαιτητές/επόπτες γιατί είναι άνθρωποι που πρέπει να αποφασίσουν ΕΚΕΙΝΗ τη στιγμή και χωρίς 12 βίντεο.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#536573 Οι κόρακες έχουν οδηγίες να ακολουθούν. Απλά αυτές οι οδηγίες διαφέρουν ανάλογα την περίσταση. Θυμηθείτε πως σφύραγαν στο Μουντιάλ και πως σφυράνε στα τσουλου και τα γιουροπα.
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#536583 Δεν νομίζω οτι είναι τόσο μεγάλο πρόβλημα το λάθος , αρκεί να μην ειναι εντεταλμένη υπηρεσία , γιαυτό και
φέρνεις πλέον Φινλαδούς , Ισπανούς κλπα.
Εννοείται επίσης οτι ένα λάθος, πάει , έγινε , τέλος. Δεν μπορείς να βασίζεσαι σε αυτό για 90 λεπτά.

Το πέναλτυ με τη Τσέλσι και να κλέβαμε την ισοπαλία , δε σημαίνει οτι μετά Λονδίνο δε θα έτρωγες παραπάνω.
Είπαμε, άλλη κλάση.

Κάτι που νομίζω πρέπει να γίνει κατανοητό είναι οτι βαθμούς χρειαζόμαστε όλοι , απο τα Ευρωπαικά
παιχνίδια των ομάδων.
Ότι διαφορά και να έχω με γαύρο, βάζελο, χανούμια, σκώληκες κλπα είδη ζωολογικού , δεν με αρέσει να τρώει η ΑΕΚ έξω 3 , εγώ 4 μέσα και ο γαύρος παλαιότερα 7 απο την Γιούβε.
Μπορεί να κάνουμε τη καζούρα μας οκ αλλά στο δια ταύτα , έχεις υποχρεώσεις ευρωπαικές απο νωρίς το καλοκαίρι άρα έξτρα κούραση, υποβαθμίζεται το προιόν ελληνικό ποδόσφαιρο αρα γιοκ λεφτά και παίκτες καλούς και απλά υπάρχει μια πόρκα μιζέρια συνεχώς για το φίλαθλο , που απλά ρίχνει λεφτά και το μόνο που ζητά είναι να ευχαριστιέται λίγο θέαμα.
Γιαυτό όποια ελληνική και να είναι , εύχομαι να τα πηγαίνει καλά έξω, με τη δικιά μου βέβαια να τη θέλω λίγο καλύτερα , τι να κάνεις :lol:

Κάποια στιγμή θα το καταλάβουμε πιστεύω , αιωνιότητα είναι θα περάσει :lol:

ΥΓ να μην ξεχνιόμαστε βέβαια , τα υπόλοιπα , κύριοι της ΑΕΚ , την Κυριακή.Σας περιμένουμε με ανοιχτές αγκάλες :s_devil

ΥΓ 2 για τη ταμπακιερα του ξεβρωμισματος , εχουν αρχισει να το καταλαβαινουν και οι ιδιοι οτι δε παει αλλο ετσι
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#536985 η μπάλα δεν περνάει την γραμμή από την πλάτη του πεσμένου επιθετικού !!!!
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#537073
Sport24.gr έγραψε:Ο ΠΑΟΚ πέτυχε τρία γκολ σε πέντε λεπτά και κέρδισε με 4-0 την αντίστοιχη ομάδα της ΑΕΚ για την 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος Super League Κ19.

Μακάρι να μπει αντίστοιχος αριθμός τεμαχίων και στους μεγάλους (όχι απαραίτητα με αυτήν την κατανομή :shifty: ).
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#537113 Ανταποδίδω :s_roses

Άτυχοι εμείς σήμερα, βγήκαν σχεδόν όλες οι φάσεις στον ΠΑΟΚ. Τι να κάνεις.
Καθαρό παιχνίδι όμως και δίκαιη νίκη για τον ΠΑΟΚ. Αυτό με το δίχτυ λίγο να προσέξουν. Η αίσθηση ότι βλέπεις το παιχνίδι μέσα από την ψαρότρατα δεν παλεύεται.

< >
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#537118
gianik έγραψε:
gianik έγραψε:@Stefan ,Juniorgt
:s_roses




Scotch
:s_roses









:lol:


Ελα γ@μηθηκες. :s_roses :inlove:
Μετα το σημερινο παιχνιδι μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι θα παρουμε παλι το πρωταθλημα. :iconcool:
Αυριο τα υπολοιπα...

Υγ: ο αλλος τι εκανε ρε? Εβαλε το νεογεννητο μεσα στο γηπεδο? Εισαγγελεας δεν υπαρχει? :dizzy:
Το εχουνε χασει εκει πανω. Κατι τους δινει ο Σαββιδης :dizzy:
Τελευταία επεξεργασία από junior gt και 23 Σεπ 2018, 22:33, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά