Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#427381 Καθόταν μεσα σε μια μεγάλη παρέα ο Μακης με την Ελένη, αλλά κανένας απο τους φίλους τους δεν ήξεραν για την σχέση τους. Ξαφνικά όμως ένα λάγνο βλέμμα μεταξύ τους τους πρόδωσε και όλοι το κατάλαβαν. Τότε ο χώρος άρχισε να φωτίζεται έντονα!!!!!!!!!!

Ηταν πλέον φως φαναρι


:s_biggrin :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#427398 Επανήλθε για τα καλά! :yahoo: :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#429191 Ανοίγω τον φούρνο μικροκυμάτων και τι να δω;





Μικροσέρφερς!


:lol:
Άβαταρ μέλους
By DAP
#429222
Geo f1 έγραψε:Ανοίγω τον φούρνο μικροκυμάτων και τι να δω;


Μικροσέρφερς!


:lol:


Ανοιγω το ψυγειο και τι βρισκω;

Οχι,οχι δεν βρηκα τον Geako,νερο παγωμενο σαν κατι ανεκδοτα βρηκα......
Άβαταρ μέλους
By drdino
#429266
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#435808 -το παιδί θα το βγάλουμε Νίκο

-όχι Λουκά θα το βγάλουμε

-είπα όχι Νίκο

-δεν σηκώνω κουβέντα Λουκά

-και εγώ είπα Νίκο



μετά από μερικά χρονιά στο σχολείο



-σήκω στο πίνακα ΛουκάΝικο


:lol:
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#435820 :lol:

:s_omg Γκεακο σιγουρα εσυ εισαι; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#436200 Λέει ο νεαρός στην κοπέλα του:

- Μωρό μου, θέλεις να παίξουμε ένα πονηρό παιχνίδι;
- Ναι αγάπη μου, για πες μου!
- Θα σβήσουμε το φως, θα φοράω διάφορα προφυλακτικά με γεύσεις και εσύ θα μαντεύεις τι γεύση είναι.
- Αχ, ναι!!! Τέλεια ιδεα!!!
Σβήνουν το φως και λέει η κοπέλα:
- Μυζήθρα!!!
- Περίμενε ρε μωρό μου, δεν φόρεσα ακόμα προφυλακτικό...
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#436246 Ενας ορειβατης εκει που ανεβαινει ενα βουνο, γλυστραει και παει να πεσει σε γκρεμο.
Προλαβαινει και πιανεται με τα δυο χερια απο το κλαδι ενος δεντρου που εξειχε.
Κοιταει κατω...Το χαος!
Απελπισμενος φωναζει: «ΒΟΗΘΕΙΑ! Μ΄ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ; Θεε μου βοηθησε με!»
Ακουγεται τοτε η φωνη του Θεου: «Σε ακουσα! Μη φοβασαι! Ακομα κι αν γλυστρισουν τα χερια σου, δυο Αγγελοι μου θα σε φερουν κοντα μου!»
Και ο ορειβατης:
«Μ΄ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ;»

:lol:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#436269 Αρχαίος Αιγυπτιακός Μύθος:

Ξυπνάει που λέτε μια μέρα ο θεός Ρα και εκεί που πάει να σηκωθεί, όντας και τεράστιος, βρίσκει στο ταβάνι του σπιτιού του.
-Ωχ γαμωτο, πάλι βρηκα!, λέει θυμωμένα αλλα το ξεπερνάει μιας και έχει να ετοιμαστεί για μια μεγάλη μέρα στη δουλειά των Θεών.
Μπαίνει στο μπάνιο να πλυθεί, και, αφηρημένος όπως ήταν, πατάει με δύναμη την οδοντόκρεμα και εκτοξεύεται στον τοίχο.
-Ωχ, τον Ρα σου μέσα!, ξεστόμισε ενώ προσπαθούσε να πάρει λίγη οδοντόκρεμα από τον τοίχο.
Πάει μετά στην τουαλέτα και όπως ουρεί ξαφνικά φταρνίζεται (προσευχήθηκαν πολλοί πιστοί μαζί εκείνη τη στιγμή) και τα κάνει όλα χάλια!
-Ωχ, όχι πάλι ρε φίλε!, ψέλλισε και άρχισε να καθαρίζει
Βρίσκεται τώρα στην κουζίνα και είναι έτοιμος να φάει. Αφού έχει βάλει στο μπολάκι του τα νέα fitness hazelnut, παέι να βάλει γάλα και έχει τελείωσει.
-Ωχ, γαμώ το αετίσιο κεφάλι μου, πάλι ξέχασα να πάρω!
Τρώει τελικά μια φέτα ψωμί με μαρμελάδα και ξεκινάει για το αυτοκίνητο του. Αφου έχει φτάσει εκεί που το είχε παρκάρει, καταλαβαίνει ότι του το έχουν κλέψει.
-Ωχ, οχι ρε φιλε! Και ήταν καινούριο μοντέλο. Άντε βρες ταξί τώρα!
Βρίσκει μετά από ώρα ταξί και πάει στη δουλειά. Θέλοντας να είναι σε εγρήγορση για τη μεγάλη μέρα, σκέφτεται να πιει λίγο καφέ! Πάει να βάλει ένα φλιτζάνι, τον κουνάει ο Όσιρις που τύχαινε να περνάει απο κει, και χύνεται όλος καυτός καυτός στο παντελόνι του.
-Ωχ, ρε Όσιρις στραβομάρα! Χάλια με έκανες!
Τα σκουπίζει γρήγορα και ζητάει από τη γραμματέα του να του φέρει ένα άλλο από το σπίτι του. όντως το φέρνει αυτή, το φοράει και αντιλαμβάνεται οτι του είναι βαφτιστικό!
-Ωχ, ρε την ηλίθια! Μια δουλειά την βάζεις να κάνει και τα κάνει σκατά!
Μην έχοντας χρόνο να την ξαναστείλει, μπαίνει αλαφιασμένος στο meeting των Θεών, θέμα του οποίου ήταν να βρουν ένα τρόπο να γυμνάσουν και να ταϊσουν τους ανθρώπους ταυτόχρονα. Ο Ρα έιχε βρει κάποιες ιδεούλες, αλλα ήταν όλες μέτριες. έρχεται η ώρα του να παρουσιάσει, ανοίγει το Ντοσιέ και βλέπει μέσα ένα project για τον Νέιλο.
-Ωχ, θεοί, λάθος έγγραφα έφερα! Πάω αμέσως να φέρω τα σωστά!
Τρέχει σαν παλαβός στο γραφείο του και λίγο πριν φτάσει σκουντουφλάει πάνω στο χαλί και σωριάζεται φαρδύς πλατύς στο πάτωμα.
-Ωχ, ακόμα να το αλλάξουν το παλιόχαλο?
Σηκώνεται γρήγορα, βρίσκει το σωστό ντοσιέ και τρέχει πίσω στο meeting. Ενώ, όμως, είναι έτοιμος να περάσει την πόρτα, την κλεινει ο άνεμος και φέυγει πάνω της με το κεφάλι και την γκρεμίζει.
-ΩΧ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΓΑΜΩΩΩΩΩ...
Και ξαφνικά του ήρθε επιφοίτηση. Σκέφτηκε ότι ένα πουλί είναι λύση στο πρόβλημα τους, το οποίο οι άνθρωποι θα το κυνηγάν και θα το τρώνε. Και επειδή δεν πιστεύει στις συμπτώσεις σκέφτηκε να τιμήσει αυτή τη μέρα που του έδωσε την είδα και ονόμασε το πουλί..

δεκαΩχτουΡα!


:vava:
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#436270 :s_omg :s_wacko
Τωρα εισαι σιγουρα εσυ! :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#436297 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By the_sigman
#436393 Παραγωγής :shifty:

-Ποιο ζώο γελάει πιο πολύ απ' όλα τα άλλα;
-Το ελάφι

-Το ε-laugh-ι